Pasterka, Gory Stolowe

Tu możesz porozmawiać o szlakach, zapytać o ich stan oraz wszelkie trudności. Podyskutujesz o turystyce i wszystkich innych sprawach dotyczących Sudetów czy parków narodowych i krajobrazowych położonych na terenie tych gór. Podyskutujesz m.in. na temat Karkonoszy, Gór Sowich czy też historii związanej z Sudetami oraz przygotujesz się na bezpieczny wyjazd w góry.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Pasterka, Gory Stolowe

Post autor: Anonymous » 06 czerwca 2013, 19:37

Chcialabym spedzic dwa tygodnie urlopu w lecie w Pasterce. Czy ktos moglby mi poradzic gdzie sie zatrzymac?
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 06 czerwca 2013, 19:49

Schronisko PTTK Pasterka, spałem tam i nie było najgorzej. Można też tydzień spędzić w Pasterce, a tydzień po czeskiej stronie. Jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji to jest tu paru łazików to zawsze coś podpowiedzą. Zapraszam również do działu "Przedstaw się". :)
Jeszcze jedno - Twoje oczekiwania co do standardu.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
spacerowicz
Turysta
Turysta
Posty: 547
Rejestracja: 24 lipca 2010, 21:38
Kontakt:

Post autor: spacerowicz » 06 czerwca 2013, 22:38

Dwa tygodnie w jednym miejscu to sporo czasu nawet jak na tak ciekawą w swym położeniu Pasterkę. Idąc za Piotrem - podaj więcej szczegółów (mobilność, czy interesuje Cię oprócz wędrówek np. zwiedzanie zabytków itp.) a bądź pewna że pomożemy w zaplanowaniu Twojego czasu :)
Krzysiek Sca
Turysta
Turysta
Posty: 216
Rejestracja: 16 listopada 2011, 10:11

Post autor: Krzysiek Sca » 07 czerwca 2013, 11:00

Osobiście nie spałem ale korzystałem z menu w ośrodku wypoczynkowym Caritasu w Pasterce i słyszałem opinie ludzi którzy tam nocowali. Były pozytywne, moje też są pozytywne. Pytałem o ceny noclegów i nie były wygórowane ale ponieważ było to ze trzy lata temu to konkretów nie pamiętam. www.wroclaw.caritas.pl Mają na stronie odnośnik placówki tam szukaj. :)
Anonymous

serdecznie dziekuje

Post autor: Anonymous » 08 czerwca 2013, 2:59

Dziekuje serdecznie za szybka odpowiedz y za zainteresowanie sie moim tematem. Otoz to: Pasterka stanowi dla mnie duzy sentyment, o ktorym nie chce sie rozpisywac, stad idea spedzic tam co najmniej dwa tygodnie. Bede sie starala byc tam w lecie, dokladnie jeszcze nie wiem w ktorym roku. W kazdym razie chcialabym ta podroz zaplanowac z czesem.
Bardzo lubie chodzic po gorach, robic ciekawe zdiecia y podziwiac przyrode. Napewno nie bede sie nudzic.
Bardzo bym prosila o dane o szlakach y czy mozliwe jest wyjsc z grupa .
Jak dlugie sa, i ile czas trwaja.
A! I jeszcze jedno, ktory miesiac jest najlepszy na chodzenie po gorach Pasterki
Pozdrawiam
Janka
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 08 czerwca 2013, 9:15

Ok, już więcej wiem. Coś przygotuje i napiszę. Dla mnie też te tereny wiążą się ze wspomnieniami z lat młodzieńczych.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 08 czerwca 2013, 19:10

PiotrekP pisze:Schronisko PTTK Pasterka, spałem tam i nie było najgorzej
po lutowej wizycie muszę powiedzieć, że jest to obecnie jedno z przyjemniejszych schronisk w Sudetach
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Anonymous

nasze kochane gory

Post autor: Anonymous » 08 czerwca 2013, 20:15

Tak, to moje strony rodzinne.
Jak tam zawitam, z pomoca Pana Jezusa, to napewno lepiej poznam te strony. Marze o tym, zeby pojsc tam na jagody, pozbierac konwalie, etc.., co tyle wiaze sie z latami dzieciecymi.
Serdecznie dziekuje za odpowiedz.
pozdrawiam
Anonymous

Podziekowanie

Post autor: Anonymous » 15 lipca 2013, 8:38

Chcialam wszystkim ktorzy wzieli udzial w tej stronie podziekowac serdecznie za rady. :) Jest to wspanialy club, a uczestnicy jego odznaczja sie duza wiedza i doswiadczeniem. Zycze wszystkim sukcesu i wszystkiego najlepszego. :brawo:
ODPOWIEDZ