PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 21 sierpnia 2007, 7:42

Mi sie podobają Tatry we wrześniu... pożółkłe trawy i liście Admin też mają swój urok. A przede wszytkim nie trzeba patrzeć ciągle na niebo czy nie nadciąga burza...
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 21 sierpnia 2007, 7:53

No tak, po prostu każda pora roku ma swój urok w górach, dlatego chciałbym widzeć każdy sczyt w róźnych porach roku. Jak na razie udało mi sie to tylko na Babiej Górze... Ale całe życie przede mną...

P.S. Ale Bieszczady to tylko na jesień... ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 sierpnia 2007, 17:27

A czy są chetni na wyjazd w Bieszczady w okresie pażdziernik poczatek listopada termin nie ustalony
Pete

Post autor: Pete » 22 sierpnia 2007, 19:49

Grzegorz pisze:
P.S. Ale Bieszczady to tylko na jesień... ;)
Nie zgodzę się. Latem również są piękne i powoli tracą tę zieleń... Zimą słyszałem, że również.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 sierpnia 2007, 21:23

ale zrobiliście offa :P

A tak powaznie to witam! ;]
Góry kocham od lat hmm... świadomie to chyba od 10 a nieświadomie - odkad byłam u mamy w brzuchu :D
Teraz cos o mnie - mam na imie Dagmara, lat 24, jestem z Sosnowca, studiuje sobie pedagogike w Częstochowie, na szczescie ostatni rok juz. Poza tym pracuje, a wolny czas ( którego od wrzesnia do czerwca jest baaaaardzo mało) poświęcam na wycieczki w góry i szkolenie psa :)
W górskich wyprawach towarzyszy mi narzeczony - Rafał - którego zaraziłam miłością do gór ( wyobrażacie sobie ze nie byl tam nigdy w ciągu 24 lat!!! :) ), i który ma hopla na punkcie fotografii wiec niejednokrotnie musze go na szlaku "popedzac".

To chyba tyle z tych wazniejszych info, w razie pytań chetnie odpowiem :) Teraz ide sie rozeznac w forum i mam nadzieje zostac czynnym uczestnikiem :) Póki co wielkie gratulacje dla admina za stronke a pozostałym użytkownikom za zajefajny klimat na tym forum ;)
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 23 sierpnia 2007, 22:27

Witam Cię Daga :) Miłej lektury... i do zobaczenia na szlaku :D
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 23 sierpnia 2007, 22:30

Witamy Witamy Dagmarę :D
Dobrze wybrałaś. To forum to dużo wiedzy i wspaniali ludzie... A może na odwrót...
Pozdrawiam
Anćla

Post autor: Anćla » 23 sierpnia 2007, 22:38

no ja tez się dołączam do milutkich powitań :wink:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 23 sierpnia 2007, 22:40

No fajnie sie tak dołączyć...
A coś tak od siebie, szczerego na powitanie Dagi to już nie ... :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 23 sierpnia 2007, 22:41

Anćla, Żart taki, sie nie obraź sie, nie... :D
Anćla

Post autor: Anćla » 23 sierpnia 2007, 22:43

no ba raczej że bym cos od siebie wymyśłiła ale dzisaj wybitnie mnie inwencja twórcza opuściła znaczy gorszy dzień a wszystko przz sushi :evil:
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 23 sierpnia 2007, 22:44

masz coś do sushi Anćla?? :twisted:
Anćla

Post autor: Anćla » 23 sierpnia 2007, 22:46

suszy mnie po nim chyba troszeczkę :wink:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 23 sierpnia 2007, 22:46

Sushi sie wysuszi i bedzie dobrze. Popij Sake to wszytko będzie ok. Albo dobrym winem białym schłodzonym, najlepiej półwytrawnym, ze szczepu winogron Malvasie i koniecznie z południowo-wschodniego stoku żeby zbierane były :wink: :wink: :wink:
Anćla

Post autor: Anćla » 23 sierpnia 2007, 22:50

no wlasnie na to wino juz patrzec nie moge ja jednak jestem stworzona do slodkich win i alkocholi i tu mi dzisiaj walnęło żeby jakieś chinskie glony biallym wytrawnym paskudztwem popijać wiec się colą chyba muszę ratować :wink:
ODPOWIEDZ