Szlaki Sudetów

Tu możesz porozmawiać o szlakach, zapytać o ich stan oraz wszelkie trudności. Podyskutujesz o turystyce i wszystkich innych sprawach dotyczących Sudetów czy parków narodowych i krajobrazowych położonych na terenie tych gór. Podyskutujesz m.in. na temat Karkonoszy, Gór Sowich czy też historii związanej z Sudetami oraz przygotujesz się na bezpieczny wyjazd w góry.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1422
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 24 maja 2010, 11:59

malgosiadg pisze:niestety nie prowadzą wyżywienia
To chyba lepiej. Nie jesteś zobligowana do stawiania się do określonej godziny na posiłek. A w piwnicy jest świetlica i duża kuchnia z wyposarzeniem. Posiłek można sobie zrobić samemu. Ja tam bardzo sobie chwalę taki układ . Jest to wygodniejsze niż " z posiłkiem" :)
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
WojtekSZ

Post autor: WojtekSZ » 15 czerwca 2010, 15:21

malgosiadg pisze:WojtekSz, dobrze, że zadałeś to pytanie - przy okazji i ja skorzystam ;) Też zostało mi 5 do KGP i też są wśród nich Skalnik i Skopiec. Napisz koniecznie garść informacji po powrocie. Powodzenia :)
No to zapraszam:

viewtopic.php?t=4189

pozdr
Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 16 czerwca 2010, 21:40

obejrzałam relację Wojtku - bardzo ładnie chociaż grząsko ;) czekam na ciąg dalszy. A gdzie nocowaliście?
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 lutego 2011, 22:20

wznawiam temat !!!!


Jola R - dzięki za przepiękne zdjęcia z gór Stołowych - Super , juz się cieszę , że jadę tam na urlop na całe dwa tygodnie , i już sie cieszę na te widoczki
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 13 lutego 2011, 22:22

agulka7 pisze:Jola R - dzięki za przepiękne zdjęcia z gór Stołowych - Super , juz się cieszę , że jadę tam na urlop na całe dwa tygodnie , i już sie cieszę na te widoczki
Aż Ci zazdroszczę :)
I dzięki :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 lutego 2011, 8:10

Mile wspominamy pobyt w Górach Stołowych.
Pozdrawiamy Jolu Ciebie i całą Twoją rodzinkę.
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8709
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 14 lutego 2011, 8:48

W ubiegłym roku spacerowaliśmy do Górach Stołowych i Broumovskich Stenach, fajnie jest nocować w schronisku Pasterka, wszędzie blisko, a jednak to oddalone schronisko od ludzi. Jest wiele miejsc do zobaczenia, ciekawych form skalnych. Zawsze można pospacerować po polskiej stronie jak i czeskiej. Zawszec służę pomocą.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 lutego 2011, 22:15

Piotrek , jak już będzie bliżej urlopu to na pewno skorzystam z twojej wiedzy !!! dzięki !! :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 czerwca 2011, 12:50

Witam:) tym razem ja pozwole sobie wznowić temat, a to w związku z jakże dłuuugo oczekiwanym przeze mnie wolnym weekendem :hura:
a skoro wolny weekend, to i pytanie:) ponieważ mam zamiar uderzyć w stronę Szklarskiej Poręby, a terenów za bardzo jeszcze nie znam...;) to czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jakąś trasę? chodzi mi o całodzienną wędrówkę, jednak start i meta najlepiej w jednym punkcie. A jeszcze gdyby sie do tego punktu udało podjechać :twisted: i po całodziennej szwędaninie odnaleźć autko to juz w ogóle :aniolek:

także gdyby ktoś miał jakieś pomysły będę wdzięczna :D

pozdrawiam
spacerowicz
Turysta
Turysta
Posty: 547
Rejestracja: 24 lipca 2010, 21:38
Kontakt:

Post autor: spacerowicz » 22 czerwca 2011, 12:59

Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 czerwca 2011, 14:15

dzięki spacerowicz
podpowiedź bardzo się przyda :D
robson
Turysta
Turysta
Posty: 795
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 23:07

Post autor: robson » 24 sierpnia 2011, 1:40

wczoraj słyszałem w radio że będzie zmieniana trasa zielonego szlaku pod śnieżnymi kotłami w karkonoszach ,podobno już od maja 2012 roku szlak zmieniony będzie już dostępny ,może ktoś zna jakieś większe szczegóły na ten temat?
Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 03 stycznia 2013, 15:43

W porywie noworocznego optymizmu ;) planuje sobie w głowie tydzień zimowych ferii w Sudetach. Mam dylemat między Górami Bialskimi a Karkonoszami. Bardziej ciągnie mnie w te pierwsze, odludniejsze, ale zakładając, że do lutego napada trochę śniegu, to obawiam się, że wiele tam nie pochodzimy, bo szlaki będą pewnie nieprzetarte. A jak jest zimą w Karkonoszach? Bylam tylko raz, na Śnieżce, i to w pełni lata :( więc doświadczenie mam żadne. :help:
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
Awatar użytkownika
Han-Ka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1313
Rejestracja: 05 lutego 2011, 21:02

Post autor: Han-Ka » 03 stycznia 2013, 16:10

malgosiadg , pomyśl o wypożyczeniu rakiet śnieżnych. Wtedy te odludne i zaśnieżone szlaki powinniście pokonać.
"...A przed nami nowe życia połoniny, blaski oraz cienie, szczyty i doliny.
Niech nie gaśnie ogień na polanie, złe niech znika, dobre niech zostanie ..."
Awatar użytkownika
Robert J
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2285
Rejestracja: 25 grudnia 2011, 20:35

Post autor: Robert J » 03 stycznia 2013, 16:27

Han-Ka pisze:malgosiadg , pomyśl o wypożyczeniu rakiet śnieżnych. Wtedy te odludne i zaśnieżone szlaki powinniście pokonać.
Albo o nartach, które również ułatwiają poruszanie się po nieprzetartych szlakach ;)
ODPOWIEDZ