EURO 2016
: 24 maja 2016, 20:00
Pozostało już tylko 2 tygodnie do pierwszego gwizdka, więc najwyższy czas ...
... rozpocząć zabawę w typowanie wyników
Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016 we Francji.
Zachęcamy do wspólnej zabawy
ZASADY ZABAWY
- Typujemy wynik do 90 minuty (+doliczony czas), dogrywki i karne nie są brane pod uwagę
- Typować wynik można do rozpoczęcia meczu.
- Poniżej w terminarzu jest godzina rozpoczęcia. W przypadku zmiany godziny rozpoczęcia meczu końcem typowania będzie "pierwszy gwizdek".
- Zgłoszenie po rozpoczęciu meczu, nie będzie brało udziału w zabawie.
- Trafiony wynik będzie punktowany za 3 pkt.
- Trafiony zwycięzca lub trafiony remis (ale niewłaściwy wynik) będzie punktowany za 1 pkt.
- Wyniki oraz punktacja będzie uzupełniania na bieżąco (w miarę możliwości prowadzącego zabawę)
- Typujemy pisząc posty w tym temacie wpisując drużyny i wynik (np. Francja - Rumunia 1-4)
UWAGA: prośba, aby w przypadku zmiany już wcześniej typowanych wyników, napisać post, że dokonano zmiany.
Oczywiście ewentualne wszystkie zmiany muszą być dokonane przed rozpoczęciem meczu, którego dotyczą zmiany.
Wyniki zabawy tutaj:
viewtopic.php?p=331081&highlight=#331081
TERMINARZ
10 czerwca piątek
1. godz. 21:00 - Grupa A : Francja - Rumunia 2 - 1
11 czerwca sobota
2. godz. 15:00 - Grupa A : Albania - Szwajcaria 0 - 1
3. godz. 18:00 - Grupa B : Walia - Słowacja 2 - 1
4. godz. 21:00 - Grupa B : Anglia - Rosja 1 - 1
12 czerwca niedziela
5. godz. 15:00 - Grupa D : Turcja - Chorwacja 0 - 1
6. godz. 18:00 - Grupa C : Polska - Irlandia Północna 1 - 0
7. godz. 21:00 - Grupa C : Niemcy - Ukraina 2 - 0
13 czerwca poniedziałek
8. godz. 15:00 - Grupa D : Hiszpania - Czechy 1 - 0
9. godz. 18:00 - Grupa E : Irlandia - Szwecja 1 - 1
10. godz. 21:00 - Grupa E : Belgia - Włochy 0 - 2
14 czerwca wtorek
11. godz. 18:00 - Grupa F : Austria - Węgry 0 - 2
12. godz. 21:00 - Grupa F : Portugalia - Islandia 1 - 1
15 czerwca środa
13. godz. 15:00 - Grupa B : Rosja - Słowacja 1 - 2
14. godz. 18:00 - Grupa A : Rumunia - Szwajcaria 1 - 1
15. godz. 21:00 - Grupa A : Francja - Albania 2 - 0
16 czerwca czwartek
16. godz. 15:00 - Grupa B : Anglia - Walia 2 - 1
17. godz. 18:00 - Grupa C : Ukraina - Irlandia Północna 0 - 2
18. godz. 21:00 - Grupa C : Niemcy - Polska 0 - 0
17 czerwca piątek
19. godz. 15:00 - Grupa E : Włochy - Szwecja 1 - 0
20. godz. 18:00 - Grupa D : Czechy - Chorwacja 2 - 2
21. godz. 21:00 - Grupa D : Hiszpania - Turcja 3 - 0
18 czerwca sobota
22. godz. 15:00 - Grupa E : Belgia - Irlandia 3 - 0
23. godz. 18:00 - Grupa F : Islandia - Węgry 1 - 1
24. godz. 21:00 - Grupa F : Portugalia - Austria 0 - 0
19 czerwca niedziela
25. godz. 21:00 - Grupa A : Szwajcaria - Francja 0 - 0
26. godz. 21:00 - Grupa A : Rumunia - Albania 0 - 1
20 czerwca poniedziałek
