Korona Gór Polski - ZDOBYTA

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Monika
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 291
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 23:15

Re: Korona Gór Polski - ZDOBYTA

Post autor: Monika » 17 lipca 2017, 19:10

włodarz pisze:
17 lipca 2017, 18:55
Gratuluje zdobycia KGP.
I dużo zdrowia życzę, żeby się spełniło:
Monika pisze: Mam nadzieję, że jeszcze nieraz spotkamy się na górskich szlakach a może nawet razem gdzieś znowu powędrujemy :-)
Serdecznie dziękuję! :) Staram się i walczę o to zdrowie, bo mam jeszcze dużo planów na życie...
"I wciąż w pamięci miej te słowa, gdy tak niemrawo w pejzaż idziesz, że można wszystko zaplanować, ale nie można nic przewidzieć." - K.C.Buszman
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Re: Korona Gór Polski - ZDOBYTA

Post autor: HalinkaŚ » 17 lipca 2017, 19:11

Tak cichutko po malutkim kroczku, no i proszę, oto i jest, jest, jest Korona zdobyta. Monika, Tomek wielkie gratulacje za wspaniałe, wspólne wędrówki, za wspaniałe zdjęcia i podzielenie się z nami tym osiągnięciem :brawo: :brawo: :brawo:
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Re: Korona Gór Polski - ZDOBYTA

Post autor: gaza » 17 lipca 2017, 19:13

Monika pisze:
17 lipca 2017, 19:07
P.S.
"Pan Piotruś" pozdrawia pana Gazę :D
I vice versa :D
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Awatar użytkownika
Monika
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 291
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 23:15

Re: Korona Gór Polski - ZDOBYTA

Post autor: Monika » 17 lipca 2017, 19:17

Zrzęda pisze:
17 lipca 2017, 19:08
Moniko, niezależnie od tego kiedy i gdzie jeszcze powędrujesz, cudownych wspomnień i tych wspaniale przeżytych chwil nikt Ci nie zabierze :) To ważne, żeby mieć do czego wracać, kiedy coś idzie ciut nie tak jak chcemy...
Życzę Ci dużo, dużo sił do dalszych wyzwań!!! :przytul:
Lucy, BARDZO Ci dziękuję!!! :cmok:
Nie poddaję się tak łatwo...bo życie to "droga na szczyt" więc mimo wysiłku, mimo przeszkód pnę się do celu - powoli, ale wytrwale...
Ściskam Cie mocno!
"I wciąż w pamięci miej te słowa, gdy tak niemrawo w pejzaż idziesz, że można wszystko zaplanować, ale nie można nic przewidzieć." - K.C.Buszman
Awatar użytkownika
Monika
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 291
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 23:15

Re: Korona Gór Polski - ZDOBYTA

Post autor: Monika » 17 lipca 2017, 19:21

HalinkaŚ pisze:
17 lipca 2017, 19:11
Tak cichutko po malutkim kroczku, no i proszę, oto i jest, jest, jest Korona zdobyta. Monika, Tomek wielkie gratulacje za wspaniałe, wspólne wędrówki, za wspaniałe zdjęcia i podzielenie się z nami tym osiągnięciem :brawo: :brawo: :brawo:
Halinko, serdecznie dziękuję. Chciałam po prostu skończyć to co zaczęłam a Piotruś dzielnie mi w tym towarzyszył :) Radość to dla mnie ogromna, więc "musiałam" się nią podzielić :zoboc:
"I wciąż w pamięci miej te słowa, gdy tak niemrawo w pejzaż idziesz, że można wszystko zaplanować, ale nie można nic przewidzieć." - K.C.Buszman
iwona
Turysta
Turysta
Posty: 41
Rejestracja: 04 grudnia 2013, 19:36

Re: Korona Gór Polski - ZDOBYTA

Post autor: iwona » 17 lipca 2017, 20:31

PIĘKNIE :)

Ja też wytrwale dążę, ale jeszcze TROCHĘ do zdobycia :)

Dużo zdrowia i wytrwałości.
Zawsze patrz na jasną stronę życia :-)
Awatar użytkownika
Atria
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 495
Rejestracja: 20 września 2010, 21:37

Re: Korona Gór Polski - ZDOBYTA

Post autor: Atria » 17 lipca 2017, 22:00

Monika pisze: Atria, Piotruś to już mężczyzna ;) Musimy się znowu spotkać razem, wtedy sama go zobaczysz :D
Bardzo chętnie zobaczę :D niesamowicie się zmienił przez 2 lata, ja to ostatni raz widziałam go na Zamku Grodziec (nie wiem czy pamiętasz, byłam przez chwilę z Wami w pokoju, ale uciekłam, kiedy okazało się, że stacjonuje tam też psiak obronny ;) )
"Historii nie da się przewidzieć, tyle wiem jako historyk..."
Awatar użytkownika
Monika
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 291
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 23:15

Re: Korona Gór Polski - ZDOBYTA

Post autor: Monika » 18 lipca 2017, 15:43

iwona pisze:
17 lipca 2017, 20:31
PIĘKNIE :)

Ja też wytrwale dążę, ale jeszcze TROCHĘ do zdobycia :)

Dużo zdrowia i wytrwałości.
Iwonko, dziękuję! :) A co Tobie jeszcze zostało do zdobycia?
"I wciąż w pamięci miej te słowa, gdy tak niemrawo w pejzaż idziesz, że można wszystko zaplanować, ale nie można nic przewidzieć." - K.C.Buszman
Awatar użytkownika
Monika
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 291
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 23:15

