2016 - Trek dookoła Manaslu

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

2016 - Trek dookoła Manaslu

Post autor: viking » 23 kwietnia 2017, 12:09

Witam

Jak ktoś mam ochotę i czas na Nepal , to zapraszam
Trek dookoła Manaslu - Sonia i reszta :-)

jako, że w podkładzie muzycznym udostępniona jest muza na którą nie mam............., link otrzyma każdy zalogowany forumowicz

Jeżeli admini, (mode) uznają to za przekroczenie przepisów, proszę o usuniecie w całości w/w postu
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Re: 2016 - Trek dookoła Manaslu

Post autor: PiotrekP » 23 kwietnia 2017, 12:58

A gdzie znikną link ?
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Re: 2016 - Trek dookoła Manaslu

Post autor: viking » 23 kwietnia 2017, 20:41

.............
jako, że w podkładzie muzycznym udostępniona jest muza na którą nie mam............., link otrzyma każdy zalogowany forumowicz :-)
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Awatar użytkownika
Kovik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2118
Rejestracja: 18 maja 2010, 22:59
Kontakt:

Re: 2016 - Trek dookoła Manaslu

Post autor: Kovik » 23 kwietnia 2017, 23:16

Janusz Ty to chyba lubisz jak się o coś Ciebie prosi. Komu się nie chce prosić a ma ochotę to niech wejdzie na forum e-tatry.com tam jest nawet dla nie zarejestrowanych. No chyba że już tylko była
http://gorolotni.blogspot.com

Życie zaczyna się po trzydziestce
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Re: 2016 - Trek dookoła Manaslu

Post autor: viking » 24 kwietnia 2017, 1:19

Drogi Koviku,

żeby wszystko było "legal", musiałbym mieć zgodę właściciela autorskich praw majątkowych do muzyki oraz zgodę wykonawcy/wykonawców (lub producenta - jeśli to on posiada prawa pokrewne do wykonań).

Dlatego nigdzie nie opublikowałem na szerokim "ogóle" swoich filmików z podkładem muzycznym.
Proste jasne i zrozumiałe :-)

ps
Owszem czasami szukam utworów z tzw. "wolnej licencji" (konkretnie Creative Commons ) ale użyte utwory nie są z tej kategorii.
Na podanym wyżej forum jak i innych, nigdy nie było i nie będzie moich filmików dla "ogółu" :twisted:

Masz rację , to musi być wielki kłopot :shock: dla forumowicza, aby kliknąć na pw :P
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Awatar użytkownika
Kovik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2118
Rejestracja: 18 maja 2010, 22:59
Kontakt:

Re: 2016 - Trek dookoła Manaslu

Post autor: Kovik » 24 kwietnia 2017, 14:45

Janusz - przeciez nie o muzyke mi chodzi. Na tekst i zdjęcia to licencję chyba masz więc po co każesz się prosić o nie?
viking pisze:
24 kwietnia 2017, 1:19
Drogi Koviku,
Na podanym wyżej forum jak i innych, nigdy nie było i nie będzie moich filmików dla "ogółu" :twisted:
A to dziwne! Ja tam nie jestem zarejestrowany a jakoś ze 2 m-ce temu czytałem, ogladałem i nie słuchałem - bo mi ten klimat nie odpowiada. A teraz zniknęło!
http://gorolotni.blogspot.com

Życie zaczyna się po trzydziestce
Marshal23
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 568
Rejestracja: 20 stycznia 2014, 12:57

Re: 2016 - Trek dookoła Manaslu

Post autor: Marshal23 » 25 maja 2017, 14:58

Januszu dzięki Tobie te góry najwyższe są prawdziwe,namacalne. W głowie mam twoją prelekcję z Himalajów,którą w swoim stylu,z pełną dostępnością przedstawiłeś,żadnego pytania nie zostawiłeś bez odpowiedzi.Naprawdę szczerze Dziękuję. O Manaslu kiedyś opowiesz,na pewno przy nadarzającej okazji sam zainicjuję rozmowę o tym treku. Jeszcze raz Dziękuję
ODPOWIEDZ