O rety ale Sudety :D

Tu możesz porozmawiać o szlakach, zapytać o ich stan oraz wszelkie trudności. Podyskutujesz o turystyce i wszystkich innych sprawach dotyczących Sudetów czy parków narodowych i krajobrazowych położonych na terenie tych gór. Podyskutujesz m.in. na temat Karkonoszy, Gór Sowich czy też historii związanej z Sudetami oraz przygotujesz się na bezpieczny wyjazd w góry.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 maja 2007, 14:55

muszą być Sowie, Stołowe, Snieżnik no i Karkonosze - a najlepiej jakby z tego zrobić rajd namiotowy, tzn. spimy tam gdzie nam się zechce!!!!!!
MałaBee

Post autor: MałaBee » 28 maja 2007, 14:59

pawelk pisze:muszą być Sowie, Stołowe, Snieżnik no i Karkonosze - a najlepiej jakby z tego zrobić rajd namiotowy, tzn. spimy tam gdzie nam się zechce!!!!!!
eeeee no jestem za takim pomysłem!!! Bardzo fajnie by było!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 maja 2007, 15:04

nie musi każdy brac namiotu, w koncu na ogół to są trojki, ewent. dwójki - większych nie ma co no bo potem trzeba dźwigać. Ale wtedy będziemy poprostu nizależni, tzn. kiedy nam sie znudzi, albo się zmęczymy to .... idziemy spać, ot w największej dziczy!!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 maja 2007, 15:10

ale tym razem chciałbymżeby to była naprawde super udana wyprawa z planem, ale bez schronisk, chatek, tylko wszystko na dziko!!!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 maja 2007, 15:17

No i super bo mnie też się to podoba :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 maja 2007, 15:18

a po drodze to every day będą ogniska, zabawy, śpiewy i magia sudeckich podziemi!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 maja 2007, 15:18

pawelk pisze:a po drodze to every day będą ogniska, zabawy, śpiewy i magia sudeckich podziemi!!!
już nie umię się doczekać tej wyprawy!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 maja 2007, 15:20

nie ma nic lepszego jak wielki rajd całą grupą i bez zobowiązań w postaci zaówionych noclegów, tylko idziemytam gdzie .... oczy poniosą
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 maja 2007, 15:23

może jeszcze w tym roku zrobimy coś takiego??? Np. lipiec na MBG tak jak to wspomniała MałaBee. Tak ze 3-4 dni. Też by było super i mielibyśmy przygotowanie do roku 2008 :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 maja 2007, 15:26

a to zawsze ja przypominam, że jestem pod Bg od 8-31.07 - non stop!!!!
MałaBee

Post autor: MałaBee » 28 maja 2007, 15:49

no mnie niestwety nie będzie bo bym do Lipnicy wstąpila z chęcią.
Pete

Post autor: Pete » 28 maja 2007, 16:11

Belissima już nie kobinuj ;). W tym roku mamy wystarczająco dużo planów :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 maja 2007, 16:11

spoko ja tam spedze dużo czasu pewno także jesienią, tj. teren mojej pracy więc na pewno będę tam stałym bywalcem
MałaBee

Post autor: MałaBee » 28 maja 2007, 18:11

Pete pisze: Belissima już nie kobinuj ;). W tym roku mamy wystarczająco dużo planów :)
oj trochę ich jest nie powiem... Zróbmy to co mamy już w planach a wiosną 2008 ruszymy na podbój Sudet.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 maja 2007, 18:13

OK. Rozumię to. I tak już mamy napięty kalendarz.
ODPOWIEDZ