Góry Świętokrzyskie - Pozostałości dawnych grani...

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 12 lipca 2009, 19:21

Tyler pisze:Może Świetokrzyskie nie są górami wysokimi, ale walory przyrodnicze i krajobrazowe w 100% to rekompensują
To prawda. Byłem w Świętej Katarzynie 2 lata temu i parę szlaków przeszedłem i mogę z czystym sercem powiedzieć, że Świętokrzyskie są piękne :)
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 12 lipca 2009, 20:24

Dzięki, Kreciu, za zamieszczone informacje, byliśmy w Górach Świętokrzyskich w kwietniu, wybieramy się wkrótce ponownie i Twoje sugestie są dla nas bardzo cenne :) Skutecznie nas zachęciłeś do odwiedzenia tych miejsc :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 lipca 2009, 21:03

PiotrekP pisze:Tatry to bardzo młode góry. Świętokrzyskie to taki "dziadek" wśród naszych gór.
Dobre określenie "dziadek". Jest to zdumiewające, że nawet coś tak potężnego będzie miało kiedyś swój koniec.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 lipca 2009, 1:13

Oczywiście, że pokaże inne moje fotki z GŚ.
Jak pogoda pozwoli to jutro zamierzam przejść albo traskę Dobrzeszów-Oblęgorek albo Daleszyce-Łagów. Oj już nie mogę się doczekać na te piękne widoczki :jupi:
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 13 lipca 2009, 10:36

Czekamy na nowe fotki. Też wybieram się w Świętokrzyskie, może w sierpniu.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Jędral
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1349
Rejestracja: 25 lutego 2009, 8:29

Post autor: Jędral » 08 marca 2013, 14:15

Znalazłem taki temat i plan trasy podany 23.06.09. jest jedyny słuszny aby powiedzieć, że było się w G Św. Mamy z Nowej Słupii PKS do Bodzentyna w sobotę o &,24 i &,33. Następnie przez Św. Katarzynę i całe Góry do Nowej Słupii. Jakieś 25 km. :)
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt! - Adam Sikorski
NORMALNOŚĆ TO ILUZJA. TO CO JEST NORMALNE DLA PAJĄKA ... JEST CHAOSEM DLA MUCHY - Morticia Addams
ODPOWIEDZ