knajpa w Lubawce

Tu możesz porozmawiać o szlakach, zapytać o ich stan oraz wszelkie trudności. Podyskutujesz o turystyce i wszystkich innych sprawach dotyczących Sudetów czy parków narodowych i krajobrazowych położonych na terenie tych gór. Podyskutujesz m.in. na temat Karkonoszy, Gór Sowich czy też historii związanej z Sudetami oraz przygotujesz się na bezpieczny wyjazd w góry.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Awatar użytkownika
buba
Turysta
Turysta
Posty: 2225
Rejestracja: 05 lipca 2011, 11:35
Kontakt:

knajpa w Lubawce

Post autor: buba » 29 grudnia 2013, 22:39

Jest temat o polecanych noclegach a o knajpach nie znalazlam

Czy ktos moze ma do polecenia jakis bar w Lubawce? Preferowane obiekty o charakterze speluny-mordowni lub baru mlecznego
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 29 grudnia 2013, 23:04

buba pisze:Czy ktos moze ma do polecenia jakis bar w Lubawce?
Jeśli masz na myśli tą Lubawkę koło Kamiennej Góry, to cała ona ma sielski-wiejski klimat. Ze 2 knajpy tam są przynajmniej i zakładam w ciemno, że obie standard speluny-mordowni spełniają ;) We wsi Opawa ( do której droga przez Lubawkę wiedzie ) mam rodzinę odwiedzaną sporadycznie co kilka lat. A w samej Lubawce bezpiecznie się czułem tylko przy spódnicy ś.p. ciotki w cotygodniowych wizytach na dniu targowym ;)
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
ODPOWIEDZ