5 dniowy wypad w beskid żywiecki

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 28 lipca 2010, 14:54

GetTattoedOrDie pisze:Napewno jak wrócę z urlopu to napisze jak było zdjęcia też zamieszczę :)
Udanego urlopu w takim razie i czekamy na relację z pięknymi fotkami. Bawcie się dobrze ale pamiętajcie, że Beskidy to też góry i dobrze przygotujcie się do tego urlopu :)
Powodzenia :!:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 lipca 2010, 22:11

Również w niedługim czasie wybieram się w Beskid Żywiecki i skorzystam z propozycji grubego, ale niestety tylko odcinek od Zwardonia do Pilska, ze względu na krótszy wypad.
W związku z tym mam pytanie: Czy w schroniskach, które znajdują się na trasie przyjmują na glebę w razie braku wolnych miejsc?
Nie chciałabym rezerwować noclegów, ze względu na możliwość zmiany planów co do ich miejsca. Niby na stronach internetowych mają napisane, że jest taka możliwość, ale wolałabym się upewnić jak to wygląda w rzeczywistości.
Pozdrawiam serdecznie :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 lipca 2010, 12:33

Czy w schroniskach, które znajdują się na trasie przyjmują na glebę w razie braku wolnych miejsc?
Z całą odpowiedzialnością moge powiedzieć że tak :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 lipca 2010, 17:36

mirkow dzięki za pewną odpowiedź. Cieszy mnie ona niezmiernie :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 lipca 2010, 12:58

Rudzielec pisze:Cieszy mnie ona niezmiernie
Ciesze sie że sie cieszysz :jupi: :jupi: :jupi:
ODPOWIEDZ