2016 Resume.

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5029
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

2016 Resume.

Post autor: Grochu » 30 stycznia 2017, 19:33

No, w końcu znalazłem na to czas. A czas najwyższy, bo już styczeń się kończy :olaboga:

Było tak:

ZIMA

Na początku było powitanie roku w Tatrach Zachodnich na Grzesiu, a 1 stycznia pierwszy w 2016 dwutysięcznik: Wołowiec.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

a w drodze do domu jeszcze zawinąłem do Szczyrku by odwiedzić Skrzyczne.

Relacja:
viewtopic.php?t=11229" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Potem wyskok w Gorce, na karnawałowe nasze klubowe harce :) Przy okazji można było sobie przypomnieć jak wygląda Turbacz,

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Relacja:
viewtopic.php?t=11254&highlight=" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

a jeszcze na koniec stycznia Wielka Racza:

Obrazek
Obrazek

Relacja:
viewtopic.php?t=11276" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

W lutym był zimowy Zjazd w Bieszczadach. Udało się zrobić ładną pętelkę

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Relacja:
viewtopic.php?t=11309" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

i ponowna wizytacja Beskidu Żywieckiego:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Relacja:
viewtopic.php?p=328703#328703" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Jeszcze Beskid Mały, ale pogoda była w ten weekend pod psem, więc nawet jednego zdjęcia nie zrobiłem - to i relacji nie było. W skrócie: to było przejście wschodniej części pasma od przełęczy Kocierskiej do Leskowca. Ale cały dzień poza mgłą i deszczem niewiele więcej było widać.
Zimę pożegnałem znowu na stokach Turbacza:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Relacja:
viewtopic.php?t=11345&highlight=" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
..........................

WIOSNA

Na początek Zjazd Klubowy na Małej Fatrze:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Relacja:
viewtopic.php?t=11369" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Następnie Beskid Śląski – z okazji śpiewogrania Wiekowych Baszt na Soszowie. Dla odmiany wielokrotnych polskich wejść na Czantorię - wtedy podszedłem od czeskiej strony. Polecam.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jakoś nikomu nie chciało się relacji zapodać ;)
Aż wreszcie nadszedł sezon "długicz weekendów". Pierwszy przeznaczyłem na Wielką Fatrę:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Relacja:
viewtopic.php?t=11393" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Z kolei na Małej Fatrze luczańskiej znowu pogoda pokrzyżowała plany:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Relacja:
viewtopic.php?t=11418" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Była też okazja zahaczyć o Jurę.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Relacja:
viewtopic.php?t=11429" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Koniec maja to drugi "długi weekend" i wyprawa na ferratowanie w Alpach Salsburskich:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Relacja:
viewtopic.php?t=11457" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

W czerwcu zająłem się ekipą skalankową. Najpierw zmontowałem dzieciakom chatkowiczów wycieczkę w Diery na dzień dziecka, a tydzień później "starszyznę" przeciorałem po paśmie Radziejowej w Beskidzie Żywieckim.
Relacji niet, fotki na fejsie :lol:

Obrazek
Obrazek

LATO

Lato poświęciłem na trzy kolejne edycje mojego projektu poznawania Karpat Wschodnich i Południowych. Ale "na rozgrzewkę" były Niskie Tatry. W planie było przejście całego pasma, ale z kilku powodów nie dało rady, więc odcinek od Certovicy do Telgartu czeka na dokończenie w tym roku.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Relacja:
viewtopic.php?t=11504" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

No a po tej rozgrzewce poleciała karpacka trylogia.
Świdłowiec i Krasna w Beskidach Połoninowych:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

relacja:
viewtopic.php?t=11509" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
viewtopic.php?t=11511" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

kawałek Fogaraszy w Karpatach Południowych:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

relacja:
viewtopic.php?t=11579" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

a w końcu ponowna wizyta w Karpatach Wschodnich – dokończenie pasma Czarnohory i "wisienka na torcie" w Gorganach :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

relacja:
viewtopic.php?f=6&t=11636" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
............................

