Wyprawa laika

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

czerem

Post autor: czerem » 03 czerwca 2013, 18:43

A może zacząć od czegoś lżejszego? Ja na studiach przez tydzień wałęsałam się z plecakiem po Beskidzie. Żadne wakacje w iluś gwiazdkowych hotelach nie pobiły tych wakacji - pamiętam je nadal, jako jedne z naj! Może zaplanuj taką "zaprawę" i jeśli dasz radę, to wtedy coś większego. Spacer z plecakiem wg sokoła to bardzo dobry pomysł :!:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 grudnia 2013, 13:04

Tez mi się marzyło na początku mojej przygody z Tatrami wędrowanie od schroniska do schroniska z plecakiem. Na szczęście bardziej doświadczeni znajomi mnie przed tym powstrzymali. Takie wędrówki są dobre jak się już nabierze wprawy. Na początek lepiej mieć kwaterę gdzieś w pobliżu miejsca skąd wychodzi wiele szlaków. Dzięki temu bedziesz mial szeroki wybór i nawet zmiana pogody nie pokrzyżuje planów.
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 12 grudnia 2013, 20:30

Marta , zbieraj pieniążki na bilet (samolot do Kathmandu), wówczas nie masz problemu z wędrowaniem po górach :) , od jednego Teehausu do drugiego.
Piszę poważnie, bo jeśli zdrowie pozwoli to w 2014 a najpóźniej w 2015 będę tam przebywał.
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
ODPOWIEDZ