O rety ale Sudety :D

Tu możesz porozmawiać o szlakach, zapytać o ich stan oraz wszelkie trudności. Podyskutujesz o turystyce i wszystkich innych sprawach dotyczących Sudetów czy parków narodowych i krajobrazowych położonych na terenie tych gór. Podyskutujesz m.in. na temat Karkonoszy, Gór Sowich czy też historii związanej z Sudetami oraz przygotujesz się na bezpieczny wyjazd w góry.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 maja 2007, 6:59

Też nie jestem zwolennikiem tego typu budowli w górach. Kocham ciszę i dzikość bo z Gdańska nie wiele razy sobie mogę pozwolić na wyjazdy w góry :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 maja 2007, 7:14

Gaclan wracaj z tego urlopu bo czekamy na Twoją historię o Sudetach i Wrocławiu!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 maja 2007, 18:09

też czekam a przy okazji jakby ktoś był na Snieżniku, albo posiadał jakieś fajne zdjecia z niego lub jego okolicy (tzn. Masywu Snieznika) to prosze o udostepnienie, tzn. np. rzucenie na forum - z obiektów mnie intersujących to szczególnie Snieżnik, Mały Snieżnik, Leje Mały i Wielki, czarna Góra wraz z grzbietem Zmijowca i rejon Międzygórza
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 maja 2007, 18:28

pawelk tu masz widok na Czarną Górę z Śnieżnika

Obrazek

Obrazek
Pete

Post autor: Pete » 15 maja 2007, 19:14

Termit - byłeś w Jaskinii Niedźwiedziej w Masywie Śnieżnika? Jest przepiękna !
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 maja 2007, 22:36

Pete wiele razy pierwszy raz byłem w 80 roku tak po znajomości z Panem Z. Dumańskim jednym z pierwszych który penetrował ten obiekt. Jaskinia jest cudana ale jak byłem teraz na początku maja na Oravie i zwiedzałem jaskinie Slobody to już mniej mi sie wydaje piękniejsza :lol: :lol:
furmaniec

Post autor: furmaniec » 15 maja 2007, 23:35

Tydzień temu byłem po raz pierwszy w Karkonoszach... Śnieżka mnie zauroczyła, super
Zwiedziłem również Książ, Bolków, Karpacz, Krzeszów, twierdze na Srebrnej Górze, Henryków... każde z tych miejsc - rewelacja
polecam zwłaszcza widok z twierdzy na Srebrnej Górze
MałaBee

Post autor: MałaBee » 16 maja 2007, 6:02

A masz fotki z tej wyprawy???
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 maja 2007, 7:43

Jak masz to wrzuć je do działu Zdjęcia wyprawy relacje i napisz coś koniecznie z tej wyprawy
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 maja 2007, 14:36

dzieki Termit super!!! fotki, a jeszcze pogoda Ci sie trafiła naprawde fajna, ja tam byłem 2 razy i za każdym na szczycie miałem mleko, a raz to i buurze ze zmykałem do schr. na hali ile wlezie, po czym na hali mi sie wypogodziło- jak sie do niektórych gór ma pecha to cóż. Ale to nie zmienia faktu ze mi sie jego masyw oj podoba!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 maja 2007, 18:25

Mi się bardzo tam podoba i myślę że coś z klubem wykombinujemy w Sudetach
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 maja 2007, 19:35

pawelk
a jeszcze pogoda Ci sie trafiła naprawde fajna, ja tam byłem 2 razy i za każdym na szczycie miałem mleko
jakos zawsze trafia mi się pikna pogoda, ale nie będe zapeszał :D
Pete

Post autor: Pete » 16 maja 2007, 19:54

Belissima pisze:Mi się bardzo tam podoba i myślę że coś z klubem wykombinujemy w Sudetach
Świetną bazą wypadową jest Szczytnik :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 maja 2007, 20:12

Czemu nie. Szczytnik mi się spodobał i to bardzo więc jestem za :). Tylko czy jest tam komercha???
Pete

Post autor: Pete » 16 maja 2007, 21:06

Komerchy nie ma, tylko w weekend możesz spotkać ludzi, którzy przyjeżdżają na mszę do zamku albo idą tylko na platformę. A w Gościńcu Misyjnym jest prawie zawsze pusto, chyba, że jest jakaś grupa i zamówiła sobie imprezę, ale to i tak rzadkość
Z resztą Termit nawet może powiedzieć :)
ODPOWIEDZ