Zapytanie o szlak Korbielów-Pilsko-Trzy Kopce-Rysianka-Boracza.

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Mirek

Zapytanie o szlak Korbielów-Pilsko-Trzy Kopce-Rysianka-Bor

Post autor: Mirek » 17 czerwca 2013, 11:36

Chodzi mi po głowie taki pomysł;Z Korbielowa zielonym na Pilsko,dalej niebieskim na Trzy Kopce i nocleg Na Rysiance lub Lipowskiej.Dalej na Boraczą przez Redykalną do Żabnicy.Jakieś opinie,sugestie porady i korekty szlaku?Termin jeszcze nie ustalony,lipiec sierpień,wrzesień.Na pewno w tygodniu.Co sądzicie o tej trasie?
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 17 czerwca 2013, 16:07

mi się podoba :jupi: może tym razem :!: :!: :!: uda się połazikować razem :D
Pilsko już od dawna czeka na mnie a raczej Eeee znaczyć ma ; ja na niego ;]
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Mirek

Post autor: Mirek » 17 czerwca 2013, 17:33

Może się uda,od razu uprzedzam.Nie zapraszam, nie załatwiam i nic nie rezerwuję,zbieram tylko opinie i informacje..Żeby nie było że w razie czego zwalam na kogoś wszystkie związane z tym sprawy.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 czerwca 2013, 2:57

Robiłem ten szlak 8-9 grudnia przy minus 20C z noclegiem na Lipowskiej. Trasa bajkowa (szadź na drzewach, skrzypiący śnieg pod nogami), miejscami po pas w śniegu można się było zapaść. W letniej scenerii tego nie będzie ...
mirek pisze:Nie zapraszam, nie załatwiam i nic nie rezerwuję
A co tu załatwiać? Wystarczy wstępnie określić termin, zarezerwować nocleg dla około 10 osób (zawsze można na 3 dni wcześniej z części zrezygnować, wszak mamy sezon letni, więc z pewnością miejsca się zapełnią)
Mirek

Post autor: Mirek » 18 czerwca 2013, 6:25

Jak ustalę termin to możliwe że zamieszczę temat,a w związku rezygnacją z moich pomysłów mam przykre wspomnienia.Także wolę dmuchać na zimne.
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 18 czerwca 2013, 8:53

mirek pisze:Jak ustalę termin to możliwe że zamieszczę temat
mirek pisze:Z Korbielowa zielonym na Pilsko,dalej niebieskim
Z terminem to będziesz miał ciężko bo zielonym szlakiem nie dojdziesz na Pilsko no chyba że od sąsiadów ;)
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 czerwca 2013, 9:07

Bardzo fajna trasa.robiłem ją kilka razy :) Jeżeli chodzi o nocleg to polecam Lipowską,na Rysiance o tej porze roku raczej nie odpoczniesz :)
Mirek

Post autor: Mirek » 19 czerwca 2013, 5:35

Sie wszystko jeszcze zobaczy i zaplanuje,mam czas.
ODPOWIEDZ