PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Przedstaw się...

Post autor: Grzegorz » 02 stycznia 2007, 13:33

Więc ja będę trzeci :) Jestem bratem admina tej stronki.
Łukasz. Uwielbiam łazić po naszych górzyskach ale żadnym specem nie jestem ;). Więc czekamy tylko na Was i propozycje zdobycia kolejnych szczytów.
Pozdrawiam wszystkich!
zdobyć świata szczyt...
MałaBee

Post autor: MałaBee » 26 stycznia 2007, 8:07

Witam na najbardziej odjechanym forum!!!!!! :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 stycznia 2007, 17:05

No w kocu kolejan nowa sie odezwała :) Mnóstwo osób sie tu rejestruje ale ani be ani me. Co z Wami? :) Zapraszam do doskusji na różne tematy
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 stycznia 2007, 21:59

Co racja to racja :) Święte słowa
MałaBee

Post autor: MałaBee » 27 stycznia 2007, 9:45

Sylwia masz całkowitą rację. Też wolę żeby pisali tu ludzie z pasją niż żeby było nas legiony :). Byłoby tu same chamstwo :D
MałaBee

Post autor: MałaBee » 29 stycznia 2007, 17:55

Witam nową kumpelę!!!!! Baw się w naszym klubie dobrze :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 marca 2007, 11:50

Cześć Wam wszystkim. Interesuję się turystyką górską, fotografowaniem natury i lubię activity.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 marca 2007, 13:57

ooooo witamy nową osobę na naszym forum :) zapraszamy Cie na wspólne wypady z ekipą i mile spędzonych chwil na forum :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 marca 2007, 14:42

Dzięki za miłe przywitanie :D Postaram się do Was dołączyć :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 marca 2007, 12:22

Ah, wypada powiedzieć kilka słów o sobie.
Ano jestem sobie - co pewnie już wiadomo z Krakowa i jestem doktorantem (I rok, znaczy się kot;) na geografii UJotowskiej - to juz mniej więcej wiadomo, co robię w górach.
Ta, mogę powiedzieć że tj. mój drugi dom (czasem się zastanawiam czemu nie 1) - kiedyś któs mi powiedziała że na stałę by się znudziły (wątpię).

A szczególnym sentymentem darzę Bieszczady (dopóki są dzikie), Tatry (za swój majestat i wielkość - najmniejszych wysokich gór świata), a przede wszystkim - co już też dało się zuważyć - Królową Beskidów. Bardzo sie cieszę, że wśród klubowiczów i forumowiczów jest tylu jej miłośników. Bo co tu mówić, tj. naprawdę kawał wielkiej (pod każdym względem) góry w środku beskidzkich (żeby nie było również pięknych) groni. POzdrawiam Wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MałaBee

Post autor: MałaBee » 20 marca 2007, 12:28

pawelk pisze:Bo co tu mówić, tj. naprawdę kawał wielkiej (pod każdym względem) góry
Kawał wielkiej baby :mrgreen: miałeś powiedzieć :P :P :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 marca 2007, 12:44

no fakt drugiej z takimi wymiarami nie znajdziecie!!!!!!!! A cóż dopiero ja zdobyć, a potem się jeszcze dziwią że ciężko............ Chłopy na Babia!!!!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 marca 2007, 18:19

a jakby tak zorganizować zlot wszystkich (czarownic;) yyy tzn. bab na Babiej
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 marca 2007, 19:03

e no Ginter teraz to przesadziłeś jak wszystkie spalimy na stosie to kto nam flagę wypierze????;),
- jedzonko zrobi.....
....czasem się przydają, a że lepiej je trzymać w 1 miejscu to inna sprawa.....
ODPOWIEDZ