NAMASTE czyli z pasji do gór i przygody

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 września 2012, 19:36

Spróbuję również wyciągnąć tego niegodziwca Grzesia :D
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 08 września 2012, 20:23

Witam,

miałem okazję tam być na pokazie.
Marek naprawdę stara się ,
Ostatnio zmieniony 11 września 2012, 16:11 przez viking, łącznie zmieniany 1 raz.
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 08 września 2012, 20:34

Fajne te pokazy, w Warszawie też funkcjonuje Klub Podróżnika i są slajdowiska, spotkania, ale ja nie mam z kim na nie chodzić
:(
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 września 2012, 21:44

To idź sama, a gwarantuję, że jak to bywa w takich miejscach, poznasz ciekawych ludzi z którymi będziesz miała możliwość ugadać się na następne spotkania :)
viking pisze:Witam,

miałem okazję tam być na pokazie.
Marek naprawdę stara się ,
No proszę :)
Czego dotyczył pokaz?
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 08 września 2012, 23:38

Pokaz to:

Coś robionego z troską o właściwy efekt wizualny;
prezentacja; demonstracja; przedstawienie


:P :P :P
Ostatnio zmieniony 13 września 2012, 16:43 przez viking, łącznie zmieniany 1 raz.
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 września 2012, 21:59

??
Toż o to pytam.
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 10 września 2012, 6:14

ecowarrior pisze:??
Toż o to pytam.
eco zdaje się że to viking ma problemy ze zrozumieniem , może trzeba mu zadać pytanie , na jaki temat był pokaz ? może wtedy zaskoczy ;) :P
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 września 2012, 7:12

ecowarrior pisze:Spróbuję również wyciągnąć tego niegodziwca Grzesia :D
:D
Do Vikinga trzeba z troską pisać. DUŻYMI DRUKOWANYMI LITERAMI. Najlepiej z linkiem do jakiegoś odnośnika np ww Słownika, czy też Wikipedi. :twisted: tak to już bywa z latami znika zrozumienie.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 września 2012, 7:48

laynn pisze:Do Vikinga trzeba z troską pisać.
viking - użytkownik specjalnej troski.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 listopada 2012, 19:52

Informuję wszem i wobec, że w NAMASTE pojawiły się ostatnimi czasy piwa spod szyldu "Grybów", i nie tylko.
Obrazek

Korzystając z sposobności reaktywuję temat i ogłaszam, że w godzinach popołudniowo -wieczornych 01.12.2012r. będę kosztował zacnych trunków w owym przybytku. Tak więc kto będzie miał czas, ochotę i sposobność dotarcia to zapraszam na wspólne wychylenie browarka :10:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 listopada 2012, 20:03

Niestety nie dam rady choć żem chciał...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 listopada 2012, 20:11

Bardzo przyjemne miejsce! Namaste i Biała Małpa to moim zdaniem dwie miejscówki, do których warto w Katowicach zajrzeć. Dwa zupełnie różne miejsca, ale jedno i drugie nawiązuje do podróży, gór, i obydwa miejsca tworzone są przez osoby związane z górami.
Byłam na niedzielnym pokazie jakiś 3 tygodnie temu, o tragediach w Himalajach. Wrażenia pozytywne. Zachęcam do odwiedzenia!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 listopada 2012, 20:35

Bardzo miły lokal, z klimatem, proponowałbym umówić się wieczorową porą na piwko (lub dwa) ale 1.12 niestety pracuję.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 listopada 2012, 20:54

Grzechu, ale dramat, a na sobotę szykuje się wyborne spotkanie :(
O ile nie pracujesz w godzinach wieczornych to może uda Ci się wpaść choćby o 21-22? Sporo osób ma zamiar biesiadować do zamknięcia lokalu!

A tak na marginesie, znalazłem na ich stronie galerię z wybranymi, butelkowymi piwuśkami :D
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 889&type=3

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 889&type=3
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 listopada 2012, 21:02

ecowarrior pisze:
Grzechu, ale dramat, a na sobotę szykuje się wyborne spotkanie :(
O ile nie pracujesz w godzinach wieczornych to może uda Ci się wpaść choćby o 21-22
No właśnie ,problem w tym że pracuję od 22.00 do 6.00 dnia następnego a jak się domyślasz po spożyciu bodajby jednego podjęcie pracy nie zawsze jest wskazane. Niemniej optuję za spotkaniem w tygodniu.
ODPOWIEDZ