Ile zajmuje wam wejście na Babią Górę??

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 marca 2007, 21:10

Delux pisze:zawsze tak jest co zaplanujesz to zawsze pójdzie nie po myśli i tylko się niepotrzebnie nerwujemy :mrgreen:. A jak se nic nie zaplanujesz to zawsze powstają nieoczekiwane sytuacje i to t najlepsze które się pamięta do końca życia.
Tak jest!!! Nieplanowane jest zawsze najlepsze!!! Szczególnie na BG :D. Ile razy tam włażę zawsze znajdę coś nowego...
Sylwia

Post autor: Sylwia » 23 marca 2007, 14:59

pawelk pisze:macie dobre podejście do chodzenia po górach, po trochę się zastanawiałem czy mnie bieganie czeka, a poza uciekaniem przed burzą - nie lubię tego!!!!!
No co Ty w górach się nie łazi na czas tylko dla widoczków :D. Pościgać sie możemy poza górami ale nie w tej piknej krainie jaką są góry!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 marca 2007, 11:20

Racja, racja - ale zaręczam ze oj pare razy sie zdarzyło że się uciekało - ot to nie tylko Królowa Beskidów ale i Matka Niepogód, warto o tym pamietac - również wszystkim którzy ot chocby sie na Majowke wybieraja - albo maja w planie ja kiedykolwiek zdobyć - np. 1 raz!!!
MałaBee

Post autor: MałaBee » 26 marca 2007, 11:27

My też musieliśmy uciekać z MBG bo było -29C i wiał taki halny że na twarzy nam się osadzaly kryształki lodu. Fajnie to wyglądało ale bylo bardzo zimno.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 marca 2007, 11:28

Jak chcecie się zobaczyć piekno gór to czasem trzeba sie natrudzić, ale w końcu nie trzeba tłumaczyć ze warto
MałaBee

Post autor: MałaBee » 26 marca 2007, 11:34

hehe na Przełęczy Brona staliśmy dobre 2 godziny żeby podziwiać piękno całego Beskidu Żywieckiego i nawet nie zwracaliśmy uwagi że jest -29C. Kryształki i widoki były przepiękne. Szczególnie wschód słońca na Małej BG.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 marca 2007, 17:32

Ten wasz wschód na MBG był naprawdę przepiękny aż żałuję że się nie dopisałem do Was!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 marca 2007, 17:56

Piękny to był owsze, ale przecież nie ostatni będa następne może jesce piękniejsze, trzeba mieć tylko zapał i hektar szczęścia
MałaBee

Post autor: MałaBee » 26 marca 2007, 18:58

Ten był bardzo piękny!!! Długo jeszcze takiego nie zobaczę!!! Wschód jak z marzeń i z widokówek. Od teraz będę jeździła na MBG w każdą zimę :D
Minter

Post autor: Minter » 27 marca 2007, 7:42

MałaBee pisze:Ten był bardzo piękny!!! Długo jeszcze takiego nie zobaczę!!! Wschód jak z marzeń i z widokówek. Od teraz będę jeździła na MBG w każdą zimę :D
Taki wschód się czesto nie powtarza. Musiało to być niezapomniane przeżycie a tym bardziej że nie każdy tak jak Ty pawełk ma możliwość wyjazdu co tydzień w góry. To dopiero potęguje wrażenia!!!
Sara

Post autor: Sara » 27 marca 2007, 14:43

To właśnie dzięki takim wschodom słońca traci sens pytanie "Ile zajmuje Wam wejście na Babią Górę".....
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 marca 2007, 16:12

eee no wschód udany to na razie miałem 1 - i rzeczywiście jest cudny!!! ja byłem jesienią, ale na pewno i wiosna,latem i zima jest taki sam - niezpomniany!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 marca 2007, 7:45

Wschód od Admina i MałejBee był cudowny ale jak to Bella mówi:
Belissima pisze:Nigdy nie ma tak źle żeby nie mogło być jeszcze gorzej, ale nigdy nie ma tak dobrze żeby nie mogło być jeszcze lepiej.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 kwietnia 2007, 12:17

Sara pisze:To właśnie dzięki takim wschodom słońca traci sens pytanie "Ile zajmuje Wam wejście na Babią Górę".....
Sara bardzo mądre słowa. Po co się gonić po BG jak nas czeka tyle atrakcji na niej że o czasie można całkowicie zapomnieć... :D
MałaBee

Post autor: MałaBee » 02 kwietnia 2007, 7:38

Dokładnie. Liczą się widoczki a nie czas. Kto się śpieszy na BG ten nie jest jej wart :D :D :D
ODPOWIEDZ