Bzdety - czyli tu można Ble-Blać :-)

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

turysta z Poronina
Turysta
Turysta
Posty: 33
Rejestracja: 13 grudnia 2007, 20:22

Post autor: turysta z Poronina » 28 listopada 2016, 12:20

tatromaniak pisze: Odpieprz się wreszcie od mojego wieku, którego nie chce aby był widoczny a mam do tego prawo.
Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym wiekiem.
Przecież jak ja wybiorę się na spacer z Krychą (z klubu "seniora") do lasu harendziarskiego- to tak daje czadu, że aż dech zapiera.
Później jest jeszcze lepiej.
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 28 listopada 2016, 12:58

Tidżej pisze:
viking pisze:Skoro autor postu pisze o pewnym zdarzeniu (projekcie) reklamuje go, to przyzwoitość nakazywałaby aby autor (po minięciu kilku miesięcy) podał wynik tego projektu ? Tak czy Nie?
vikingu, tak z ręką na sercu, ileż to "projektów" zareklamowałeś? i ileż z "przyzwoitością" później opisałeś? Zanim zaczniesz wymagać od innych, zacznij wymagać od siebie.
Jaką nową wartość wnoszą Twoje pojawienia się na forum, poza konfliktem i chaosem? W jednym poście przywaliłeś kilku osobom naraz, jaki to ma cel?

Zależy Ci na Klubie? Tak czy Nie? Jeśli tak, DAJ coś od siebie zamiast siać zamęt.

Nie mam 100, ani 3 lat, czytam w miarę ze zrozumieniem, mam fotkę. Z ciekawością czekam czym mi przywalisz.
Tomku, konkretny przykład (y). Jaki chaos? , autorowi zadałem tylko proste pytanie.
Grochu pisze:
viking pisze:Nasuwa się proste pytanie; dotyczy ono Mod-ów, czy forumowicz ma prawo oczekiwać od autora (ów) posta otrzymać prostą jasną opowiedz na zadane pytanie. Adam, Grochu,oczekuje prostej odpowiedzi; Tak czy Nie.
Tak. Masz prawo oczekiwać. Ale jak ktoś NIE CHCE na to Twoje pytanie odpowiedzieć to taka jego wola - i nie możesz go do tego zmusić.

Co do zamykania tematu: mamy tu zasadę, że autor tematu ma prawo decydować czy temat zakończyć
ZASADĘ ????
Moje pytanie , jaki był cel zakładania w/w tematu ?

Czy ja gdzieś napisałem, aby klubowicza/forumowicza wyrzucać z forum
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
tatromaniak pisze:Tylko krótko w formie wyjaśnienia.
Nie ja pierwszy personalnie się czepiam kogoś lecz jego eminencja pierwszy awanturnik na tym forum Viking.
Odpieprz się wreszcie od mojego wieku, którego nie chce aby był widoczny a mam do tego prawo.
System nie pozwala mi na zostawienie tam wolnego miejsca, więc wstawiłem tam 1, a że ona się zmienia to już miej pretensję do kogo innego.
Przestać opowiadać dyrdymały bo jak większość mnie znasz i nigdy tu nie występowałem jako anonim nawet dla bardzo "dociekliwych".
Czy ja tutaj występuję jako anonim? "Wszystko więdzący niemowlaku" Tatromaniaku :P Awanturnika poszukaj w swoim gronie , nikt cie nie zmusza do czytania moich postów :twisted:
Dżola Ry pisze:
viking pisze:przyzwoitość nakazywałaby aby autor (po minięciu kilku miesięcy) podał wynik tego projektu ? Tak czy Nie?
Autor dawno udzielił odpowiedzi. Milczenie bowiem też jest odpowiedzią. I w życiu i na forum. I tak jak w życiu - nie musi Ci się ona podobać, natomiast powinieneś przyjąć ją w końcu do wiadomości.

A przyzwoitość (szczególnie klubowicza, Januszu, czyli też Twoja) nakazywałaby przestać się czepiać, siać ferment i jątrzyć.
Jolu, jeśli milczenie - wg. ciebie oznacza odpowiedz, to naprawdę w życiu minełaś się z powołaniem ;)

Zwykłe i proste zadanie pytania autorowi postu jest przez ciebie odbierane jako sianie zamętu, fermentu, czy też jątrzenie :shock:
to faktycznie; nie warto z tobą wdawać się w jakikolwiek dialog. :zoboc:

Dobrze, że to Jedrka ( a nie Darka) temat bleblania, bo zgodnie z ZASADĄ (poprosiłby o jego zamknięcie)
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 28 listopada 2016, 13:45

viking pisze:Tomku, konkretny przykład (y).
Temat w różnych kontekstach był wałkowany wielokrotnie. Nie ma co rozgrzebywać na nowo (zwłaszcza, że zaproszenia są usuwane).
viking pisze:Jaki chaos? , autorowi zadałem tylko proste pytanie
Janusz przeczytaj całość ze zrozumieniem. Ja nie piszę o jednym pytaniu.

