PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Mirek

Post autor: Mirek » 08 listopada 2009, 13:47

Łukasz witaj,Śląsk rośnie w siłę. :twisted: może zjawisz się na Turbaczu? Zapraszamy. :D
Awatar użytkownika
Elizz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 19 lipca 2009, 13:49

Re: Powitanie

Post autor: Elizz » 08 listopada 2009, 14:21

Łukasz28 pisze:Czołem turyści,jak każdemu nowemu wypada i mi się przedstawić.Mieszkam w Gliwicach,mam 28lat lubie dobry,solidny wycisk czyli dłuugie wędrówki po szlakach.Chodzenie z plecakiem plus dobre widoki to jest to co lubie. Chętnie zabiore się na wspólny wyjazd :hura:
Witaj Łukasz, zapraszamy na wspólny wyjazd na Babią Górę w najbliższą środę :)

viewtopic.php?t=3092&highlight=
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 listopada 2009, 14:26

Witajcie. Jestem Filip i mieszkam w stolicy Podbeskidzia czyli Bielsku - Białej. Z górami związane są moje wszystkie sportowe pasje; trekking (alpinizm) kolarstwo górskie oraz narty.
Chętnie odpowiem na pytania w temacie "Tydzień.... " Pozdrawiam
Anonymous

Powitać

Post autor: Anonymous » 08 listopada 2009, 14:44

Cześć wszystkim górskim ludkom ! Mam na imię Miłosz i pochodzę z Krosna. Od jakiegoś czasu studiuje szlaki opisane na tym forum aż w końcu postanowiłem do Was dołączyć i zapisać się :) Sporo włóczę się samotnie po górach ale może czas to zmienić i poznać ciekawych nowych ludzi.
Cześć wszystkim jeszcze raz :!:
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 08 listopada 2009, 16:03

cześć wszystkim nowym uczestnikom!!! kto wie ile jest km, oznaczonych przez PTTK, szlaków nizinnych w Polsce,też byłam w szoku!ziemię by przeszedł dookoła!
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 08 listopada 2009, 16:23

Łukasz28 , Fillippo , Mały  witajcie! :hej: :hej: :hej: :hej: :hej: :hej: :hej: :hej: :hej: :hej: :hej: :hej:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 listopada 2009, 17:16

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, już jakiś czas temu byłem zalogowany w serwisie ale jakoś nie było kiedy, z reszta gadanie no... ;) Mieszkam w Sosnowcu, mam na imię Krzysiek, chodzę sobie po górach już dość długo ale nie jestem jeszcze himalaista ;), a trochę dużo mi do tego jeszcze brakuje. A zalogowałem się tutaj powiem szczerze z wielką radością bo ciężko spotkać dzisiaj kogoś w najbliższym otoczeniu, kto tak dużą pasją obdarzałby góry, a po przeczytaniu kilku postów widzę, że chyba dużo tutaj takich osób. Bardzo mi miło i mam nadzieję, że na następny zjazd będę mógł już pojechać jeśli tylko pozwolicie. Dobrze, że jest takie forum.
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 08 listopada 2009, 17:45

Ależ dziś wielu nas przybyło. Witaj Chris  :hej: :hej: :hej: :hej: :hej: :hej:
Awatar użytkownika
ZJAWA
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 422
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 18:53

Post autor: ZJAWA » 08 listopada 2009, 18:00

cześć wszystkim nowym
KOCHAJ ŚNIEG UNIKAJ LAWIN
http://www.firebirds.pl/
Iwon

Post autor: Iwon » 08 listopada 2009, 18:09

Witam Bluejeans, Łukasz, Filip, Mały, Chris.

Decydujcie się do 18-tego . Zjazd na Turbaczu - zapraszamy :>
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 listopada 2009, 18:43

Witajcie wszyscy: Łukasz, Filip, Mały, Chris :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 listopada 2009, 19:06

Iwon pisze:Witam Bluejeans, Łukasz, Filip, Mały, Chris.

Decydujcie się do 18-tego . Zjazd na Turbaczu - zapraszamy :>
to 18 lutego? myślałem, że teraz w grudniu jak przeglądałem forum to nawet dobrze bo w tym terminie nie dałbym rady bo już wcześniej zaplanowałem sobie inną małą wycieczkę, ale jak będą jakieś zjazdy i będę o nich wiedział wcześniej to bardzo chętnie dołączę się. dziękuję za zaproszenie :)
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 08 listopada 2009, 19:10

Bluejeans, Łukasz, Filip, Mały, Chris.

Witam wszystkich i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 08 listopada 2009, 20:42

Chris pisze:
Iwon pisze:Witam Bluejeans, Łukasz, Filip, Mały, Chris.

Decydujcie się do 18-tego . Zjazd na Turbaczu - zapraszamy :>
to 18 lutego? myślałem, że teraz w grudniu jak przeglądałem forum to nawet dobrze bo w tym terminie nie dałbym rady bo już wcześniej zaplanowałem sobie inną małą wycieczkę, ale jak będą jakieś zjazdy i będę o nich wiedział wcześniej to bardzo chętnie dołączę się. dziękuję za zaproszenie :)
Chris,zjazd na Turbaczu jest 5,6 grudnia zapraszamy!!!!!!
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Iwon

Post autor: Iwon » 08 listopada 2009, 21:06

Chris !!!!

musiałeś żle przeczytac, napisałam 18-tego ( listopada ) .

Mirka wpisuje do tego czasu chętnych, celem rezerwacji noclegów.

Otylia podała datę zjazdu :>
ODPOWIEDZ