Bieszczady

Bieszczady, urokliwe pasmo leżące w Beskidach. Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, Bieszczadzkiego Parku Narodowego i parków krajobrazowych znajdujących się na terenie Bieszczadów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 29 września 2013, 2:18

Gdzie chodziłeś? My byliśmy niedawno, wielkich tłumów nie było.
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Awatar użytkownika
Chmielo
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 381
Rejestracja: 03 maja 2010, 13:26

Post autor: Chmielo » 29 września 2013, 18:12

tidżej pisze:Gdzie chodziłeś? My byliśmy niedawno, wielkich tłumów nie było.
Od 6 do 12 września byliśmy w zasadzie na wszystkich "głównych" szlakach w Parku - ludzi sporo i studentów.
Nie bój się obierać trudniejszych dróg,często nimi łatwiej dojdziesz na szczyt....
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 grudnia 2013, 20:27

Kocham Bieszczady.Byłam kilka razy i zawsze wracam tam z utęsknieniem. Uważam że to najpiękniejsze z polskich gór. Naprawdę warto sie tam wybrać. Bieszczady są piękne o każdej porze roku, dziewicze i dzikie , idealne dla ludzi ceniących sobie cisze, spokój i kontakt z naturą. Najbardziej lubie jesienią za cudowne, kolorowe krajobrazy i zima za wszechogarniajacą biel, ciszę i spokój.
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8697
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 10 grudnia 2013, 20:29

sunshines Witamy na naszym forum i zapraszamy do działu "Przedstaw się". :)
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Chmielo
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 381
Rejestracja: 03 maja 2010, 13:26

Post autor: Chmielo » 07 lipca 2014, 1:26

Fajne filmiki o zwierzętach z fotopułapek (obecnie jest 11 odcinków -zapraszam do obejrzenia WARTO!! ) Nauka - Ukryte Oko:

http://www.bdpn.pl/index.php?option=com ... Itemid=133
Nie bój się obierać trudniejszych dróg,często nimi łatwiej dojdziesz na szczyt....
Anonymous

Bieszczady

Post autor: Anonymous » 05 października 2014, 9:03

Witam wszystkich pierwszy raz na forum i pierwszy raz wybieram się w Bieszczady ponoć o tej porze roku są najpiękniejsze
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5029
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 05 października 2014, 11:39

AdamB pisze:pierwszy raz wybieram się w Bieszczady ponoć o tej porze roku są najpiękniejsze
Ponoć tak ;)
AdamB pisze:Witam wszystkich pierwszy raz na forum
Zajrzyj więc i tu:
viewtopic.php?t=4135
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
Rafal
Turysta
Turysta
Posty: 396
Rejestracja: 27 grudnia 2009, 20:16

Post autor: Rafal » 05 października 2014, 13:32

Byłem w tamtym tygodniu w Bieszczadach... jest pięknie, a jak drzewa nabiorą barw jeszcze piękniej będzie.

Pod tym linkiem mała próbka tych piękności z tamtego tygodnia, całkiem zielono jeszcze było w górach, ale połoniny już złote!

http://oi58.tinypic.com/jtxizo.jpg
KARPACKIE ŚCIEŻKI - blog - http://karpackiesciezki.blogspot.com
:oki:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 października 2014, 7:12

Mamy apogeum jesieni. Naprawdę są fajne kolorki ale tylko w niektórych miejscach. Ten weekend powinien być kolorowaśmy, a potem będzie już z górki.
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8697
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 12 października 2014, 15:10

lucyna Widzieliśmy to, piękne kolory. Warto było tam być.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 października 2014, 13:14

ja tez zaliczyłam dwa tygodnie temu swój pierwszy pobyt w Bieszczadach. Jestem zachwycona! Piękne widoki, jesienne kolory, ale przede wszystkim ta cisza...tego nie ma nigdzie indziej! Jedźcie w Bieszczady jeśli tylko możecie. Ja najchętniej bym tam już została:)
Awatar użytkownika
mirrors
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 230
Rejestracja: 31 października 2009, 18:07

Post autor: mirrors » 13 października 2014, 21:16

Kasiula25 pisze:ja tez zaliczyłam dwa tygodnie temu swój pierwszy pobyt w Bieszczadach. Jestem zachwycona! Piękne widoki, jesienne kolory, ale przede wszystkim ta cisza...tego nie ma nigdzie indziej! Jedźcie w Bieszczady jeśli tylko możecie. Ja najchętniej bym tam już została:)
Cisza to może jest, ale nie w takich miejscach, jak na przykład Tarnica w minioną sobotę ;) normalnie...jak na Krupówkach w weekend :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 listopada 2014, 16:00

Ale na takiej Rawce, Holicy czy Korbani na przykład tłumów już nie ma :) W Bieszczadach jest mnóstwo szlaków, do których opis "piękne widoki, cisza i spokój" pasują :)
ODPOWIEDZ