Mała Fatra Kryvańska 28.05.2017

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
olo23333
Turysta
Turysta
Posty: 391
Rejestracja: 05 listopada 2011, 11:58

Mała Fatra Kryvańska 28.05.2017

Post autor: olo23333 » 13 lipca 2017, 20:06

Ostatnia relacja z Małej Fatry. Niedziela, dzień wyjazdu, szybkie pakowanko śniadanie i w drogę ku Vratnej :) Czasu nie za dużo bo jeszcze do PL trzeba wrócić więc korzystamy z gondoli. Pogoda no cóż tu mówić znowu BOMBOWA:)
Obrazek

Po wjechaniu do góry udajemy się ku Velkiemu Kryvaniowi - w sumie to tam mieliśmy zamiar pósć i nie pomyliło nam się z Kryvaniem w Tatrach :)
Zresztą Taterki też jakoś coś widać :)

Obrazek

Obrazek

Ludzi dużo jak na weekend, w sumie to zawsze się dziwię jak jestem w Czechach lub Słowacji że ludzie zabierają w góry psiaki - od ratlerków po w sumie sam nie wiem co...
Ale każdy lubi co woli :)

Obrazek

Obrazek

Wracamy na przełęcz i na kolejny cel - Chleb. Szlak świetny. Idzie się wyśmienicie - efekt dzisiejszego dnia to spalona twarz i szyja :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cały czas zbliżamy się do Połudnowego Grunia... widać z tąd tereny naszej pierwszodniowej przechadzki - Boboty.
Czeka mnie teraz najgorsze z całego wyjazdu - zejście do Chaty... jak teraz to ppisze to jeszcze kolana czuję :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Całe szczęście że było sucho:) W chacie szybkie jedzonko - dobre nawet byłem zaskoczony, pieniste i w drogę do Vratnej.

Obrazek

Obrazek

Na dole tylko wymoczenie nóg w masakrycznie zimnym potoku i pozostała tylko droga do PL...
Podsumowując - Mała Fatra piękne miejsce!!!

Komplet tutaj -> https://photos.app.goo.gl/pAe7qCcrhqq5xrJc2
ODPOWIEDZ