propozycja trasy wędrówki po Beskidzie

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mirrors
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 230
Rejestracja: 31 października 2009, 18:07

Post autor: mirrors » 21 sierpnia 2012, 21:15

micoona pisze:tej zimy byłam tam w podróży poślubnej. Taki mieliśmy kaprys by spędzić ją na Rysiance. To była najpiękniejsza podróż poślubna jaką można sobie wyobrazić.
Przeważnie w podróż poślubną, wybiera się kraje egzotyczne....a tu... widzę Rysiankę ;) bardzo ładnie :) ;) byłem też w podobnym terminie :> https://picasaweb.google.com/mirrors000 ... kaRysianka ale sam....
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 sierpnia 2012, 9:17

Fajne foty. W której okolicy straszą niedźwiedziem? ;-)
Awatar użytkownika
mirrors
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 230
Rejestracja: 31 października 2009, 18:07

Post autor: mirrors » 22 sierpnia 2012, 20:59

Dzięki :) Tabliczka "Uwaga niedźwiedź" była już przy zejściu do Żabnicy Skałki (przy zielonym szlaku)....ale zimą ? przecież niedźwiedzie jeszcze śpią :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 sierpnia 2012, 8:46

Czyli na tym szlaku który idzie z Przełęczy Pawlusiej w dół?
A wydawało mi się, że ktos mówił iż widział tam misia. Ja zawsze histerycznie, za każdym drzewem widzę miśki na szlaku leśnym z Lipowskiej w stronę Boraczej (nie pamiętam koloru szlaku, to NIE tenm szlak przez Redykalną ) ;-)
vertigo

Post autor: vertigo » 25 sierpnia 2012, 21:48

micoona pisze: na szlaku leśnym z Lipowskiej w stronę Boraczej (nie pamiętam koloru szlaku, to NIE tenm szlak przez Redykalną ) ;-)
To kolor zielony. Ale kiedyś szłaś tym szlakiem w tak znakomitym towarzystwie, że na znaki uwagi nie zwracałaś, co jest absolutnie zrozumiałe :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 sierpnia 2012, 16:58

:))) Panie_Doskonałe_Towarzystwo....chętnie bym to powtórzyła ;-)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 sierpnia 2012, 9:44

Ja bardzo mile wspominam wakacje spędzone w Brennej, stamtąd np. chodziliśmy przez przełęcz karkoszczonka do Szczyrku. Można też wejść na Trzy Kopce czy Kotarz.
vertigo

Post autor: vertigo » 29 sierpnia 2012, 22:26

micoona pisze::))) Panie_Doskonałe_Towarzystwo....chętnie bym to powtórzyła ;-)
Wariatka... Po kwadransie byśmy się pozabijali :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 sierpnia 2012, 9:16

Eeeee tam, góry łagodzą obyczaje.
Nie pozabijaliśmy się wtedy, nie pozabijalibyśmy się i teraz...zwłaszcza, że muszę wziąć to na klatę i powiedzieć..... wiele rzeczy zweryfikowałam i z wieloma muszę się zgodzić. Ale nie ze wszystkimi, o nie. Poza tym kulturalni ludzie potrafią omijać drażliwe tematy ;-).
ODPOWIEDZ