Ile osób musisz wkurzyć, ile osób musi zwrócić uwagę na to co, ale przede wszystkim jak robisz, żebyś przynajmniej się zastanowił?


(bez odbioru)
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Awatar użytkownika
Kovik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2118
Rejestracja: 18 maja 2010, 22:59
Kontakt:

Post autor: Kovik » 28 listopada 2016, 22:21

a czy autor tego postu brał udział w tym projekcie jak go nazywasz? Może spytaj uczestniczke wyprawy czy szczyt zdobyła czy nie. Może zechce odpowiedzieć. Czy jak ja polecam film w poscie o tym jaki fajny film ostatnio widziałem musze wiedziecwzzystkie szczegóły odnośnie tego filmu? Otóż nie i daj spokój wkońcu. Albo jak juz ktoś zwrócił uwage napisz coś od siebie na temat Twoich wojaży ponoć tyle czasu spędziłes. Czy może nie masz ochoty się tym dzielić to nie wymagaj od innych. Bez odbioru
http://gorolotni.blogspot.com

Życie zaczyna się po trzydziestce
Marshal23
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 568
Rejestracja: 20 stycznia 2014, 12:57

Post autor: Marshal23 » 29 listopada 2016, 22:47

A Ja chciałem wszystkich bez wyjątku serdecznie pozdrowić
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 29 listopada 2016, 23:35

Marshal23 pisze:A Ja chciałem wszystkich bez wyjątku serdecznie pozdrowić
Marshal23 Dzięki za pozdrowienia. Pozdrawiam również serdecznie.
Marshal23
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 568
Rejestracja: 20 stycznia 2014, 12:57

Post autor: Marshal23 » 29 listopada 2016, 23:56

Marku na Ciebie zawsze można liczyć😊. Jak kolano?
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 30 listopada 2016, 0:12

Marshal23 pisze:Jak kolano?
Szkoda słów jak na tak fajne forum :|
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 02 grudnia 2016, 2:31

Marshal23 pisze:A Ja chciałem wszystkich bez wyjątku serdecznie pozdrowić
dziękuję :D

Królik pisze:
Marshal23 pisze:Jak kolano?
Szkoda słów jak na tak fajne forum :|

...a jak bardzo fajne jest nasze fajne forum :kukacz:
Tylko krótko proszę, coby tak poważnego tematu nie zaśmiecać :D
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 610
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Post autor: Mirek » 02 grudnia 2016, 14:53

DżejDżej pisze:Zrobiło się biało. Cieszy mnie to niezmiernie. Nartki oddane do ostrzenia. A Wy jak się ustosunkowujecie do tego puchu?
Na razie to mogę o błocie coś powiedzieć, nie o puchu. :zoboc:
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
Awatar użytkownika
Dziadek;)
Moderator
Moderator
Posty: 1152
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:14

Post autor: Dziadek;) » 02 grudnia 2016, 15:53

DżejDżej pisze:Zrobiło się biało. Cieszy mnie to niezmiernie. Nartki oddane do ostrzenia. A Wy jak się ustosunkowujecie do tego puchu?
Decha Snowboardowa gotowa do użycia stoi w przedpokoju, pozim ADeHaD wysoki :)
A na Raohaczach można już dawać czadu :) http://www.skionline.pl/stacje/kamery-n ... a,344.html :)
>Nec temere, nec timide. Bez zuchwałości, ale i bez lęku.<
>Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.<
>Kobiety nie zmienisz-możesz zmienić kobietę ale to nic nie zmieni :)<
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 02 grudnia 2016, 16:48

Narty też już odkurzone, buty wyczyszczone i gogle przetarte :) .
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
włodarz
Turysta
Turysta
Posty: 2376
Rejestracja: 01 grudnia 2011, 19:09

Post autor: włodarz » 02 grudnia 2016, 17:39

Jak dla mnie śnieg mógłby leżeć tylko na Śnieżce i Śnieżniku :D
Awatar użytkownika
milfen
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 148
Rejestracja: 31 lipca 2014, 11:08

Post autor: milfen » 02 grudnia 2016, 17:59

Nowe jabłko kupione (poprzednie pękło po latach) :)
Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 610
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Post autor: Mirek » 07 grudnia 2016, 9:54

Tak przeglądałem forum i spostrzegłem ostatnio aktywnego forumowicza o nicku Wolf, to jego taka aktywność;

search.php?search_author=Wolf
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
ODPOWIEDZ