(Nie)udana wyprawa na Potrójną.

W tym dziale rozmawiamy o schroniskach. omówicie tu między innymi stan i wygodę w schroniskach. Zdobędziecie aktualne cenniki, dowiecie się o jedzeniu i problemach przy rezerwacji noclegów i opiszecie tu swoje schroniskowe przeżycia. To miejsce również o beskidzkich chatkach i bacówkach. Tu polecamy schroniska innym forumowiczom przed wypadem w góry.

Moderatorzy: Grochu, PiotrekP, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 02 października 2012, 23:41

Legend pisze:Piszesz Pudelek w duchu ciągłej negacji a to już wskazuje na problem.
kiedyś mówiono - "masz problem, napisz u Kasi". Teraz częściej mówią - "masz problem, znajdź go u innych"

Legend pisze: Jaki kierunek studiów masz skończony w dziedzinie dotyczącej ludzkiegio umysłu ? Powiedz może też bym spróbował
niestety, obawiam się, że to nie dla Ciebie :nie:
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 października 2012, 12:59

Cóż Pudelek, Ty wiesz wszystko lepiej. Kim jestem jak było w chatce chociaz ciebie tam nie było itd. Kończę temat bo nie ma z kim rozmawiać. Ciągła negacja nie jest dialogiem.
andolando

Post autor: andolando » 25 maja 2016, 21:26

nie prawdopodobna hisotria! nie spodziewałem się takiej sytuacji w taki fajnym miejscu , byłem tylko raz , planowałem powrócić tam za rok ale po ostatnich opiniach waham się co do tej decyzji, może jak sprzedam bitcoin Warszawa i odłożę trochę więcej pieniędzy to się jednak zdecyduję.
Ostatnio zmieniony 25 lipca 2016, 12:36 przez andolando, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Darek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1470
Rejestracja: 28 października 2011, 20:47

Post autor: Darek » 25 maja 2016, 21:44

Ło ja cież andolando, aleś starocie wynalazł :D . Widzę, że na "dzień dobry" dokładnie studiujesz forum ;) .
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
ODPOWIEDZ