Re: Korona Gór Polski - ZDOBYTA

Post autor: Monika » 18 lipca 2017, 15:45

Atria pisze:
17 lipca 2017, 22:00
Monika pisze: Atria, Piotruś to już mężczyzna ;) Musimy się znowu spotkać razem, wtedy sama go zobaczysz :D
Bardzo chętnie zobaczę :D niesamowicie się zmienił przez 2 lata, ja to ostatni raz widziałam go na Zamku Grodziec (nie wiem czy pamiętasz, byłam przez chwilę z Wami w pokoju, ale uciekłam, kiedy okazało się, że stacjonuje tam też psiak obronny ;) )
Atria, wszystko pamiętam...póki co :zoboc: Myślę, że wymyślimy jakiś "sposób", żeby się zobaczyć ;)
"I wciąż w pamięci miej te słowa, gdy tak niemrawo w pejzaż idziesz, że można wszystko zaplanować, ale nie można nic przewidzieć." - K.C.Buszman
Awatar użytkownika
Han-Ka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1313
Rejestracja: 05 lutego 2011, 21:02

Re: Korona Gór Polski - ZDOBYTA

Post autor: Han-Ka » 18 lipca 2017, 17:39

To był jednodniowy epizodzik i nie napisałam relacji z tego wyczynu :zoboc: , więc przy okazji tu się pochwalę : 5 lipca ubiegłego roku, po bardzo wielu latach nieobecności, stanęłam znowu na szczycie Łysicy. Towarzyszyła mi, wówczas 4-letnia, wnuczka Ewunia. Była bardzo dzielna i miałam nadzieję, że to będzie wstęp do kolejnych wspólnych wycieczek.
Niestety, obecna pięciolatka, na tygodniowe wakacje z babcią wybrała morze :( . Ale ja liczę na to, że jeszcze będzie z niej turystka i zasili szeregi GS-ów :) .
"...A przed nami nowe życia połoniny, blaski oraz cienie, szczyty i doliny.
Niech nie gaśnie ogień na polanie, złe niech znika, dobre niech zostanie ..."
iwona
Turysta
Turysta
Posty: 41
Rejestracja: 04 grudnia 2013, 19:36

Re: Korona Gór Polski - ZDOBYTA

Post autor: iwona » 18 lipca 2017, 21:03

Monika pisze:
18 lipca 2017, 15:43
iwona pisze:
17 lipca 2017, 20:31
PIĘKNIE :)

Ja też wytrwale dążę, ale jeszcze TROCHĘ do zdobycia :)

Dużo zdrowia i wytrwałości.
Iwonko, dziękuję! :) A co Tobie jeszcze zostało do zdobycia?
Moniczko :)
aż wstyd się przyznać, jak bardzo się opuściłam ;) Zdobywaniem Korony Gór Polski zaraziłam swojego brata i bratową :), oni w tym roku kończą "Zdobywanie" a ja jestem na półmetku :(
Ale, wytrwale dążę do celu, w sierpniu będę zdobywać RYSY ! :)
Zawsze patrz na jasną stronę życia :-)
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Re: Korona Gór Polski - ZDOBYTA

Post autor: heathcliff » 19 lipca 2017, 14:43

Monika pisze: Staram się i walczę o to zdrowie, bo mam jeszcze dużo planów na życie...
Na tej drodze życzę ci Moniko tego najważniejszego dla Ciebie sukcesu.
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
Monika
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 291
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 23:15

Re: Korona Gór Polski - ZDOBYTA

Post autor: Monika » 19 lipca 2017, 18:19

Han-Ka pisze: Ale ja liczę na to, że jeszcze będzie z niej turystka i zasili szeregi GS-ów .
Haniu, ja też mam nadzieję, że jednak Twoja Wnusia pokocha góry - ma przecież taki dobry przykład :)
iwona pisze:Ale, wytrwale dążę do celu, w sierpniu będę zdobywać RYSY !
Iwonko, trzymam zatem kciuki za Twoje "Rysy"! :)
Gdybyś wybierała się gdzieś bliżej w jakieś górki, to daj znać - razem zawsze raźniej :zoboc:
heathcliff pisze: Na tej drodze życzę ci Moniko tego najważniejszego dla Ciebie sukcesu.
Dziękuję serdecznie! :)
"I wciąż w pamięci miej te słowa, gdy tak niemrawo w pejzaż idziesz, że można wszystko zaplanować, ale nie można nic przewidzieć." - K.C.Buszman
iwona
Turysta
Turysta
Posty: 41
Rejestracja: 04 grudnia 2013, 19:36

Re: Korona Gór Polski - ZDOBYTA

Post autor: iwona » 20 lipca 2017, 9:37

Gdybyś wybierała się gdzieś bliżej w jakieś górki, to daj znać - razem zawsze raźniej :zoboc:

Moniko!

:) z przyjemnością :) razem zawsze raźniej :zoboc:
Zawsze patrz na jasną stronę życia :-)
ania.
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 277
Rejestracja: 25 listopada 2009, 9:24

Re: Korona Gór Polski - ZDOBYTA

Post autor: ania. » 20 lipca 2017, 11:14

Gratuluję Moniko! Patrząc na zdjęcia, to na każdym wyglądasz cały czas tak samo, nic się nie zmieniasz, ale Piotrek, wyrósł na przystojnego młodego mężczyznę. Pozdrawiam bardzo serdecznie.
ODPOWIEDZ