JESIEŃ

Jesienne wędrowanie zacząłem od Zjazdu w Górach Stołowych – i to był mój jedyny w tym roku sudecki akcent.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Relacja:
viewtopic.php?t=11595" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Po letnich wojażach w dalekie strony z przyjemnością odwiedziło się znów "Karpaty Bliskie" – że tak to nazwę ;)
A konkretnie: dobrze znane i wydeptane ścieżki w Beskidzie Żywieckim.
Już nie pamiętam dlaczego, ale nie robiłem wtedy zdjęć.

Relacja:
viewtopic.php?t=11642&highlight=" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Długi weekend listopadowy to dla mnie tradycyjne urodzinowe fajerwerki. Tym razem była trzecia próba zmierzenia się z luczańską Małą Fatrą. Po raz trzeci poległem, ale kto mnie zna ten wie co to oznacza :D

Obrazek
Obrazek

Relacja:
viewtopic.php?t=11659" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

A rok łażenia po górach skończyłem od tego czym zacząłem: Skrzyczne.

Obrazek
Obrazek

Relacja:
viewtopic.php?t=11677" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Końcowym akordem była kolejna Klubowa Wigilia. Wtedy z kolei nie miałem czasu na fotki

Relacja:
viewtopic.php?f=15&t=11700" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

No i tyle.

Co do statystyk.
73 dni w górach, a w tym czasie:
828 km na szlakach
42,8 km przewyższeń
151 szytowań, w tym 103 tysięczniki i 18 dwutysięczników

Czyli – było w normie :D
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Re: 2016 Resume.

Post autor: PiotrekP » 30 stycznia 2017, 20:35

Wielkie :brawo: , oby tak dalej :spoko: .
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Re: 2016 Resume.

Post autor: Rebel » 31 stycznia 2017, 5:45

Eligancko Grochu to wszystko wygląda, w Twoim wykonaniu w tym roku mam nadzieje ze się juz nic nie zesra i jak będziesz jakies ferratowanie organizował to się zabiorę pzdr Rebel
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5029
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Re: 2016 Resume.

Post autor: Grochu » 31 stycznia 2017, 11:07

Rebel pisze:jak będziesz jakies ferratowanie organizował to się zabiorę pzdr Rebel
Są takie plany :spoko:
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Re: 2016 Resume.

Post autor: Katarynka » 31 stycznia 2017, 11:41

Pozazdrościć :D cieszę się, że udało mi się uczestniczyć w części tych super eskapad :> :brawo:
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Re: 2016 Resume.

Post autor: Pudelek » 31 stycznia 2017, 13:50

nie próżnowałeś :) Fajne gatki na zdjęciu pod krzyżem w Gorganach :D

Natomiast z innej beczki: zauważyłem, że często ostatnio forum pokazuje jakieś głupoty przy linkach typu
onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5029
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Re: 2016 Resume.

Post autor: Grochu » 01 lutego 2017, 18:29

Pudelek pisze:Fajne gatki na zdjęciu pod krzyżem w Gorganach :D
:D ;)
Pudelek pisze:zauważyłem, że często ostatnio forum pokazuje jakieś głupoty przy linkach typu
No. Nie znam przyczyny.
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Re: 2016 Resume.

Post autor: Pudelek » 01 lutego 2017, 21:32

ten dziwny wpis można chyba ręcznie wykasować...
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5029
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Re: 2016 Resume.

Post autor: Grochu » 02 lutego 2017, 11:45

Tak robiłem początkowo, ale on się potem znowu pojawia.
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Re: 2016 Resume.

Post autor: PiotrekP » 02 lutego 2017, 22:20

Z tego co ja podejrzewam to związane jest z przeglądarką internetową. Jak na razie to ja kasuje te dodatki, jak tylko Tomek będzie miał chwilę to może uda się to wyeliminować.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5029
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Re: 2016 Resume.

Post autor: Grochu » 03 lutego 2017, 10:25

PiotrekP pisze:jak tylko Tomek będzie miał chwilę to może uda się to wyeliminować.
:spoko:
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
ODPOWIEDZ