PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 lutego 2009, 14:45

Witaj nepawin. Mam nadzieje ze corka tez pojdzie w slady mamy i tu kiedys zagosci :D
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 27 lutego 2009, 15:36

nepawin  witaj indianinie z jakiego szczepu jesteś?
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 lutego 2009, 16:32

nepawin witaj :zoboc:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 lutego 2009, 16:49

kalafonia pisze:Witaj nepawin. Mam nadzieje ze corka tez pojdzie w slady mamy i tu kiedys zagosci :D
w ślady taty ;)
janek.n.p.m pisze:nepawin  witaj indianinie z jakiego szczepu jesteś?
oglala dakota :lol: ( chciałbym )
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 lutego 2009, 16:58

nepawin pisze:Witaj nepawin. Mam nadzieje ze corka tez pojdzie w slady mamy i tu kiedys zagosci :D

w ślady taty
:hura: coraz więcej dzieci ...ja tez mam nadzieję że córcia zechce wędrować a nie leżeć na plaży :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 lutego 2009, 16:59

edyta pisze:nepawin powiedział/-a:
Witaj nepawin. Mam nadzieje ze corka tez pojdzie w slady mamy i tu kiedys zagosci :D

w ślady taty

:hura: coraz więcej dzieci ...ja tez mam nadzieję że córcia zechce wędrować a nie leżeć na plaży :D
...i synek też
tknp
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 471
Rejestracja: 20 października 2007, 22:36

Post autor: tknp » 27 lutego 2009, 21:02

nepawin pisze:oglala dakota ( chciałbym
mitakuye oyasin nepawin
jestem strażnikiem snów, błękitnego nieba i bezkresnej przestrzeni , słucham wiatru i odgłosów jesiennego deszczu (tknp),,
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 lutego 2009, 23:17

mitakuye oyasin tknp ( zaczyna mi się tu podobać )
Mirek

Post autor: Mirek » 28 lutego 2009, 0:24

Otylia pisze:
mirek pisze:Otylia, masz blisko w Czeskie Beskidy.Jak ci się widzi wędrówka po Beskidzie Śląsko-Morawskim?
Witam.Mirku,bardzo chętnie tylko,ze nie wiem czy podołam a i chyba troszkę muszę poczekać,bo 05 marca jadę do Holandii i nie wiem jak tam po powrocie będzie u mnie z kaską.Tak w przybliżeniu ile by taka wycieczka kosztowała?Łysa Góra mnie pociąga tak,że będę śledzić temat.Dzięki za odpowiedż.Miłego dnia życzę.
Generalnie powiem tak,ceny w Czechach i w Polsce się wyrównują.Jedynie kolej tam jest tańsza.Ja przeznaczam na 1 dniową wycieczkę w Czeskie Beskidy ( licząc niewielki posiłek,herbatę z rumem i jakieś piwo) ok 80 zeta. :D
Awatar użytkownika
Norbert124
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 21:58

Post autor: Norbert124 » 28 lutego 2009, 8:28

Witam nowych.
PZD
Norbert124

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy. Prawa Murphy`ego
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 lutego 2009, 10:29

nepawin pisze:w ślady taty ;)
Cos mi sie przekrecilo :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 lutego 2009, 10:58

Witam wszystkich nowych.
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 28 lutego 2009, 11:33

mirek pisze:
Otylia pisze:
mirek pisze:Otylia, masz blisko w Czeskie Beskidy.Jak ci się widzi wędrówka po Beskidzie Śląsko-Morawskim?
Witam.Mirku,bardzo chętnie tylko,ze nie wiem czy podołam a i chyba troszkę muszę poczekać,bo 05 marca jadę do Holandii i nie wiem jak tam po powrocie będzie u mnie z kaską.Tak w przybliżeniu ile by taka wycieczka kosztowała?Łysa Góra mnie pociąga tak,że będę śledzić temat.Dzięki za odpowiedż.Miłego dnia życzę.
Generalnie powiem tak,ceny w Czechach i w Polsce się wyrównują.Jedynie kolej tam jest tańsza.Ja przeznaczam na 1 dniową wycieczkę w Czeskie Beskidy ( licząc niewielki posiłek,herbatę z rumem i jakieś piwo) ok 80 zeta. :D
Witam wszystkich.To piszę się na to ,trenuję codziennie toteż mam nadzieję,że nie będę spowalniać tempa :) a jak się stracę to przecież to niedaleczko! Napisz kiedy by Ci pasowało i gdzie by się rozpoczynała trasa a ja postaram się dopasować.
Mirek

Post autor: Mirek » 28 lutego 2009, 11:54

Otylia generalnie to jadę pociągiem lini Bohumin-Mosty u Jablunkova.Jedzie przez czeski Trzyniec.Ale można spotkać się w Wiśle i zejść ze Stożka,Czantorii lub przełęczy Beskidek.Kiedy wrócisz do kraju zapodam temat.Teraz czekam na wiosnę. :spoko:A co do spowalniania tempa to się nie obawiaj.Wiekowo jesteśmy blisko,czeskie beskidy nie są trudne a ja nie jestem górskim Kubicą. :zoboc:
Awatar użytkownika
Mariusz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 623
Rejestracja: 28 lutego 2009, 16:58

Post autor: Mariusz » 28 lutego 2009, 17:14

Witam wszystkich serdecznie, trafiłem tu do was szukając w necie opisu zimowego wejścia na Rysy.
Szkoda że nie załapałem się na wypad na Babią Górę ale będę uważnie śledził nowe posty dotyczące wyjazdów i na pewno szybko się spotkamy w realu :)
Tu króluje zeszłoroczny czas
Na posłaniu z liści buczynowych
Stąd do ziemi dalej niż do gwiazd
ODPOWIEDZ