Hala Krupowa - propozycje szlaków

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 marca 2009, 19:23

Mosorczyk pisze:Mirkow przepraszam najmocniej. Pomyliłem Sidzinę ze Skawicą, albo źle doczytałem. Mój opis dotyczy oczywiście niebieskiego szlaku ze Skawicy.
Jeszcze raz przepraszam.

Szlak z Sidziny jest najłatwiejszą wersją tak jak pisze Pete.
Nic się nie stało :) Pomyłki to ludzka rzecz.Niebieski szlak ze Skawicy znam,wędrowałem nim latem zeszłego roku ze starszym synem.Faktycznie jest on dosyć trudny ale też ciekawy :> W takim razie wybiorę się teraz szlakiem ze Skawicy.Jeszcze raz dziękuję za info :spoko:
Anonymous

Którędy na Halę Krupową?

Post autor: Anonymous » 15 sierpnia 2009, 8:44

Zamierzam w najbliższym czasie przejść na Halę Krupową jednym ze szlaków prowadzących ze stacji kolejowej : Jordanów, Bystra Podhalańska, Osielec, Kojszówka, Juszczyn.

Chciałabym wybrać szlak najbardziej malowniczy i oczywiście najmniej "zasobny" w część asfaltową. Znacie te trasy? Wydaje się mi, że szlak zielony z Osielca dochodzący do szlaku czerwonego przez Cupel byłby dobrą alternatywą, ale nie wiem czy mam rację. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Re: Którędy na Halę Krupową?

Post autor: heathcliff » 15 sierpnia 2009, 20:26

marynia pisze: oczywiście najmniej "zasobny" w część asfaltową.
zielony, ale on prowadzi z Zawoi Centrum, spokojnie moge Ci polecic zero asfaltu i dosc malowniczy :kukacz:
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
ODPOWIEDZ