Pierwszy dzień na ściance

Dział przeznaczony do rozmów o wspinaczce i jej aspektach: asekuracji, wycenach dróg, rejonach wspinaczkowych, stylach wspinaczkowych, etyce, metodach treningu. Dowiesz się również, jak zacząć swoją przygodę ze wspinaniem i poznasz najnowsze wiadomości ze wspinaczkowego świata.
W tym dziale rozmawiamy również o via ferratach, asekuracji oraz ciekawych miejscach, w których znajdują się "żelazne drogi".

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 05 września 2010, 22:31

RafalS pisze:Dzisiaj bylem pierwszy raz na sciance.Z moim wspinaniem nie bylo najlepiej :( Noel ma duze zdolnosci pedagogiczne :) . Ale za to swietnie sie bawilem i podoba mi sie ten typ zmeczenia.Chcialbym,abyscie opisali swoje poczatki na sciance.

P.S
Noel
Palce jednak troche bola,ale co tam.
hehe, no i znalazłem stary temat ale jakże dla mnie aktualny w dniu dzisiejszym. Właśnie dzisiaj zacząłem swoją przygodę ze ścianką i szczerze mówiąc to co napisał Rafał w pierwszym poście (cytat) sprawdziło się w 100%. Palce i ścięgna dają znać o sobie. No i dzięki za zdolności pedagogiczne moich nauczycieli :)
W sumie zastanawiałem się do tej pory czy ścianka to jest faktycznie to czego bym chciał spróbować ale po dzisiejszym dniu mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że na panel będę wracał i to regularnie. To jest zaraźliwe. A do tego przednia zabawa :)
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 06 września 2010, 7:46

tom-pi4 pisze:Palce i ścięgna dają znać o sobie. No i dzięki za zdolności pedagogiczne moich nauczycieli :)
E tam.Szlo ci o niebo lepiej niż mnie na początku :) .
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Anonymous

Wasze pierwsze wspinanie

Post autor: Anonymous » 13 listopada 2010, 21:02

Jak w temacie chciałbym się dowiedziec gdzie zaczynaliście przygodę ze wspinaczką. Pytam ponieważ od dłuższego czasu mam ochotę spróbowac tego sportu a nie posiadam znajomych którzy się tym zajmują.Może ktoś zaproponuje jakies miejsce gdzie organizują kursy czy coś w tym rodzaju. Z góry wielkie dzięki
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 listopada 2010, 21:15

pozwolisz Świstaku, że będę podglądał ten wątek, bo przymierzam się i ja.... jak na razie pracuje trochę na siłowni, bo łapy słabe :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 listopada 2010, 21:22

czambas znaczy jest dobrze, nie jestem sam :D
Pati

Post autor: Pati » 14 listopada 2010, 13:51

Już pewnie więcej nie napiszę od tego, co w dawnym temacie Rafała, odsyłam więc tam viewtopic.php?t=850&postdays=0&postorder=asc&start=0 Natomiast faktycznie ciekawe jak idzie innym, bo większość się nie przyznaje, że chodzi na panel/jeździ na skały ;-)
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 15 listopada 2010, 8:26

Świstak pisze:ak w temacie chciałbym się dowiedziec gdzie zaczynaliście przygodę ze wspinaczką. Pytam ponieważ od dłuższego czasu mam ochotę spróbowac tego sportu a nie posiadam znajomych którzy się tym zajmują.Może ktoś zaproponuje jakies miejsce gdzie organizują kursy czy coś w tym rodzaju.
Na każdej ściance wspinaczkowej możesz zrobić najprostszy kurs asekuracji na wędkę. Jak zaczniesz chodzić na panel to znajomi do wspinaczki sami się znajdą. Ja zacząłem chodzić w Łodzi we wrześniu i na prawdę nie wierzyłem, że poznam tam tyle osób. Po kilku wizytach okazuje się, że masz kilku znajomych, którzy z chęcią będą się wspinać razem z Tobą :)
Patrycja pisze:Już pewnie więcej nie napiszę od tego, co w dawnym temacie Rafała, odsyłam więc tam
Polecam przeczytanie tematu :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 listopada 2010, 18:39

Dzięki za odp.Patrycja  Temat prawie cały przeczytałem teraz to albo Kraków albo Katowice zostają żeby znaleźć jakąś szkółkę

Się wpiszę ;-)
Proszę i powodzenia :-)
Pati
ODPOWIEDZ