Śladem zakoli Dniestru i skalnych monastyrów

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
buba
Turysta
Turysta
Posty: 2216
Rejestracja: 05 lipca 2011, 11:35
Kontakt:

Re: Śladem zakoli Dniestru i skalnych monastyrów

Post autor: buba » 01 grudnia 2018, 21:43

PiotrekP pisze:
30 listopada 2018, 8:51
Jak zwykle relacja super, pełna fajnych opowieści i nieprzewidzianych zdarzeń. Chyba już wszystko tam widzieliście, przecież to nie pierwszy raz odwiedzacie te piękne tereny.

Dzieki! :hura:

W tym skladzie i te rejony po raz pierwszy. Ja bywalam w owym "rejonach" sporo razy, choc bardzo dawno temu, gdzies na przelomie wiekow. Mialam chlopaka z Kamienca Podolskiego, wiec po Kamiencu, Chocimiu, Skale Podolskiej czy Zwancu wloczylam sie nie raz. I jest dla mnie niesamowite, ze lokals nie zabral mnie w takie cudne miejsce jak Subicz - tak blisko miasta w ktorym mieszkal! Chyba nie znal tego miejsca.. I musielismy go po latach znalezc sami i prawie zupelnie przypadkiem :D To fajny przyklad na to, ze czesto jezdzimy gdzies na koniec swiata a miejsc kilkanascie km od domu nie znamy czy nie doceniamy!
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..
ODPOWIEDZ