Uwaga na Ludowy Zakatek!!!!!!

W tym dziale rozmawiamy o schroniskach. omówicie tu między innymi stan i wygodę w schroniskach. Zdobędziecie aktualne cenniki, dowiecie się o jedzeniu i problemach przy rezerwacji noclegów i opiszecie tu swoje schroniskowe przeżycia. To miejsce również o beskidzkich chatkach i bacówkach. Tu polecamy schroniska innym forumowiczom przed wypadem w góry.

Moderatorzy: Grochu, PiotrekP, Moderatorzy

bluejeans

Post autor: bluejeans » 04 kwietnia 2010, 11:08

co prawda to poza tematem, ale skoro takie gorące zainteresowanie.. ;)
Krzyś pisze:Nigdy nie widziałem abyś się przedstawiła (może przeoczyłem).
przeoczyłeś
Krzyś pisze:Nie wiem czy ktokolwiek Cię widział.
skoro nie czytasz postów, zapytaj kogokolwiek ;)
Krzyś pisze:Mam wrażenie, że prawienie morałów to twoje hobby. Po twoich odpowiedziach wnioskuję, że jesteś związana z tematyką prawniczą.
na podstawie tego jednego postu, który przeczytałeś na pewno? ;)
Krzyś pisze:Od początku Twojego istnienia na forum zastanawiam się kim jesteś.
gdybyś od początku śledził moje posty, nie musiałbys się zastanawiać
Krzyś pisze:Być może przeoczyłem tematy związane z Twoim przedstawieniem się.
przeoczyleś
Krzyś pisze:jesteś dla mnie osobą, która dużo pisze o moralności, nigdy o górach.
zapraszam do lektury moich postów
Tymuś

Post autor: Tymuś » 04 kwietnia 2010, 13:45

Krzyś pisze:BLUEJEANS - moje wrażenie o tobie jest takie, że właśnie to Ty jesteś najbardziej tajemniczą osobą: wiek 100 lat, skąd: obywatelka świata. Nigdy nie widziałem abyś się przedstawiła (może przeoczyłem). Nie wiem czy ktokolwiek Cię widział.
Mam wrażenie, że prawienie morałów to twoje hobby. Po twoich odpowiedziach wnioskuję, że jesteś związana z tematyką prawniczą.

Od początku Twojego istnienia na forum zastanawiam się kim jesteś. Być może przeoczyłem tematy związane z Twoim przedstawieniem się.

Nie chce aby był to temat do kolejnej kłutni, ale jesteś dla mnie osobą, która dużo pisze o moralności, nigdy o górach.
jeżeli jest "zielona" to chyba logiczne, że ktoś ją widział ;/
bluejeans

Post autor: bluejeans » 04 kwietnia 2010, 17:01

ech, skoro z informacji zamieszczonych tutaj korzysta wiele osób, wydało mi się ważne, żeby były one rzetelne i zgodne z prawdą (sama korzystałam kiedyś z Waszej uprzejmości w kwestii informacji na temat schronisk)

Z mojej strony nie ma tu ataków personalnych (obecność i sposób użytkowania forum przez turystę1111 są mi całkowicie obojętne)
Chciałam się tylko podzielić swoimi wątpliwościami wynikającymi ze sposobu podania tych informacji i komentarzy, nic ponadto.

Koncentruję się nie na osobie autora tematu, a na tym, co mówi. Oczekiwałabym tego samego od chętnych do dyskusji.

Właściwie to wszystko, co miałam do powiedzenia.
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Post autor: Dariusz Meiser » 04 kwietnia 2010, 21:41

bluejeans pisze:
Krzyś pisze:jesteś dla mnie osobą, która dużo pisze o moralności, nigdy o górach.
zapraszam do lektury moich postów
92,7 % postów jest tematy NIEGÓRSKIE :zoboc:
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 04 kwietnia 2010, 22:13

Dariusz Meiser pisze:92,7 % postów jest tematy NIEGÓRSKIE
najwyraźniej te górskie są nudne :P
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
bluejeans

Post autor: bluejeans » 05 kwietnia 2010, 11:00

Dariusz Meiser pisze:
bluejeans pisze:
Krzyś pisze:jesteś dla mnie osobą, która dużo pisze o moralności, nigdy o górach.
zapraszam do lektury moich postów
92,7 % postów jest tematy NIEGÓRSKIE :zoboc:
o proszę, dzięki uprzejmości (i gorliwości ;) ) Darka z czystym sumieniem mogę rzec, że stwierdzenie: nigdy o górach z całą pewnością mija się z prawdą ;)

no to ja lecę, trza poprawić ten wynik! (na korzyść tematów niegórskich, naturallement! ) :twisted:
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Post autor: Dariusz Meiser » 05 kwietnia 2010, 17:53

bluejeans pisze:
Dariusz Meiser pisze:
bluejeans pisze: zapraszam do lektury moich postów
92,7 % postów jest tematy NIEGÓRSKIE :zoboc:
o proszę, dzięki uprzejmości (i gorliwości ;) ) Darka z czystym sumieniem mogę rzec, że stwierdzenie: nigdy o górach z całą pewnością mija się z prawdą ;)

no to ja lecę, trza poprawić ten wynik! (na korzyść tematów niegórskich, naturallement! ) :twisted:
Nie będę tego komentował, przynajmniej w dniu twoich urodzin ...
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Tymuś

Post autor: Tymuś » 05 kwietnia 2010, 18:16

Dariusz Meiser pisze: Nie będę tego komentował, przynajmniej w dniu twoich urodzin ...
nie denerwuj staruszki bo nam tu jeszcze zejdzie :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 kwietnia 2010, 19:17

bluejeans pisze:no to ja lecę, trza poprawić ten wynik! (
I od razu pojawiła się relacja! Chłopaki , ale potraficie zmobilizować człowieka :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 kwietnia 2010, 21:32

bluejeans Cos Ty taka nerwowa :) czym Ci tak zaszedlem za skore :) ? w kazdym temacie cos do mnie masz :( a gdybys patrzyla kiedys lepiej to soie przedstawialem :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 kwietnia 2010, 12:44

A tak wogole nie jestem tutaj Bluejeans po to zeby sie z kimkolwiek klocic i przegadywac!! Napisalem ten temat po to aby kogos uchronic przed przykrymi niespodziankami i nie doszukuj sie prosze niczego wiecej . Twoja sprawa czy mi wierzysz czy nie - nie musisz .

Chce w tym momencie podziekowac Wszystkim ktorzy pomogli mi tutaj dobrymi radami - za to jestem Wam bardzo wdzieczny.

A jesli pytasz Bluejeans po co na forum jestem to bardzo chetnie czytam i przegladam tematy Ludzi ktorzy z Gorami maja duuzo wspolnego :) Wiec interesuja mnie raczej TEMATY GORSKIE :) A nie przegadywanie sie o glupoty .
Ciesze sie ze czasem moge sam napisac cos ze swego doswiadczenia oraz chetnie korzystam z pomocy Innych :) PO TO TU JESTEM .

Dziekuje jeszcze raz wszystkim za pomoc i niech ten temat juz zostanie zamkniety . Komus moze sie kiedys przydac :)
Nie pisalem tego po to zeby sie klocic z co niektorymi z forum :(
ODPOWIEDZ