Międzygórze - prośba o pomoc

Tu możesz porozmawiać o szlakach, zapytać o ich stan oraz wszelkie trudności. Podyskutujesz o turystyce i wszystkich innych sprawach dotyczących Sudetów czy parków narodowych i krajobrazowych położonych na terenie tych gór. Podyskutujesz m.in. na temat Karkonoszy, Gór Sowich czy też historii związanej z Sudetami oraz przygotujesz się na bezpieczny wyjazd w góry.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1421
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Międzygórze - prośba o pomoc

Post autor: mariuszg » 17 czerwca 2011, 11:14

Hej ! Czy ktoś z częstych bywalców tych okolic może polecić jakąś w miarę przyzwoitą kwaterę w Międzygórzu lub najbliższej okolicy ? Coś niedrogiego i z doskoku . Bez specjalnej konieczności rezerwacji poza sezonem ?
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
robson
Turysta
Turysta
Posty: 795
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 23:07

Post autor: robson » 17 czerwca 2011, 11:58

ja spałem w tym ośrodku http://www.wichrowe-wzgorza.pl/glowny/m ... _onas.html ,wszędzie blisko zwłaszcza na szlak na igliczną ,parking bezpłatny, samochód można zostawić z czystym sumieniem nawet na kilka dni
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1421
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 17 czerwca 2011, 14:06

Dzięki robson . Będziemy się szwendać w tym rejonie w sobotę i niedzielę 25 i 26 czerwca. Jeśli masz ochotę to zapraszam do wspólnego wędrowania :)
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
robson
Turysta
Turysta
Posty: 795
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 23:07

Post autor: robson » 17 czerwca 2011, 14:13

Mariusz G. pisze: Będziemy się szwendać w tym rejonie w sobotę i niedzielę 25 i 26 czerwca. Jeśli masz ochotę to zapraszam do wspólnego wędrowania :)
chętnie bym sie wybrał lecz do urlopu jeszcze troche ponad miesiąc a niestety pracuje w systemie czterobrygadowym wiec i w soboty i niedziele tez czesto pracuje ale bedzie jeszcze okazja sie spotkac dzieki za zaproszonko
spacerowicz
Turysta
Turysta
Posty: 547
Rejestracja: 24 lipca 2010, 21:38
Kontakt:

Post autor: spacerowicz » 17 czerwca 2011, 14:14

Parę lat temu korzystałem z gościnności tego domku: http://chatalidia.prv.pl/ . Bardzo mili gospodarze, wspaniała lokalizacja (chociaż trochę oddalona od głównego węzła szlaków), czysto, cicho i przytulnie.
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1421
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 17 czerwca 2011, 14:22

robson pisze:chętnie bym sie wybrał
O.K. , ale jakby co , to podaję kontakt do siebie : 784 545 755.
A może spacerowicz chce pospacerować ? :D
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
spacerowicz
Turysta
Turysta
Posty: 547
Rejestracja: 24 lipca 2010, 21:38
Kontakt:

Post autor: spacerowicz » 17 czerwca 2011, 14:30

Dziękuję za zaproszenie, ale muszę odmówić - mam już inne plany na te dni. Ale służę wszelką inną pomocą.
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 17 czerwca 2011, 19:23

Mariusz G. pisze:Będziemy się szwendać w tym rejonie
a konkretnie jakie macie plany ? chodzi mi również czy musi być Międzygórze ?ja raczej omijam takie miejscowości , jadąc w tamte rejony zatrzymuję sie w Bielicach z których i na Śnieżnik można dojść :)
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1421
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 17 czerwca 2011, 20:50

Takich bardzo konkretnych to nie mamy... Wszystko zależy od pogody. Do piątku jesteśmy z naszymi w Pasterce , ale przedłużymy pobyt w Sudetach do niedzieli.
Myślałem o kwaterunku akurat w Miedzygórzu ( z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę ) , bo od tej strony jeszcze na Śnieżnik nigdy nie wchodziłem. A gdzie jest nocleg to mało istotne . Rano wychodzimy w góry , a wieczorem wracamy. Po miejscowości raczej łazić nie będę.
Powyżej podałem nr komórki . Jakby co , to jestem pod telefonem . Pozdrawiam
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
ODPOWIEDZ