WSCHÓD SŁOŃCA NA BABIEJ GÓRZE

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Anonymous

WSCHÓD SŁOŃCA NA BABIEJ GÓRZE

Post autor: Anonymous » 24 sierpnia 2013, 21:21

Witajcie, czy znacie jakiś klub, pttk lub kogoś takiego, kto organizuje jeszcze wyjazd na wschód słońca na Babiej Górze we wrześniu?Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1071
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16
Lokalizacja: Goleszów

Post autor: Tilia » 24 sierpnia 2013, 22:57

chyba właśnie trafiłaś pod wskazany adres :) tutaj na pewno umówisz się bardzo szybko z kimś bez najmniejszego problemu :)
w dziale zaproszenia do wspólnych wypraw zamieść zaproszenie i na pewno znajdą się chętni....rok temu byliśmy właśnie na zachodzie słońca połączonym ze wschodem księżyca i oczywiście słońca :). relacja z tego wyjścia: gdyby Cię to interesowało...
viewtopic.php?t=7554

edit: poprawiłem link PiotreP
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Odpowiedz