Z Wrocławia do Ustrzyk Górnych.

Bieszczady, urokliwe pasmo leżące w Beskidach. Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, Bieszczadzkiego Parku Narodowego i parków krajobrazowych znajdujących się na terenie Bieszczadów.

Moderator: Moderatorzy

Anonymous

Z Wrocławia do Ustrzyk Górnych.

Post autor: Anonymous » 26 września 2011, 20:11

Wiem że temat już był ciut niżej ale mamy poza sezonem i większość lini o których była mowa w tym temacie jest nieaktualna. Chodzi mi oczywiście o dojazd bezsamochodowy. Z góry dziękuje. Wyjazd w Październiku
Paweld

Post autor: Paweld » 26 września 2011, 23:19

Dojazd w Wrocławia jest kiepski tym bardziej że poza sezonem od Leska do Ustrzyk Górnych nie ma nic kompletnie nic. Tylko stop. Musisz się dostać do Sanoka albo do Rzeszowa. Stamtąd do Ustrzyk Górnych. A takie miejsca jak Wetlina, Cisna jest już problem, tylko kciuk :spoko: i może się zatrzymają. Powodzenia.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 września 2011, 10:41

Tez tam chciałem na początku pazdziernika wyruszyc, szukałem i trzeba pociągiem do rzeszowa lub przemysla potem pks do ustrzyk dolnych i stamtąd pks do ustrzyk górnych,które kursują w zależności od ilości turystów. Za duzo tego i za długo wiec musiałem zrezygnowac :( , ale wybrałem pieniny, w ktorych tez nie byłem :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 września 2011, 19:16

Dziękuje za informację. Stop raczej odpada ,nie podróżuje bez psa a on (ona w sumie : ) przekreśla sprawę :spoko: . Uparłem się na te Bieszczady i wierze że dam radę!. Jacyś chętni z Wroca autem od 09.10.11 na połoniny ? :P
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Post autor: Inga » 27 września 2011, 19:37

Halszka_b pisze: Jacyś chętni z Wroca autem od 09.10.11 na połoniny ? :P
chętnych sporo :D viewtopic.php?t=6017&start=0 tylko z Wrocławia chyba akurat nikt. Ale na miejscu będą driverzy ;)
"Szalony kto sądzi, że ludzkiego szczęścia trzeba szukać w zaspokajaniu pragnień,
przekonany, że dla idących liczy się przede wszystkim dojść do kresu.
A kresu przecież nigdy nie ma."
Antoine de Saint-Exupéry
Pete

Post autor: Pete » 27 września 2011, 20:35

pon3ek pisze:Tez tam chciałem na początku pazdziernika wyruszyc, szukałem i trzeba pociągiem do rzeszowa lub przemysla potem pks do ustrzyk dolnych i stamtąd pks do ustrzyk górnych,które kursują w zależności od ilości turystów. Za duzo tego i za długo wiec musiałem zrezygnowac :( , ale wybrałem pieniny, w ktorych tez nie byłem :D
Najszybsza jest taka opcja, żeby jechać pociagiem na Rzeszow. Z Rzeszowa przez cały rok jeździ o 5.00 pks na Ustrzyki Górne.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 września 2011, 21:14

dziękuje wszystkim za info !
ODPOWIEDZ