Chatka Skalanka

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2009, 1:03

Witam serdecznie wszystkich góroszlakowców i na wstępie narażę się Wam :-)
Cała ta ekipa z gitarami i bębnami bedzie tydzień wcześniej (27-29.11) na Błatniej. Tak postanowili jubilaci co poniektórzy i ja, która sama tę Skalankę nakręciłam, nie mam już nic do powiedzenia. Mam nadzieję, że spotkamy się niebawem w równie fajnych okolicznościach. Pozdrawiam i biorę się za czytanie treści waszej strony :-)
Awatar użytkownika
Bodzio
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 561
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 11:58

Post autor: Bodzio » 14 października 2009, 8:34

Witam Gocannę Oczywiście przyjeżdzasz z kolegą który sie boi zimy :lol: + bębenek
Motto Legii Cudzoziemskiej "maszeruj albo giń"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2009, 10:37

Rzecz w tym właśnie, że prawdopodobnie nie dotrę na Skalankę
Awatar użytkownika
Bodzio
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 561
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 11:58

Post autor: Bodzio » 14 października 2009, 11:47

gocanna pisze:Rzecz w tym właśnie, że prawdopodobnie nie dotrę na Skalankę

Tknp pisła że liczy się obecność
mam rozumieć że chętni góro-szlakowcy mogą czuć sie zaproszeni na Błatnią tydzień wcześniej :) ???
Natomiast ja z pewnością zgodnie zw cześniejszymi ustaleniami w terminie 2009.11.27-29 wpisuje sie na Skalankę ze swoją gitarą.
Motto Legii Cudzoziemskiej "maszeruj albo giń"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2009, 12:21

Oczywiście.....przybywajcie też na Błatnią :-)
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 14 października 2009, 15:15

W każdym razie - na Skalance bez zmian. Tylko niektórzy solenizanci się zmienią.
Oj, będzie się działo ;)
Awatar użytkownika
Beti
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 573
Rejestracja: 14 marca 2008, 20:42

Post autor: Beti » 14 października 2009, 19:32

tom-pi4 pisze:Ale tą moją fotkę igi to mogłeś sobie darować
Colorado pisze:igi masz chyba problem skoro nie potrafisz uszanować czyjegoś zdania, że ktoś nie chce zdjęć na forum :) jakichkolwiek :)
jaki reżim :shock:


igi fajne fotki :D
Limonka rewelacyjne plenery, kiedy Ty to zdołałaś 'uczynić'???
impossible is nothing
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 14 października 2009, 22:04

Beti pisze:jaki reżim :shock:
To nie reżim, tylko moje było okropne :cry:
Awatar użytkownika
Limonka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 443
Rejestracja: 07 grudnia 2008, 16:21

Post autor: Limonka » 14 października 2009, 22:49

Beti pisze:Limonka rewelacyjne plenery, kiedy Ty to zdołałaś 'uczynić'???
Oj. Beti, niestety, tuż przed wyjazdem ze Skalanki, a część nawet z samochodu ....
Awatar użytkownika
Bodzio
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 561
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 11:58

Post autor: Bodzio » 15 października 2009, 8:25

Na Skalance jest teraz ponad pól metra sniegu. Olu to chyba były ostatnie jesienne fotki :)
Motto Legii Cudzoziemskiej "maszeruj albo giń"
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 15 października 2009, 8:26

No to koniec listopada zapowiada się niezwykle ciekawie :D
Awatar użytkownika
Beti
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 573
Rejestracja: 14 marca 2008, 20:42

Post autor: Beti » 15 października 2009, 9:48

Limonka pisze:niestety, tuż przed wyjazdem ze Skalanki, a część nawet z samochodu
właśnie, właśnie... schodząc do samochodu zauważyliśmy, że pogoda zdecydowanie sie poprawiła,
że też nie mogła 'ciut' wcześniej...
impossible is nothing
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 października 2009, 16:19

gocanna pisze:Witam serdecznie wszystkich góroszlakowców i na wstępie narażę się Wam :-)
Cała ta ekipa z gitarami i bębnami bedzie tydzień wcześniej (27-29.11) na Błatniej. Tak postanowili jubilaci co poniektórzy i ja, która sama tę Skalankę nakręciłam, nie mam już nic do powiedzenia. Mam nadzieję, że spotkamy się niebawem w równie fajnych okolicznościach. Pozdrawiam i biorę się za czytanie treści waszej strony :-)
Gocanna rozumiem, ze tydzien wczesniej to 20-22 listopada na Blatniej (moze pytam jak blondynka...?) Tesknie za waszym spiewaniem.

Moje urodziny (24.11) planuje swietowac jak wczesniej zaplanowalam na Skalance w ostatni week - torta planuje zrobic duzego, wiec wszyscy chetni sa mile widziani. Na Blatnia tez bym sie wybrala, bo od polowy listopada planuje 2 tygodnie i 3 weekendy w Polsce - jak wszystkie 3 week. uda mi sie spedzic w gorach, to bede zadowolona... - czas pokaze.

Tak sobie mysle, ze to chyba nawet lepiej, ze dwa weekendy urodzinowo-grzmotowe. Gromadny zlot w jednym terminie zwykle trudno dopasowac do zapotrzebowania wszystkich zainteresowanych, wiec moze to i dobrze... Mnie obecnie w podobnym stopniu przyciaga schronisko na Blatniej i chalupa na Skalance (choc w tej drugiej powoli czuje sie juz bardziej jak "u siebie"). A gitary tez beda... m.in. Pigan sie zapowiedzial - moze wkrotce "tutaj" tez sie objawi.

Po czesci powielilam tutaj wpis z Wysokiego Zamku - dla tych, ktorych tam jeszcze nie ma.
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 15 października 2009, 16:31

Beti jeszcze raz szacuneczek wielki za determinację w dotarciu na chatkę mimo kłód jakie Ci los pod nogi rzucał .
Marchewa - ten tort to mi od roku obiecujesz tak, że mi już wargi popękały od oblizywania się. Rozumiem, że wreszcie nadejdzie ta wiekopomna chwila
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 15 października 2009, 18:08

Widac Skalanka odzyla i oddycha pelna piersia :D
Limonko zdjecia superowe
pozdrawaim Skalankowcow :spoko:
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
ODPOWIEDZ