Śnieżnik Kłodzki 12.01.2019

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
olo23333
Turysta
Turysta
Posty: 391
Rejestracja: 05 listopada 2011, 11:58

Śnieżnik Kłodzki 12.01.2019

Post autor: olo23333 » 24 lutego 2019, 13:38

Witajcie po małej przerwie...
W styczniu zabrałem małą ekipkę - 30 osób - na sponiewieranie się w śniegu... a napadało go duuuuużo :)
W trakcie podjazdu na Puchaczówkę kierowca skosił jednemu debilowi lusterko drugiego prawie rozjechał - rozwala mnie jak osobówka wyjeżdża na środek drogi na zakręcie pod autobus - ale chwała niedzielni kierowcy jadący na narty na Czarną Górę :) z Wrocławia ofc taka moja mała dygresja...
Startujemy na Przełęczy - śniegu po jajka ale w zamyśle wiem że nie będzie żle bo zraza na wyratrakowany szlak wejdziemy....
Obrazek
Zamykam aby nikogo nie stracić zgubić a niestety kolega na przodzie schodzi ze szlaku i idziemy bezszlakowo na Czarną Górę...
Obrazek

Zdjęć za bardzo nie ma bo przy zapadaniu się po klejnoty - a mam 187 wzrostu - nie za bardzo dało się robić.
Po około 1:30 minut wychodzimy na stację narciarską na Czarnej...

Obrazek

Tutaj już mgiełka ale jest ślad zrobiony - wysłali ratrak :)
Dalej bajka tylko troszeczkę wiaterek dokazywał...

Obrazek

Obrazek

Po paru dobrych godzinach dochodzimy do schronu. A tam jakby nie było jest basen więc jak na ibizie:

Obrazek

Małe moczonko i na dół:)

Moja grupa:
Obrazek

Było parę osób co w trakcie morsowania poleciało na szczyt - zero widoczności, ale zaliczyli, schodziliśmy w świetle latarek do Międzygórza gdzie w Wilczym Głodzie coś zjedliśmy i do domu...

Impreza na prawdę mega udana :)

Zdjęcia - https://photos.app.goo.gl/hjuFHr3WxUzCuEF88
ODPOWIEDZ