27. godz. 21:00 - Grupa B : Słowacja - Anglia 0 - 0
28. godz. 21:00 - Grupa B : Rosja - Walia 0 - 3
21 czerwca wtorek
29. godz. 18:00 - Grupa C : Irlandia Północna - Niemcy 0 - 1
30. godz. 18:00 - Grupa C : Ukraina - Polska 0 - 1
31. godz. 21:00 - Grupa D : Chorwacja - Hiszpania 2 - 1
32. godz. 21:00 - Grupa D : Czechy - Turcja 0 - 2
22 czerwca środa
33. godz. 18:00 - Grupa F : Islandia - Austria 2 - 1
34. godz. 18:00 - Grupa F : Węgry - Portugalia 3 - 3
35. godz. 21:00 - Grupa E : Szwecja - Belgia 0 - 1
36. godz. 21:00 - Grupa E : Włochy - Irlandia 0 - 1
1/8 finału
25 czerwca sobota
37. godz. 15:00 - 1/8 finału (G1) : Szwajcaria - Polska 1 -1 [1-1; karne 4-5]
38. godz. 18:00 - 1/8 finału (G2) : Walia - Irlandia Północna 1 - 0
39. godz. 21:00 - 1/8 finału (G3) : Chorwacja - Portugalia 0 - 0 [0 - 1]
26 czerwca niedziela
40. godz. 15:00 - 1/8 finału (G4) : Francja - Irlandia 2 - 1
41. godz. 18:00 - 1/8 finału (G5) : Niemcy - Słowacja 3 - 0
42. godz. 21:00 - 1/8 finału (G6) : Węgry - Belgia 0 - 4
27 czerwca poniedziałek
43. godz. 18:00 - 1/8 finału (G7) : Włochy - Hiszpania 2 - 0
44. godz. 21:00 - 1/8 finału (G8) : Anglia - Islandia 1 - 2
ćwierćfinały
30 czerwca czwartek
45. godz. 21:00 - Ćwierćfinały (H1) : Polska - Portugalia 1 - 1 [1-1; karne 3-5]
1 lipca piątek
46. godz. 21:00 - Ćwierćfinały (H2) : Walia - Belgia 3 - 1
2 lipca sobota
47. godz. 21:00 - Ćwierćfinały (H3) : Niemcy - Włochy 1 - 1 [1-1; karne 6-5]
3 lipca niedziela
48. godz. 21:00 - Ćwierćfinały (H4) : Francja - Islandia 5 - 2
półfinały
6 lipca środa
49. godz. 21:00 - Półfinały (I1) : Portugalia - Walia 2 - 0
7 lipca czwartek
50. godz. 21:00 - Półfinały (I2) : Niemcy - Francja 0 - 2
finał
10 lipca niedziela
51. godz. 21:00 - Finał : Portugalia - Francja _ - _ ( _ - _)
... rozpocząć zabawę w typowanie wyników
Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016 we Francji.
Zachęcamy do wspólnej zabawy
ZASADY ZABAWY
- Typujemy wynik do 90 minuty (+doliczony czas), dogrywki i karne nie są brane pod uwagę
- Typować wynik można do rozpoczęcia meczu.
- Poniżej w terminarzu jest godzina rozpoczęcia. W przypadku zmiany godziny rozpoczęcia meczu końcem typowania będzie "pierwszy gwizdek".
- Zgłoszenie po rozpoczęciu meczu, nie będzie brało udziału w zabawie.
- Trafiony wynik będzie punktowany za 3 pkt.
- Trafiony zwycięzca lub trafiony remis (ale niewłaściwy wynik) będzie punktowany za 1 pkt.
- Wyniki oraz punktacja będzie uzupełniania na bieżąco (w miarę możliwości prowadzącego zabawę)
- Typujemy pisząc posty w tym temacie wpisując drużyny i wynik (np. Francja - Rumunia 1-4)
UWAGA: prośba, aby w przypadku zmiany już wcześniej typowanych wyników, napisać post, że dokonano zmiany.
Oczywiście ewentualne wszystkie zmiany muszą być dokonane przed rozpoczęciem meczu, którego dotyczą zmiany.
