Najlepsze Schroniska

W tym dziale rozmawiamy o schroniskach. omówicie tu między innymi stan i wygodę w schroniskach. Zdobędziecie aktualne cenniki, dowiecie się o jedzeniu i problemach przy rezerwacji noclegów i opiszecie tu swoje schroniskowe przeżycia. To miejsce również o beskidzkich chatkach i bacówkach. Tu polecamy schroniska innym forumowiczom przed wypadem w góry.

Moderatorzy: Grochu, PiotrekP, Moderatorzy

bogas

Post autor: bogas » 20 kwietnia 2007, 9:12

MałaBee pisze:Teeeeeee Bella!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: o tym to nie musisz tak rozpowiadać co :mrgreen:
No to moje gratulacje ;)
Dla wybranka również.
Fajny pomysł na ślub :D
Pozdrawiam
bogas

Post autor: bogas » 20 kwietnia 2007, 9:16

gefas pisze:Teraz już nie ma na Słowiance śniegu ale uważaj bo jeszcze noce są mroźne i będzie tam ślisko. Polecam Ci odwiedzić jeszcze chatkę u Bacy albo Chatkę Victoria K. Fajowy klimacik - to tak z Beskidu Żywieckiego :D no i obowiązkowo BG!!!!!!! :) :) :) :) :)
A gdzie te chatki?
Pozdrawiam
bogas

Post autor: bogas » 20 kwietnia 2007, 9:17

Belissima pisze:Co do Słowianki to ten klimat mi się podoba. Fajne jest to że jest bardzo miła obsługa i zawsze powiedzą coś miłego na do widzenia.
Uwielbiam tam poranki na łące koło wyciągu..
A właściciele to tekściarze, owszem :D
Pozdrawiam


P.S. Widzę, że nie cytujecie odpowiedzi. Mam się dostosować? ;>
MałaBee

Post autor: MałaBee » 20 kwietnia 2007, 9:23

My cytujemy odpowiedzi tylko przeglądnij forum głębiej (cytuj ile wejdzie!!! :D) :D :D :D a te chatki znajdują się parę kilometrów od Mędralowej. Fajny klimacik. Dokładnie to bardzo blisko Studenckiej Bazy Namiotowej Głuchaczki. Polecam!!!! A co to tego ślubu to ktoś tu ma już przechlapane!!!! :D :D :D
bogas

Post autor: bogas » 20 kwietnia 2007, 9:33

MałaBee pisze:My cytujemy odpowiedzi tylko przeglądnij forum głębiej (cytuj ile wejdzie!!! :D) :D :D :D a te chatki znajdują się parę kilometrów od Mędralowej. Fajny klimacik. Dokładnie to bardzo blisko Studenckiej Bazy Namiotowej Głuchaczki. Polecam!!!!

Oki, poszukam, dzięki.

A co to tego ślubu to ktoś tu ma już przechlapane!!!! :D :D :D
Mam nadzieję, że nie przeze mnie i nie sam Pan Młody :D
MałaBee

Post autor: MałaBee » 20 kwietnia 2007, 9:34

Nie bogas :D :D :D ale ja się staram a sam widzisz co wychodzi :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 kwietnia 2007, 9:38

Tak gwoli :mrgreen: sprostowania :) to nasza MałaBee dobiera się do Szefa i ......... patrz temat Swawolne kryształki.... :mrgreen: :P
bogas

Post autor: bogas » 20 kwietnia 2007, 9:38

Nie bardzo się tu jeszcze orientuję, ale dam radę ;)
Fajny naprawdę pomysł..
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 kwietnia 2007, 9:41

to się zorientuj tu się tyle dzieje.... Bądź z nami i spotykaj się z nami na szlakach a zobaczysz jak tu jest fajowo :D
MałaBee

Post autor: MałaBee » 20 kwietnia 2007, 9:51

i daj jakiegoś avatarka bo tak pusto wygląda Twój profil. Jak coś to w lipcu/sirpniu jedziemy w Tatry z całym klubem to się wpisz na listę bo chcemy też poznać Was - nowych :D :D :D. Zapraszamy bardzo chętnie!!! :D
bogas

Post autor: bogas » 20 kwietnia 2007, 9:53

ginter pisze:to się zorientuj tu się tyle dzieje.... Bądź z nami i spotykaj się z nami na szlakach a zobaczysz jak tu jest fajowo :D
No pomalutku nadążę, teraz jestem w pracy ;>
Wogóle to jeszcze dopinam wszystko na ostatni guzior na jutrzejsze wyjście. Fajnie, bo pierwsza piesza w tym roku ;)
Ale się cieszę ;) Byleby pogoda dopisała i nie lało..
Jutro rano Kraków i potem sruu na Żywiec ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 kwietnia 2007, 9:54

to życzę Ci wspaniałego wyjazdu. Ja też jestem w pracy i przyjeżdżaj na Majówkę!!!! :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 kwietnia 2007, 9:54

no i zaglądnij do wszystkich tematów :)
bogas

Post autor: bogas » 20 kwietnia 2007, 9:55

MałaBee pisze:i daj jakiegoś avatarka bo tak pusto wygląda Twój profil. Jak coś to w lipcu/sirpniu jedziemy w Tatry z całym klubem to się wpisz na listę bo chcemy też poznać Was - nowych :D :D :D. Zapraszamy bardzo chętnie!!! :D
Spoko, cuś w domku wkleję ;)
Co do Tatr - nie chcę Wam siać zamętu, ale nie lepiej poczekać do września?
Jest nieporównywalnie lepiej, nie gorąco, i już czuć jesień ;)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 20 kwietnia 2007, 9:55

no jasne że tak :D :D :D Przyjeżdżaj na Majówkę 2007!!!
ODPOWIEDZ