ankieta - atrakcyjność turystyczna czeskich Karkonoszy

Tu możesz porozmawiać o szlakach, zapytać o ich stan oraz wszelkie trudności. Podyskutujesz o turystyce i wszystkich innych sprawach dotyczących Sudetów czy parków narodowych i krajobrazowych położonych na terenie tych gór. Podyskutujesz m.in. na temat Karkonoszy, Gór Sowich czy też historii związanej z Sudetami oraz przygotujesz się na bezpieczny wyjazd w góry.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

ankieta - atrakcyjność turystyczna czeskich Karkonoszy

Post autor: Anonymous » 25 września 2011, 18:35

Drodzy Turyści, Drogie Turystyki,

mam ogromną prośbę do wszystkich osób, którym nie jest obca czeska strona Karkonoszy o wypełnienie ankiety, której wyniki zostaną wykorzystane w napisaniu pracy magisterskiej pt.: Atrakcyjność turystyczna czeskiej strony Karkonoszy.

link do ankiety:

http://www.ankietka.pl/ankieta/70163/at ... noszy.html

serdecznie dziękuję
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 25 września 2011, 19:10

gz1 usunąłem Twoja ankiete z Działu Górskie Wiadomości. W jednym miejscu wystarczy. Zajrzę do niej po powrocie z kafejki :-)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 września 2011, 19:32

ok, dzięki :)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 25 września 2011, 20:21

qz1 prośba też byś zajrzał do "Przedstaw się"
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 26 września 2011, 10:10

Wypełniłem.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Mirek

Post autor: Mirek » 26 września 2011, 11:24

Chciałem wypełnić,ale nie chcę podawać wysokości dochodów.To moja prywatna sprawa.Tak że klapa.
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 26 września 2011, 11:29

mirek pisze:Chciałem wypełnić,ale nie chcę podawać wysokości dochodów.To moja prywatna sprawa.Tak że klapa.
skłam;)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1417
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 26 września 2011, 12:02

mirek pisze: nie chcę podawać wysokości dochodów
Taka ankieta jest z reguły anonimowa. Inna sprawa , że pytania są tak sformuowane , że nie da sie na nie jednoznacznie i uczciwie odpowiedzieć. Np. przy pytaniu o poziom schronisk czy raczej hoteli górskich : wiadomo że Richterowa B. to ful wypas i jak na takie warunki stosunkowo niedroga , a z kolej Labska B. to totalna masakra . I co ? Średnią arytmetyczną jakoś wyznaczać ?
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
Mirek

Post autor: Mirek » 26 września 2011, 12:12

janek.n.p.m pisze:
mirek pisze:Chciałem wypełnić,ale nie chcę podawać wysokości dochodów.To moja prywatna sprawa.Tak że klapa.
skłam;)
No chyba w ankietach nie o to chodzi.A poza tym każdy informatyk z łatwością znajdzie w takiej anonimowejankiecie adresata.
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 26 września 2011, 12:41

mirek pisze:A poza tym każdy informatyk z łatwością znajdzie w takiej anonimowejankiecie adresata.
z pewnością celem qz1 jest odnalezienie Cię i okradzenie z emerytury :twisted: sprytny ten gość :D
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Mirek

Post autor: Mirek » 26 września 2011, 13:26

Pudelek pisze:
mirek pisze:A poza tym każdy informatyk z łatwością znajdzie w takiej anonimowejankiecie adresata.
z pewnością celem qz1 jest odnalezienie Cię i okradzenie z emerytury :twisted: sprytny ten gość :D
Domyślny jesteś. :zoboc:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 września 2011, 21:51

hehe, widzę że poważna dyskusja się wywiązała. Rozumiem obawy o pytanie dotyczące dochodów, jest ono chyba najbardziej 'parszywym' pytaniem, jakie pojawia się w ankietach. Ale czasem pozwała sformułować dość ciekawe wnioski.

Do informatyka jednak mi daleko, wiec adresatów nie odnajdę :)
Mirek

Post autor: Mirek » 27 września 2011, 7:45

qz1 pisze:hehe, widzę że poważna dyskusja się wywiązała. Rozumiem obawy o pytanie dotyczące dochodów, jest ono chyba najbardziej 'parszywym' pytaniem, jakie pojawia się w ankietach. Ale czasem pozwała sformułować dość ciekawe wnioski.

Do informatyka jednak mi daleko, wiec adresatów nie odnajdę :)
Nie będzie pytania o dochody,to wypełnię.Mam złe doświadczenia z wypełniania takich ankiet z pytaniem o dochody.
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 27 września 2011, 7:53

mirek pisze:Nie będzie pytania o dochody,to wypełnię.Mam złe doświadczenia z wypełniania takich ankiet z pytaniem o dochody.
masz wyrzuty sumienia?że jesteś młodym emerytem z dobrą emeryturą :twisted:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Mirek

Post autor: Mirek » 28 września 2011, 9:46

janek.n.p.m pisze:
mirek pisze:Nie będzie pytania o dochody,to wypełnię.Mam złe doświadczenia z wypełniania takich ankiet z pytaniem o dochody.
masz wyrzuty sumienia?że jesteś młodym emerytem z dobrą emeryturą :twisted:
Nie,ciężko pracowałem 26 lat pod ziemią jako górnik.A przykre doświadczenia miałem z firmą R,D która to po wypełnieniu ankiety z zapytaniem o zarobki przysyłała mi nie zamawiane książki które odsyłałem. .Na pocztę e-mailową dostawałem ponaglenia do zapłaty z ostrzezeniami że wyegzekwują zapłatę w inny sposób.Twierdzili że stać mnie przy takich dochodach na zakupy z ich oferty.Dopiero ostrzeżenie o zgłoszeniu sprawy do odpowiednich organów poskutkowało i mam z nimi spokój.To nie jedyna niemiła przygoda z innymi takimi ankietami,dlatego nie podaję już nawet orientacyjnego dochodu.
ODPOWIEDZ