KONKURS NA NAJLEPSZĄ RELACJĘ PORY ROKU - WIOSNA

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 15 września 2014, 22:51

adamek pisze:maju, nie jesteś konsekwentna
"Są myśli w umysłach, które się fizjologom nie śniły." ;)
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1691
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 16 września 2014, 3:36

maja pisze:kolego Panda :
kolegów to ja sam sobie wybieram... wódki razem nie piliśmy, ani świń z nijaką mają nigdy nie pasłem... mam jeszcze w zanadrzu kilka ciepłych słów, ale mam też świadomość, że żadna cenzura na tym forum nie puści posta w takiej postaci... ozięble pozdrawiam.
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 września 2014, 21:17

adamek pisze:maju, nie jesteś konsekwentna - raz piszesz jakieś głupoty i straszysz paragrafami odnośnie dyskusji na PW (zresztą bezpodstawnie), a później sama żądasz abym zrobił to o co mnie oskarżałaś.
więc licząc na Twoją konsekwencję ( udowadnianą j.w. )
- szczegóły głosowania poznamy ?

jeśli nie zrozumiesz mojej wypowiedzi - łączę się w bólu - prościej nie potrafię

nie jestem pewna czy moje głosy i głosy Kapitana Bomby policzyłeś, czy odbywało się to , jak tutaj :

viewtopic.php?t=10354&start=0

czyli równi i równiejsi

p.s.

Panda - więcej meteorytyki , zaśmiecasz forum

pilnuj też korony i klopsa
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 16 września 2014, 22:26

maja pisze: szczegóły głosowania poznamy ?
Mój punkt widzenia.

W pierwszym naszym zamyśle było, że finałowe głosowanie będzie poprzez ankietę na forum (czyli tajnie, bo głosów nie widać nawet po zakończeniu).
Ale nie ma w naszych ankietach możliwości dokonania wielokrotnego wyboru. Można oddać tylko jeden głos.

Uznaliśmy, że wybrać tylko jedną relację spośród tylu świetnych jest niezwykle trudno i pełniejszy obraz opinii powstanie, gdy będzie można oddać więcej głosów.

Uznaliśmy więc (pozostawiając tajny tryb tego głosowania), że Adam będzie robił za ankietera ;).
Uważam osobiście, że tajne głosowania są w takich konkursach lepsze, ponieważ opinie innych osób nie oddziałują, choćby mimowolnie, na decyzje głosujących. Ale to oczywiście można byłoby zmienić, gdyby taka była wola większości.

Taką decyzję podjęliśmy i takie zasady konkursu ogłosiliśmy.

Ujawnienie teraz informacji, kto jak głosował, przy takich ustaleniach początkowych, byłoby według mnie nie fair. Głosy były bowiem oddawane w przekonaniu, że są tajne.

Sprawa nie jest wagi państwowej i być może nikt nie zrobiłby z tego problemu, ale tego nie wiemy.

Myślę natomiast, że nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli taka będzie wola głosujących, aby w następnym kwartale tę zasadę zmienić, uprzedzając, że po zakończeniu głosowania ujawnione zostaną typy uczestników.

O ile ten konkurs będzie dalej prowadzony, w świetle oszałamiającej liczby uczestników pierwszej edycji :8p:

Mogę także zapewnić, że wyniki głosowania zawierały typowania wszystkich 13 uczestników finałowego etapu, także mai i Kapitana Bomby
Ostatnio zmieniony 17 września 2014, 18:26 przez Dżola Ry, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1691
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 17 września 2014, 2:52

maja pisze:pilnuj też korony i klopsa
Jak kożdo mamyja z bele gó...na zrobisz sprawę wagi państwowej, bele sie poklachać i narobić fermentu. Ot cała twa merytoryka.
maja pisze:szczegóły głosowania poznamy ?
- NIE
maja pisze:czyli równi i równiejsi
- TAK

P.s. Mądrej głowie dość po słowie.
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
Kapitan Bomba

Post autor: Kapitan Bomba » 17 września 2014, 18:19

Dżola Ry pisze:Mogę także zapewnić, że wyniki głosowania zawierały typowania wszystkich 13 uczestników finałowego etapu, także mai i Kapitana Bomby
:spoko:
Panda pisze:dostaniesz klapsa
Rocco ciebie prowadzi.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 września 2014, 21:34

Dżola Ry pisze: Mój punkt widzenia.
dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź,
jednak
Dżola Ry pisze: "tak się nie robi"
dbajmy o to , żeby
Dżola Ry pisze: wszyscy byli szczęśliwi!
bez względu na kolor łopatki i ankietera
Dżola Ry pisze: Mogę także zapewnić, że wyniki głosowania zawierały typowania wszystkich 13 uczestników finałowego etapu, także mai i Kapitana Bomby

jako autorka "przypowieści o dwóch piaskownicach" jesteś mało wiarygodna ,
więc daruj sobie takie zapewnienia
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1691
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 22 września 2014, 13:53

Kapitan Bomba pisze:
Rocco ciebie prowadzi.
Chłopak... nie interesują mnie twoje zamiłowania.

P.s. tobie mogę tylko zaproponować jedyną w swoim rodzaju nomen omen "bombkę". Odbiór osobisty.
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
Kapitan Bomba

Post autor: Kapitan Bomba » 22 września 2014, 16:45

Panda pisze:Chłopak... nie interesują mnie twoje zamiłowania.
Jednak interesują, skoro odpisałeś.
Panda pisze:tobie mogę tylko zaproponować jedyną w swoim rodzaju nomen omen "bombkę". Odbiór osobisty.
Znów straciłeś czujność. Brawo, rób tak dalej zacna pando.

P.s. Zaprawdę powiadam ci, byłbyś świetnym moderatorem :spoko:
ODPOWIEDZ