Najlepsze Schroniska

W tym dziale rozmawiamy o schroniskach. omówicie tu między innymi stan i wygodę w schroniskach. Zdobędziecie aktualne cenniki, dowiecie się o jedzeniu i problemach przy rezerwacji noclegów i opiszecie tu swoje schroniskowe przeżycia. To miejsce również o beskidzkich chatkach i bacówkach. Tu polecamy schroniska innym forumowiczom przed wypadem w góry.

Moderatorzy: Grochu, PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 marca 2007, 13:00

MałaBee pisze:Co Ty chcesz jeszcze sprzątać. Czym więcej rupieci tym większa rudera a chyba o to nam chodzi no nie??? :D :D :D
MałaBee mądre słowa. Przyznam że większej rudery to już w Polsce chyba nie mają :mrgreen: bo na nią wystarczy spojrzeć i sypie się choćby próchno. O TO CHODZI!!!! :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 marca 2007, 13:20

żę rudera, że na końcu swiata, że odpowiednio zaniedbana to ok, lć bez przesady - bo sie nam rozsypie a wtedy to zamiast rudery miejscowi nam tam TESCO wybudują albo inne badziewie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 marca 2007, 14:29

Nic nie postawią!!!! Dopóki my istniejemy ta rudera też :wink: :P. A jak się będzie sypać to taśmą klęjącą pokleimy i będzie po sprawie :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 marca 2007, 6:37

Delux pisze:Nic nie postawią!!!! Dopóki my istniejemy ta rudera też :wink: :P. A jak się będzie sypać to taśmą klęjącą pokleimy i będzie po sprawie :mrgreen:
hehehe to dopiero będzie rudera. Wejdziesz do niej ale czy wyjdziesz :mrgreen:.......... tego nikt nie wie :)
Delux ale ty pierwszy wchodzisz :mrgreen:
Dilivio

Post autor: Dilivio » 02 kwietnia 2007, 14:25

Ponoć budowniczy zawsze pierwszy włazi a czy wyjdzie to mnie to :mrgreen: hehehehe :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 kwietnia 2007, 18:29

no w sumie nie musimy wychdzić, tylko gorzej jak nas wyniosą (niech MałaBee nie czyta bo znowu powie ze nie ma we mnie optymizmu;).
MałaBee

Post autor: MałaBee » 03 kwietnia 2007, 18:33

jestem tu :D :D :D GDZIE TWÓJ OPTYMIZM!!!!!!??????????
Sylwia

Post autor: Sylwia » 04 kwietnia 2007, 15:46

pawelk pisze:no w sumie nie musimy wychdzić, tylko gorzej jak nas wyniosą (niech MałaBee nie czyta bo znowu powie ze nie ma we mnie optymizmu;).
jak Was wyniosą to znaczy że ruderka spełniła wszystkie klubowe normy :mrgreen: :P
MałaBee

Post autor: MałaBee » 05 kwietnia 2007, 7:48

a punkt pierwszy naszej klubowej normy brzmi: za ruderę uważa się obiekt który rozlatuje się przy pierwszzym spojrzeniu na nią :P :P :P :D :D :D . Powiem tylko tyle że ona spełnia wszystkie normy :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 kwietnia 2007, 20:02

Myślę że ten luksusowy ***** gwiazdkowy hotel zasługuje na miano najlepszej ruderki /schroniska/ roku 2007 no chyba że na majówce znajdziecie coś lepszego :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 kwietnia 2007, 16:44

jedynie wiślańską ruderkę może pobić RUDERKA z zielonego szlaku na BG :P
Sara

Post autor: Sara » 08 kwietnia 2007, 14:22

.......nie znam tej ruderki. Gdzie ona jest???
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 kwietnia 2007, 7:28

Najlepszym schroniskiem są na pewno Markowe Szczawiny a tym bardziej że je rozbierają w tym roku.... I co postawią taką Miziową II i już nie będzie po co przyjeżdżać :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 kwietnia 2007, 11:46

a nocleg już nie będzie kosztować 19zł tylko 30!!!! I ja się pytam za co???
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 kwietnia 2007, 7:55

gefas pisze:a nocleg już nie będzie kosztować 19zł tylko 30!!!! I ja się pytam za co???
czyżby to był koniec najwspanialszego schroniska pod BG??? Oby nie!!!
ODPOWIEDZ