Kwatery w Bieszczadach

Bieszczady, urokliwe pasmo leżące w Beskidach. Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, Bieszczadzkiego Parku Narodowego i parków krajobrazowych znajdujących się na terenie Bieszczadów.

Moderator: Moderatorzy

robson
Turysta
Turysta
Posty: 795
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 23:07

Post autor: robson » 08 lipca 2010, 23:12

jak ja bylem w bieszczadach to zaparkowalismy obok schroniska turystycznego BPN w wołosatem ale zesmy tam spali ,lecz samochod zostal na tydzien i nic sie nie stalo ,ja robie tak kupuje bombonierkę i pytam wlascicieli pensjonatu czy hotelu o zaparkowanie i zawsze konczylo to sie dobrze gdyz nikt nie chcial zadnych pieniedzy ale z grzecznosci i tak dawalem wczesniej kupiony prezent lecz to juz jest kwestia szczescia i ludzi z ktorymi rozmawia sie na taki temat .Mysle ze nie bedziesz mial zbyt powaznych problemow ze znalezieniem miejsca do parkowania dobrze zagadasz i problem z glowy.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 lipca 2010, 12:00

robson pisze:jak ja bylem w bieszczadach to zaparkowalismy obok schroniska turystycznego BPN w wołosatem
Tylko o Ustrzyki Górne mi chodzi, bo wybieram się na Połoniny. Z Wołosatego za daleko jeśli mam się trzymać planu.

Dzwoniłem jednak do Domu Rekolekcyjnego, a tam powiedzieli mi, że jak tylko będzie wolne miejsce, to nie będzie problemu z parkingiem.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 kwietnia 2013, 15:10

a czy ktoś na pw może szepnąć informacje na temat gratisowych noclegów w Bieszczadach ?? Od Wołosatego do bieszczadzkiego worka i później w górę : )
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 czerwca 2013, 17:30

Dawno mnie nie było na forum, nadal aktualne?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 grudnia 2013, 20:37

Kilka razy byliśmy w Wołkowyja nad Jeziorem Solińskim, kwaterowaliśmy w Domkach Nad Soliną- bardzo fajne domki, ładnie urządzone i dobrze wyposażone
Anonymous

Re: Kwatery w Bieszczadach

Post autor: Anonymous » 17 marca 2014, 15:03

Bieszczady - super wybór! Uwielbiam te góry. A jeśli chodzi o nocleg to z tych tańszych polecam te pokoje (link reklamowy usunęłam - Dżola Ry) chyba, że jedziecie wiekszą paczka to najlepiej domki letniskowe:)[/url]
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 marca 2014, 10:36

Polecam gospodarstwo agroturystyczne "Ostoja" w Lutowiskach.Bardzo dobre warunki,przystępna cena i przemili gospodarze.Bardzo blisko szlaków prowadzących w najpiękniejsze zakątki Bieszczad.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 marca 2014, 20:25

W sąsiednich Stuposianach jest nowy PTSM, warunki świetne, koszt niewielki bo jedynka kosztuje 35 zł. Ponoć nie są zbyt zainteresowani wynajmem ale ci co korzystali są zachwyceni.
Jeżeli chodzi o bezpłatne to oczywiście są ale trzeba je samodzielnie je odnaleźć. W tym roku Nadleśnictwo Baligród wyremontowało bazę w Rabem, warunki chyba będą bardzo dobre, koszt niewielki. No i są nowe wiaty ale jakie wypasione w tym nadleśnictwie np. w Łopience i na Hyrczy. Pytałam się Kolegów leśników czy tam można przekimać. Raczej nie będą gonić ale też nie polecają. To są terytoria miśków, fotopułapki to potwierdzają. Na naszej grupie https://www.facebook.com/groups/305179576263122/ są zdjęcia, poprzez wyszukiwarkę je odnajdziesz.
Anonymous

Re: Kwatery w Bieszczadach

Post autor: Anonymous » 22 kwietnia 2014, 11:24

Nie wiem dla ilu osób szukasz tej kwatery, ale jeśli wybieracie się całą rodzinka albo grupą znajomych to zdecydowanie mogę polecić te domki
(......) EDIT Grochu: nasze forum jest wolne od reklam.
są tanie i bardzo fajne, a Ustrzyki Dolne rewelacyjna miejscowość.
Mirek

Post autor: Mirek » 22 kwietnia 2014, 18:47

Marysiu zobacz na datę ostatniego postu i usuń [ EDIT Grochu: usunięte ] :P
Mirek

Post autor: Mirek » 23 kwietnia 2014, 21:49

mirek pisze:Marysiu zobacz na datę ostatniego postu i usuń [ EDIT Grochu: usunięte ] :P
Subcio. :zoboc:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 lipca 2014, 5:10

Mam prośbę. Czy mogę tu wrzucić link do prezentacji o Bezmiechowej http://www.grupabieszczady.pl/index.php ... &Itemid=75 ? Jest to nieznana bliżej turystom cudnie położona miejscówka znajdująca się na szybowisku na legendarnej Kamionki. Jest i restauracja, gdzie można zjeść. W ośrodku Politechniki Rzeszowskiej można nocować, ale jeszcze bardziej polecam odwiedzenie tego jakże pięknego miejsca. I interesującego zarówno dla miłośników historii jak i przyrody.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 listopada 2014, 16:08

W Ustrzykach Górnych i Wołosatem są praktycznie same tanie noclegi, ale cena niestety jest adekwatna do warunków, luksusów nie ma się tam co spodziewać.
Awatar użytkownika
Monika
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 291
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 23:15

Re: Kwatery w Bieszczadach

Post autor: Monika » 19 grudnia 2017, 19:54

Mam nadzieję, że ten link nie zostanie potraktowany jako reklama. W poniższym zestawieniu zostały zawarte praktycznie wszystkie kwatery w Bieszczadach Wysokich - być może taka lista przyda się komuś, kto będzie szukał noclegu w tych pięknych górach :zoboc:

https://chatawedrowca.pl/noclegi-bieszczady-wysokie/
"I wciąż w pamięci miej te słowa, gdy tak niemrawo w pejzaż idziesz, że można wszystko zaplanować, ale nie można nic przewidzieć." - K.C.Buszman
Kesha
Turysta
Turysta
Posty: 8
Rejestracja: 16 lutego 2018, 13:54

Re: Kwatery w Bieszczadach

Post autor: Kesha » 16 lutego 2018, 13:59

Witam!
Bardzo super temat!! Zawsze chciałem zwiedzić Bieszczady :) gdzie polecacie jechać na początek? :) chciałbym się tam wybrać na urlopie w wakacje :)
ODPOWIEDZ