Zverovka, a może co innego?

W tym dziale rozmawiamy o schroniskach. omówicie tu między innymi stan i wygodę w schroniskach. Zdobędziecie aktualne cenniki, dowiecie się o jedzeniu i problemach przy rezerwacji noclegów i opiszecie tu swoje schroniskowe przeżycia. To miejsce również o beskidzkich chatkach i bacówkach. Tu polecamy schroniska innym forumowiczom przed wypadem w góry.

Moderatorzy: Grochu, PiotrekP, Moderatorzy

szaleniec

Zverovka, a może co innego?

Post autor: szaleniec » 07 sierpnia 2010, 23:13

Niebawem wybieram się na spacerek doliną Rohacką, czy możecie polecić jakiś nocleg? Najlepiej, coś a'la schronisko, aby można było przenocować bez rezerwacji. Czy to prawda, że w Zverovce nie ma "podłogi? Co prawda "przelatywałem" całkiem niedawno przez okolice i mam wrażenie, że prywatnych kwater jest jakieś trzy razy więcej niż kilka lat temu, ale turystów też jakby więcej.
Anonymous

Re: Zverovka, a może co innego?

Post autor: Anonymous » 26 sierpnia 2010, 11:59

szaleniec pisze:Czy to prawda, że w Zverovce nie ma "podłogi
byłem w tej chacie przed 2 laty w środku sezonu i zupełnie nie było problemu z noclegiem, więc prawdopodobnie nie musisz obawiać się podłogi
szaleniec

Re: Zverovka, a może co innego?

Post autor: szaleniec » 26 sierpnia 2010, 19:32

jabol pisze:
szaleniec pisze:Czy to prawda, że w Zverovce nie ma "podłogi
byłem w tej chacie przed 2 laty w środku sezonu i zupełnie nie było problemu z noclegiem, więc prawdopodobnie nie musisz obawiać się podłogi
Koniec końcem byłem tam niespełna dwa tygodnie temu - wszystko porezerwowane, podłogi nie ma. Nocleg za nieduże pieniądze (7Euro) znalazłem w centrum Zuberca.
ODPOWIEDZ