Wyniki zabawy tutaj:
viewtopic.php?p=331081&highlight=#331081
TERMINARZ
10 czerwca piątek
1. godz. 21:00 - Grupa A : Francja - Rumunia 2 - 1
11 czerwca sobota
2. godz. 15:00 - Grupa A : Albania - Szwajcaria 0 - 1
3. godz. 18:00 - Grupa B : Walia - Słowacja 2 - 1
4. godz. 21:00 - Grupa B : Anglia - Rosja 1 - 1
12 czerwca niedziela
5. godz. 15:00 - Grupa D : Turcja - Chorwacja 0 - 1
6. godz. 18:00 - Grupa C : Polska - Irlandia Północna 1 - 0
7. godz. 21:00 - Grupa C : Niemcy - Ukraina 2 - 0
13 czerwca poniedziałek
8. godz. 15:00 - Grupa D : Hiszpania - Czechy 1 - 0
9. godz. 18:00 - Grupa E : Irlandia - Szwecja 1 - 1
10. godz. 21:00 - Grupa E : Belgia - Włochy 0 - 2
14 czerwca wtorek
11. godz. 18:00 - Grupa F : Austria - Węgry 0 - 2
12. godz. 21:00 - Grupa F : Portugalia - Islandia 1 - 1
15 czerwca środa
13. godz. 15:00 - Grupa B : Rosja - Słowacja 1 - 2
14. godz. 18:00 - Grupa A : Rumunia - Szwajcaria 1 - 1
15. godz. 21:00 - Grupa A : Francja - Albania 2 - 0
16 czerwca czwartek
16. godz. 15:00 - Grupa B : Anglia - Walia 2 - 1
17. godz. 18:00 - Grupa C : Ukraina - Irlandia Północna 0 - 2
18. godz. 21:00 - Grupa C : Niemcy - Polska 0 - 0
17 czerwca piątek
19. godz. 15:00 - Grupa E : Włochy - Szwecja 1 - 0
20. godz. 18:00 - Grupa D : Czechy - Chorwacja 2 - 2
21. godz. 21:00 - Grupa D : Hiszpania - Turcja 3 - 0
18 czerwca sobota
22. godz. 15:00 - Grupa E : Belgia - Irlandia 3 - 0
23. godz. 18:00 - Grupa F : Islandia - Węgry 1 - 1
24. godz. 21:00 - Grupa F : Portugalia - Austria 0 - 0
19 czerwca niedziela
25. godz. 21:00 - Grupa A : Szwajcaria - Francja 0 - 0
26. godz. 21:00 - Grupa A : Rumunia - Albania 0 - 1
20 czerwca poniedziałek
27. godz. 21:00 - Grupa B : Słowacja - Anglia 0 - 0
28. godz. 21:00 - Grupa B : Rosja - Walia 0 - 3
21 czerwca wtorek
29. godz. 18:00 - Grupa C : Irlandia Północna - Niemcy 0 - 1
30. godz. 18:00 - Grupa C : Ukraina - Polska 0 - 1
31. godz. 21:00 - Grupa D : Chorwacja - Hiszpania 2 - 1
32. godz. 21:00 - Grupa D : Czechy - Turcja 0 - 2
22 czerwca środa
33. godz. 18:00 - Grupa F : Islandia - Austria 2 - 1
34. godz. 18:00 - Grupa F : Węgry - Portugalia 3 - 3
35. godz. 21:00 - Grupa E : Szwecja - Belgia 0 - 1
36. godz. 21:00 - Grupa E : Włochy - Irlandia 0 - 1
1/8 finału
25 czerwca sobota
37. godz. 15:00 - 1/8 finału (G1) : Szwajcaria - Polska 1 -1 [1-1; karne 4-5]
38. godz. 18:00 - 1/8 finału (G2) : Walia - Irlandia Północna 1 - 0
39. godz. 21:00 - 1/8 finału (G3) : Chorwacja - Portugalia 0 - 0 [0 - 1]
26 czerwca niedziela
40. godz. 15:00 - 1/8 finału (G4) : Francja - Irlandia 2 - 1
41. godz. 18:00 - 1/8 finału (G5) : Niemcy - Słowacja 3 - 0
42. godz. 21:00 - 1/8 finału (G6) : Węgry - Belgia 0 - 4
27 czerwca poniedziałek
43. godz. 18:00 - 1/8 finału (G7) : Włochy - Hiszpania 2 - 0
44. godz. 21:00 - 1/8 finału (G8) : Anglia - Islandia 1 - 2
ćwierćfinały
30 czerwca czwartek
45. godz. 21:00 - Ćwierćfinały (H1) : Polska - Portugalia 1 - 1 [1-1; karne 3-5]
1 lipca piątek
46. godz. 21:00 - Ćwierćfinały (H2) : Walia - Belgia 3 - 1
2 lipca sobota
47. godz. 21:00 - Ćwierćfinały (H3) : Niemcy - Włochy 1 - 1 [1-1; karne 6-5]
3 lipca niedziela
48. godz. 21:00 - Ćwierćfinały (H4) : Francja - Islandia 5 - 2
półfinały
6 lipca środa
49. godz. 21:00 - Półfinały (I1) : Portugalia - Walia 2 - 0
7 lipca czwartek
50. godz. 21:00 - Półfinały (I2) : Niemcy - Francja 0 - 2
finał
10 lipca niedziela
51. godz. 21:00 - Finał : Portugalia - Francja _ - _ ( _ - _)