Schroniska tatrzańskie - podłoga

W tym dziale rozmawiamy o schroniskach. omówicie tu między innymi stan i wygodę w schroniskach. Zdobędziecie aktualne cenniki, dowiecie się o jedzeniu i problemach przy rezerwacji noclegów i opiszecie tu swoje schroniskowe przeżycia. To miejsce również o beskidzkich chatkach i bacówkach. Tu polecamy schroniska innym forumowiczom przed wypadem w góry.

Moderatorzy: Grochu, PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 sierpnia 2011, 10:25

Pati pisze:własnych namiotów nie wolno rozbijać,
W takim razie przepraszam bardzo - nie wiedziałem. Obozowisko to z bliska :zoboc: widziałem tylko raz. Z Żabiego Niżnego.
Montenero

Post autor: Montenero » 26 sierpnia 2011, 13:08

Żabiego Niżnego
Ale z tego co wiem to tam nie wolno chodzić :roll:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 sierpnia 2011, 13:23

Szczerze pisząc - pomyliliśmy szlaki ... Wstyd mi ... Szliśmy na Małą Wysoką ...
Montenero

Post autor: Montenero » 26 sierpnia 2011, 13:24

To ty topograficznie nie jesteś zbyt obyty, musisz koniecznie popracować z mapą Dobromiłku.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 sierpnia 2011, 13:05

Paweld pisze:W Tatrach jeżeli są wszystkie miejsca zajęte w pokojach dopiero na glebie. Hala Kondratowa 28 zł ale można się targować więc mi kiedyś zniżyli do 23 zł.
.
Dzwonilam przed chwilą do schroniska. Podłoga jednak kosztuje tylko 20zł natomiast łozko 27 czy 28 :)
Oby w połowie wrzesnia wszystkie łozna byly pozajmowane! :D Bo sie wybieram ale wole spac na glebie :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 października 2011, 0:14

Spałam kiedyś na podłodze na Kondratowej...miło tego nie wspominam :zly: Pod względem higienicznym to chyba najgorsze schronisko w Tatrach...
Pati

Post autor: Pati » 09 października 2011, 9:05

Spałam kiedyś na podłodze na Kondratowej...miło tego nie wspominam :zly: Pod względem higienicznym to chyba najgorsze schronisko w Tatrach...
Szczególnie najlepsze są tam myszy, które wpierdzieliły mi o świcie połowę bułki :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 października 2011, 9:33

Od razu myszy, to autochtoni ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 października 2011, 7:17

KRK pisze:Od razu myszy, to autochtoni ;)
Patrząc na obsługę ludzką w tym schronisku to masz rację :zoboc:. Ale za to pięknego kota mają !!!

P.s. I najgorszą grzybową w schroniskach po naszej stronie.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 października 2011, 8:35

Dobromił pisze:I najgorszą grzybową w schroniskach po naszej stronie.
Grzybowa w menu jest dla niewtajemniczonych. Następnym razem pamiętaj zapytać skąd biorą grzybki i jaka to pierwotnie była zupa ;)
Awatar użytkownika
Tomek.P
Turysta
Turysta

Post autor: Tomek.P » 21 grudnia 2012, 19:59

Odkopię trochę ten temat... Czy w schronisku na Hali Ornak można spać na glebie (w przypadku braku wolnych miejsc w pokojach)?
"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed." Theodore Roosevelt

http://tomaszplaszczyk.pl/
Dzwonek

Post autor: Dzwonek » 21 grudnia 2012, 22:31

Tomek.P pisze:Czy w schronisku na Hali Ornak można spać na glebie (w przypadku braku wolnych miejsc w pokojach)?
tak
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 grudnia 2012, 11:02

Tomek.P pisze:Odkopię trochę ten temat... Czy w schronisku na Hali Ornak można spać na glebie (w przypadku braku wolnych miejsc w pokojach)?
Tak, wolno spać a nawet jest na piętrze wygodniej niż w pokojach :)
ale największy rarytas to Roztoka, zdarzyła się gleba mimo wolnych miejsc i obsługa nie miała z tym problemu.
Odpowiedz