Tatry - 24 i 26 lipiec 2009.

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Tatry - 24 i 26 lipiec 2009.

Post autor: Anonymous » 29 lipca 2009, 12:34

Do zakopanego przyjechałem 23 ale po Tatrach zaczołem chodzić od 24 i wtedy też wybrałem sie na Świnice. Pogoda była super. Podejście rozpoczołem z Kuźnic niebieskim szlakiem aż do Murowańca, następnie skręciłem na czarny i tak do Świnickiej Przełęczy i dalej na szczyt. A do Kuźnic wracałem przez Kasprowy. 25 niestety spedziłem w zakopcu bo prawie cały dzień padało a w planach miałem iść na Rysy albo na Przełęcz pod Chłopkiem, no ale na to bedzie jeszcze czas :). 26 już mimo wszystko wybrałem się w długą trase z Morskiego Oka do Kuźnic. Zanim doszedłem do moka to cały zmokłem bo prawie przez cała trase padał deszcz. Poczekałem troche w schronisku i polazłem żółtym szlakiem w strone Szpiglasowej Przełeczy przy okazji wlazłem jeszcze na Wrota Chałubińskiego nastepnie na Szpiglasowy Wierch i poźniej na mały odpoczynek do schronu w DPSP. No i wkońcu niebieskiem szlakiem przez Zawrat do Kuźnic. Wyprawa była super, żałowałem tylko tego 25 lipca że się nic nie udało.
A poniżej link do fotek. Milego ogladania :).

http://picasaweb.google.com/nowy191/Tatry2009072426#
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 lipca 2009, 12:46

Niezła wycieczka z Palenicy przez Wrota, Szpiglas i Zawrat do Kuźnic... ile czasu zajęło Ci przejście całości ?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 lipca 2009, 13:03

Jakoś około 11 godzin tylko że w schronisku na mokiem przesiedziałem z 30 min bo chciałem troche przeschnąć. Myśle że bez zagladania jeszcze do schronu w DPSP można tą trase spokojnie pokonać w czasie poniżej 10 godzin.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 lipca 2009, 13:10

o zeczywiscie trasa super warte zaliczenia szczegolnie jak ktos w tych rejonach nie był
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8714
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 29 lipca 2009, 17:39

Super trasa, pogoda jak zwykle płata mam figle. Na zdjęciach nie wygładało tak najgorzej. Gratulacje. Fotki super.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 29 lipca 2009, 21:17

Bardzo ładne fotki. Szedłem tą trasą dość dawno temu, ale nigdy jednorazowo całej jej nie przeszedłem. Gratuluję samozaparcia. Na prawdę super wycieczka :)
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 04 sierpnia 2009, 22:35

zdjecie 48 i 49 chce sie krzyknac: ej gosciu zlaz z tamtad!!!
...a ptaszek asekurowal :)
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
ODPOWIEDZ