PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 sierpnia 2010, 15:45

Cześć jestem tu nowy wiec Witam wszystkich i do zobaczenia na szlaku i nie tylko :)pozdrowienia
Awatar użytkownika
kaśka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 57
Rejestracja: 04 sierpnia 2010, 20:40
Kontakt:

Hej

Post autor: kaśka » 05 sierpnia 2010, 18:24

Hej :jupi:

Nazywam się: Kasia ... jestem tu "nowa", a góry to moja "nowa i piękna" pasja ...:aniolek:
Za mną: przygoda z Tatrami i G. Świętokrzyskimi ... :gora:
Przede mną: jeszcze wiele górskich przygód ... :tan:
Jestem tutaj bo: pasje sprawiają jeszcze większą przyjemność gdy można się nimi dzielić :zoboc:
Skąd pochodzę: z Pabianic :D

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę miłego dzionka ... :8)
Ostatnio zmieniony 05 sierpnia 2010, 21:35 przez kaśka, łącznie zmieniany 1 raz.
Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak, jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem było wszystko. (A.Einstein)
Anonymous

w ramach przedstawienia

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2010, 2:24

Cześć mam na imię Artur mieszkam w warszawie ,ale moje serce i myśli mieszkają w górach więc większość wolnego czasu spędzam w górach moje ukochane góry to Karkonosze. Od niedawna zacząłem swoją przygodę w tatrach, ale czuje że to będzie wielka miłość .Chodzę po górach od wielu lat, staram się by każda wyprawa w góry nauczyła mnie czegoś pożytecznego bo doświadczenie i rozwaga jest najbardziej przydatna w górach .Poza tym uwielbiam jeździć na rowerze po górach bo tam właśnie w śród przyrody odpoczywam i zapominam o problemach dnia codziennego.

do zobaczenia na szlaku :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2010, 20:13

no mam nadzieję że niedługo uda mi się spotkać klubowiczów na szlakach i proces asymilacji grupowej się rozpocznie :hura:
Iw-ona
Turysta
Turysta
Posty: 477
Rejestracja: 09 sierpnia 2010, 9:39

Witam

Post autor: Iw-ona » 09 sierpnia 2010, 9:50

Witam Was serdecznie mam na imię Iwona,chodzę po górach od dawna ,ale miałam długą przerwę. Powoli nadrabiam zaległości .Moim marzeniem jest zdobycie korony Polski.
jeżdżę na rowerze przeważnie okolice Krakowa.
adrians_osw
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1192
Rejestracja: 15 sierpnia 2010, 13:22

Post autor: adrians_osw » 15 sierpnia 2010, 13:26

Witam. Mam na imię Adrian. Na forum byłem już kilkukrotnie ale dopiero dziś postanowiłem się zarejestrować. Może podzielę się z wami jakimiś zdjęciami o ile będą chętni :) Po górach chodziłem od małego na różnych wycieczkach ale wyżej i więcej zacząłem dopiero rok temu.
--->>>flickr<<<---
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Przedstaw się

Post autor: Katarynka » 18 sierpnia 2010, 10:53

Dzień Dobry, chciałabym dołączyć do waszego klubu, bo bardzo lubię chodzić po górach, jesli tylko bym mogła, to w każdy weekend ! :> pojechałabym chętnie :hura:
Jestem z Krakowa, za tydzień jadę z koleżanką do Zakopanego, w planach mamy Mięguszowiecką Przełęcz pod Chłopkiem i Rysy, jeśli tylko pogoda pozwoli :P Będziemy tam tydzień, więc i w inne trasy pójdziemy
Anonymous

Witam

Post autor: Anonymous » 19 sierpnia 2010, 17:53

:jupi: witam na forum i zapraszam do korespondencji :) może ktoś z Bytomia lub okolic :?:
Anonymous

Witam;-)

Post autor: Anonymous » 25 sierpnia 2010, 21:28

Pochodzę z Makowa Podhalańskiego, ale od kilku lat mieszkam w Krakowie. :) Dawno nie chodziłam po górach, ale mam zamiar powrócić do moich dawnych pasji. Na stronę trafiłam przez zalogowaną tu znajomą.
Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś na szlaku ;-).
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Re: Witam;-)

Post autor: Inga » 25 sierpnia 2010, 23:30

gosia26 pisze:Pochodzę z Makowa Podhalańskiego, ale od kilku lat mieszkam w Krakowie
Witam sąsiadkę :D
"Szalony kto sądzi, że ludzkiego szczęścia trzeba szukać w zaspokajaniu pragnień,
przekonany, że dla idących liczy się przede wszystkim dojść do kresu.
A kresu przecież nigdy nie ma."
Antoine de Saint-Exupéry
Awatar użytkownika
Kobi
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 224
Rejestracja: 27 sierpnia 2010, 16:02

Post autor: Kobi » 28 sierpnia 2010, 16:47

Witam Grzegorz Rybnik, pozdrawiam wszystkich forumowiczów do zobaczenia na szlakach...:)
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8709
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 28 sierpnia 2010, 17:52

Witam wszystkich nowy górołazików w naszym gronie :) i do zobaczenia na szlaku :) .
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 28 sierpnia 2010, 19:32

Witam nowoprzybyłych :)
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 sierpnia 2010, 0:40

:) Hej, o widzę że parę osób się już dopisało, witam, dziś miałem być na Wielkiej Raczy, ale pogoda pod psem i siedzę w domu :( . Witaj Czambas, ja w szkole miałem księdza górołaza :spoko: . Fajnie by było się spotkać na zjeździe w Bieszczadach, jak czas pozwoli :?:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 29 sierpnia 2010, 0:57

Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej, jak zawsze o tej porze roku, urlopowym górskim (a jakże) wyjazdem - WITAM WSZYSTKICH KTÓRYCH JESZCZE NIE POWITAŁEM :spoko:
ODPOWIEDZ