Konno przez góry

Bieszczady, urokliwe pasmo leżące w Beskidach. Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, Bieszczadzkiego Parku Narodowego i parków krajobrazowych znajdujących się na terenie Bieszczadów.

Moderator: Moderatorzy

Anonymous

Konno przez góry

Post autor: Anonymous » 21 listopada 2010, 17:05

Nie bardzo wiedziałam gdzie to umieścić,skłoniłam się w tą strone.Kiedyś znajoma wspominała mi że istnije możliwość przejechania Bieszczadzkich szlaków na końskim grzbiecie :> I chciałam się was zaptać czy ktoś z Was tego próbował?I wrazie co polecił jakieś takie miejsce....ponieważ jeszcze w bieszczadach nie byłam :oops: :oops: .... a myśle że było by to fajne doświadczenie :D
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8697
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 21 listopada 2010, 17:29

Pierwsze pytanie: czy jeździsz konno? To podstawa. Byłem bardzo dawno temu na takim obozie. My jeździliśmy od stanicy do stanicy, wszystko przy koniach trzeba było zrobiś samemu. Najpierw koń potem pomysleć o sobie. Zapewne teraz to są już bardzej cywilizowane stanice. Bieszczady z siadło fajnie wyglądają, ale to jest męczące i wymaga troszkę kondycji. Poszukaj w internecie, zapewne są jakieś ogłoszenia.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 listopada 2010, 18:39

Puki co nie mam zbyt dużego doświadczenia,w najbliższym czasie wybieram się na porządną naukę,więc myślałam żeby się wybrać w przyszłym roku.Zdaje sobie sprawę z obowiązków.Jak na razie za wiele nie znalazłam,dlatego pytałam o porde .....dzięki ;)
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 21 listopada 2010, 18:48

Wiem, że Limonka jeździła kiedyś konno po Bieszczadach albo Beskidzie Niskim. Możesz ją zapytać.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 listopada 2010, 18:52

:) ooo dziękuje,napisze do niej na pw.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 listopada 2010, 19:12

http://www.ranczoblatnia.pl/index.php?id=4 tu masz Kasiu blizej z całym cennikiem. Myślę,że nie tak drogo :D
Doris

Post autor: Doris » 23 listopada 2010, 21:40

jak będziesz gotowa za rok, to ja tez sie piszę :D to jest jedno z moich marzeń, no i jeszcze pogalopować po plaży na koniku :D a Limonka Ci pewnie podpowie, co i jak ... :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 listopada 2010, 23:12

Naprawdę? :hura: :hura: :hura: Było by super....to musimy o tym nie zapomnieć i sie zgadać na siodełko :p Tylko najpierw się naucze jezdzić,bo to jest moje marzenie od dzieciństwa :> ....
Doris

Post autor: Doris » 23 listopada 2010, 23:14

:D :spoko:
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8697
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 24 listopada 2010, 8:09

Koniki to piękna sprawa, szkoda że ja już nie mogę jeździć :( . Pozostało mi tylko patrzenie jak inni jeżdżą.
Doris pisze:jedno z moich marzeń, no i jeszcze pogalopować po plaży na koniku
To wspaniałe uczucie.
kamelcia pisze:Tylko najpierw się naucze jezdzić,bo to jest moje marzenie od dzieciństwa
Dobry instruktor i w miesiąc będziesz jeździć. Tak trzymaj :spoko:. Koń to piękne i inteligentne zwierze.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Post autor: Dariusz Meiser » 25 listopada 2010, 6:59

pon3ek pisze:http://www.ranczoblatnia.pl/index.php?id=4 tu masz Kasiu blizej z całym cennikiem. Myślę,że nie tak drogo :D
Tyle, że to Beskidy a nie Bieszczady :)
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 listopada 2010, 9:38

Dariusz Meiser pisze:Tyle, że to Beskidy a nie Bieszczady :)
wiem :D :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 listopada 2010, 12:58

W Bieszczadach są specjalne, pomarańczowe szlaki do jazdy konnej, ale nie prowadzą przez wyższe partie, raczej po płaskim w dolinach. Na widoki raczej nie ma co liczyć... Ale pomysł dobry, szczególnie na kilka dni, z namiotem ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 listopada 2010, 22:20

PiotrekP pisze:Dobry instruktor i w miesiąc będziesz jeździć. Tak trzymaj :spoko:. Koń to piękne i inteligentne zwierze.

Właśnie coś mi nie idzie znalezienie stadniny :zly: wszystko albo już zajęte,albo w ogóle nie uczą....ale to mnie nie powstrzyma :kukacz: napewno gdzieś czeka na m,nie kobyłka :P W każdym bądź razie do przyszłego roku napewno się naucze....Małe pytanie,dlaczego juz nie jeździsz?Chbya tego nie zakazuja:P
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8697
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 28 listopada 2010, 18:53

kamelcia z przyczym zdrowotnych już nie moge jeździć. :(
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
ODPOWIEDZ