Krótka trasa w Beskidzie Śląskim

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Mirek

Post autor: Mirek » 15 lutego 2013, 11:20

Gdy zejdą śniegi polecam spacer z Wisły na Trzy Kopce Wiślańskie i wizytę do smoka Telesfora.Z bufetu u pana Teleszyńskiego są zarąbiste widoki.Na chatę Orłową nie ma po co iść,pernamiętnie nieczynna.Lepiej przez Las Gościejów wrócić do Wisły.Auto można zostawić na bezpłatnym (o ile się nic nie zmieniło) parkingu przy dworcu autobusowym na przeciw kościoła.
czerem

Post autor: czerem » 15 lutego 2013, 12:28

sokół pisze:resztą czerem chyba jesienią była na Skrzycznem, o ile pamiętam.
a byliśmy, byliśmy :D
zbig9 pisze:Ale na siłę nie namawiam.
Myślę, że nie trzeba namawiać...kwestia rozbicia tego na 2 dni - dla Juniora nocleg w schronisku to będzie nowość i frajda :)
zbig9 pisze:Muszę tylko coś o "marudach" powiedzieć, bo mam tutaj trochę doświadczeń.
Bardzo cenne uwagi :) przydadzą się :spoko:
zbig9 pisze:Sam nie zrobiłem z marud górołazów,
ale usportowieni są - znikąd się to nie wzięło :)
czerem

Post autor: czerem » 15 lutego 2013, 12:31

mirek pisze:Gdy zejdą śniegi polecam spacer z Wisły na Trzy Kopce Wiślańskie i wizytę do smoka Telesfora.Z bufetu u pana Teleszyńskiego są zarąbiste widoki.Na chatę Orłową nie ma po co iść,pernamiętnie nieczynna.Lepiej przez Las Gościejów wrócić do Wisły.Auto można zostawić na bezpłatnym (o ile się nic nie zmieniło) parkingu przy dworcu autobusowym na przeciw kościoła.
takich "smaczków" właśnie poszukuję :spoko: :spoko:
dzięki :!: :!:
Mirek

Post autor: Mirek » 15 lutego 2013, 12:41

A propo smaczków tych prawdziwych,polecam w bufecie Telesforówka chleb ze szmalczykiem made in pan Teleszyński.Dodam ze zanocować można w okresie letnim, bo w zimie można też ale przy wynajęciu całego obiektu co tanie nie jest.Wiecie koszt ogrzewania w zimie jest spory,by cały czas obiekt był ogrzewany.
Mirek

Post autor: Mirek » 15 lutego 2013, 12:42

czerem pisze:
mirek pisze:Gdy zejdą śniegi polecam spacer z Wisły na Trzy Kopce Wiślańskie i wizytę do smoka Telesfora.Z bufetu u pana Teleszyńskiego są zarąbiste widoki.Na chatę Orłową nie ma po co iść,pernamiętnie nieczynna.Lepiej przez Las Gościejów wrócić do Wisły.Auto można zostawić na bezpłatnym (o ile się nic nie zmieniło) parkingu przy dworcu autobusowym na przeciw kościoła.
takich "smaczków" właśnie poszukuję :spoko: :spoko:
dzięki :!: :!:
Daj znać kiedy to możliwe że uskutecznimy jakieś wspólne wędrowanie?
czerem

Post autor: czerem » 16 lutego 2013, 8:18

mirek pisze:Daj znać kiedy to możliwe że uskutecznimy jakieś wspólne wędrowanie?
Planowaliśmy jutro, ale lekarz powiedział, że Junior nie może jeszcze tak się wietrzyć :( Chętnie wspólnie powędrujemy, ale w którą niedzielę to jeszcze nie wiem :( Przypomnę się, jak ustalimy wstępnie jakiś termin :) :spoko:
Mirek

Post autor: Mirek » 16 lutego 2013, 10:45

Luty mam zaklinowany,może w marcu.
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 16 lutego 2013, 12:19

to może ja też dołączę :?: jeżeli nie będę przeszkadzać,oczywiście :!:
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
czerem

Post autor: czerem » 20 lutego 2013, 7:54

Tilia pisze:to może ja też dołączę :?: jeżeli nie będę przeszkadzać,oczywiście :!:
oczywiście, że zapraszamy :)
ODPOWIEDZ