Tydzień Czechosłowacji

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 11 stycznia 2012, 16:41

Czechosłowacja ja proponuję,żebyś wyznaczył Justyś która się upomina o swój tydzień :) bo na razie''Nikt nic nie wie, czyli czeski film"-a może Czechosłowacki,Justyś po upływie swojego tygodnia już będzie wiedziała,co dalej robić :D
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Awatar użytkownika
Zrzęda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1391
Rejestracja: 04 maja 2009, 19:27

Post autor: Zrzęda » 11 stycznia 2012, 16:46

Nie wiem czy to ja mam jakąś nadwzroczność czy odpowiedzi są pod pytaniami:
viewtopic.php?p=193151#193151
nie wiedzieć czemu zamieszczone jako cytat... :roll:
Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2012, 18:21 przez Zrzęda, łącznie zmieniany 2 razy.
"Boję się świata bez wartości, bez wrażliwości, bez myślenia. Świata, w którym wszystko jest możliwe. Ponieważ wówczas najbardziej możliwe jest zło..."
(R. Kapuściński)
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 11 stycznia 2012, 16:51

Zrzęda pisze:Nie wiem czy to ja mam jakąś nadwzroczność czy odpowiedzi są pod pytaniami:
tak,dokładnie 3 tygodnie temu :twisted: a od dwóch tygodni nikt nie wie czyja teraz kolej na swój tydzień,ja to tak rozumie :D
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 stycznia 2012, 17:44

Brawo! Zrzęda! Napisał bym to jakoś zdrobniale ale ciągle brzmi tak samo. Pomyślałem że najpierw czyta się pytanie a odpowiedz sama się nasunie. A i jeszcze jedno spostrzeżenie. Dlaczego nie może wchodzić kilka osób jednocześnie i to wybieranie trochę bez sensu. Nie znam nikogo wiec ten totolotek. Niech będzie Justyś. Jeśli sama chce to nawet fajnie. Odpowiedziałem na 21 pytań a nie na 2
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 stycznia 2012, 17:53

Czechosłowacja pisze:. Niech będzie Justyś. Jeśli sama chce to nawet fajnie
To się wkopałam! :P Zatem od jutra :)

Czechosłowacja, może będziesz miał jeszcze szansę na rewanż. Dałbyś się lepiej poznać ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 stycznia 2012, 18:06

Królik pisze:Zastanawiam się czy na forum jest osoba która wie dokładnie o co biega w tym temacie, bo ja osobiście to się już całkiem w tym zagubiłem.
Biru pisze:Prosze Adminów o rozwikłanie tej farsy i jesli juz koniecznie trzeba kogos wyznaczyc to niech zrobia to osoby biegłe w tym temacie.
Za bardzo nie wiem jak Admin mają rozwikłać tą, jak to nazwała Biru, farsę, bo generalnie nie ingerujemy w tematy i posty forumowiczów.
Proponuję natomiast by Czechosłowacja wyznaczył może inną osobę, bo faktycznie Ania chyba nie wie, że ma swój tydzień.

To tyle.
Wiem że wprowadziłem zamieszanie. Nie gniewajcie się bo żebym nie wyszedł na paple nie mogłem pisać jaśniej. Ktoś mnie sprowokował pisząc szyfrem. Lojalność kosztuje mnie frycowe.
Sorki Króliku i całej reszcie myślę że kiedy poznamy się w realu wszystko będzie super. Justyś pewnie że niech będzie Justyś.
Awatar użytkownika
aniołek
Turysta
Turysta
Posty: 912
Rejestracja: 23 września 2011, 16:42

Post autor: aniołek » 11 stycznia 2012, 18:13

Czechosłowacja poprostu nie było widać tych odpowiedzi :roll: , dodanych w tak niestandardowy sposób i to bez żadnego pogrubienia czy cokolwiek :zoboc:

Zrzęda :7: że mnie oświeciłaś :3: :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 stycznia 2012, 18:21

Czasami to co zawiłe okazuje się klarowne i jasne i zawsze co najmniej dla jednej osoby. Justyś będzie miała tyle doświadczeń że zrobi to profesjonalnie na maksa.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 stycznia 2012, 18:27

A ja będę miał jeszcze wiele okazji by wpleść całego ja w postach drobnych i tych z eureką w tle. Do dzieła Justyś.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 stycznia 2012, 18:47

Justyś pisze: To się wkopałam! :P Zatem od jutra :)
To daj jeszcze dziś.... mam kilka pytań.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 stycznia 2012, 19:27

sokół pisze:
Justyś pisze: To się wkopałam! :P Zatem od jutra :)
To daj jeszcze dziś.... mam kilka pytań.
pytaj
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 stycznia 2012, 19:35

Ręce mi opadły...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 stycznia 2012, 19:57

sokół pisze:Ręce mi opadły...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No wiem że nie mnie chcesz pytać. Już nic nie mówię.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 stycznia 2012, 21:34

Ten temat koniecznie powinien się znaleźć w dziale "humor" :D
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 11 stycznia 2012, 22:51

Justyś pisze:Ten temat koniecznie powinien się znaleźć w dziale "humor"
Justyś Administracja rozważy Twój wniosek.
Wszystko jednak zależy od ilości piwa jaką jesteś w stanie postawić ...
:lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