Orla Perć 30-07-2009

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Orla Perć 30-07-2009

Post autor: janek.n.p.m » 01 sierpnia 2009, 21:00

Na OP wyruszyłem z Kużnic przez Boczań następnie Zawrat do Przeł nad Buczynową Dol. by zejść Żlebem Kulczyńskiego. Pogoda bdb chociaż dla mnie trochę za gorąco, szlak relaksujący nie to co męczarnia przy wejściu na Zawrat. Polecam wszystkim (tym co mieli 5 z WF) ale Ci co mieli 3 też dali by radę :)

http://picasaweb.google.com/janek.n.p.m ... ynskiego_1#

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 sierpnia 2009, 21:21

Jak zobaczę jeszcze jedną relację z OP to popadnę w depresję ;P
Oby do przyszłego lata...
Gratuluję pogody i fajnych ujęć :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 sierpnia 2009, 0:44

janek.n.p.m pisze:szlak relaksujący nie to co męczarnia przy wejściu na Zawrat.
Też nie cierpię tamtędy wchodzić... teraz jak bede przechodził Orlą to ide do Kasprowego. ;]
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8712
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 02 sierpnia 2009, 9:37

Super zdjęcia, wspaniała wycieczka. Gratuluje i zazdroszcze wspaniałej kondycji.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 02 sierpnia 2009, 10:04

PiotrekP pisze:Gratuluje i zazdroszcze wspaniałej kondycji.
kondycje wyrobiłem sobie pchając wózek i nosząc synka do Morskiego Oka i Dol. Chochołowej ;)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 02 sierpnia 2009, 11:01

Strrrraszniee :shock: ... pięknie! Pierwsze zdjęcie - sielanka. Następne - dla mnie abstrakcja :) Ciekawe jest też to z młodą parą, szkoda, że nie widać, czy panna młoda jest w szpilkach :)
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 02 sierpnia 2009, 11:24

malgosiadg pisze:młodą parą, szkoda, że nie widać, czy panna młoda jest w szpilkach
do zdjęcia pewnie jest oni na granaty się wybierali :) Pamiątkę będą mieli zajebistą :D
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 sierpnia 2009, 23:14

Jano pisze:Jak zobaczę jeszcze jedną relację z OP to popadnę w depresję ;P
Ja też. :lol:
Piękne widoki miałeś tam z góry, ale te łańcuchy wyglądają groźnie...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 sierpnia 2009, 23:25

Piękna pogoda. Dlaczego nie szedłeś do końca? Czasu brakowało?
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 03 sierpnia 2009, 10:59

kavala pisze: ale te łańcuchy wyglądają groźnie...
groźnie to by było gdyby łańcuchów nie było, łańcuchy pomagają szybciej i bezpieczniej można się wdrapywać, a jak jest ślisko to mogą uratować życie.
Brian OConnor pisze:Piękna pogoda. Dlaczego nie szedłeś do końca? Czasu brakowało?
czasu miałem dużo( pod względem przejścia OP) w kuźnicach byłem o 6, a o 13-tej z szedłem ze źlebu kulczyńskiego, także czasu sporo, na dalszą wędrówkę ale w zakopcu synuś czekał na mnie :) który lubi być noszony :)

http://picasaweb.google.com/janek.n.p.m ... 8324547074
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 sierpnia 2009, 15:02

Jano pisze:Jak zobaczę jeszcze jedną relację z OP to popadnę w depresję ;P
Oby do przyszłego lata...
To ze względu na Ciebie nie umieszcze swojej relacji... Jakiś tydzień temu przeszedłem całą orlą, pogode miałem podobną. Jest sezon:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 sierpnia 2009, 22:54

mithape pisze: To ze względu na Ciebie nie umieszcze swojej relacji...
No co Ty... dawaj jak najszybciej. Nawet jak deprecha murowana to trzeba się będzie tylko wspomóc jakimś złotawym napojem z dodatkiem CO2 i można oddać się lekturze ;)
A co się odwlecze... itd. góry poczekają na mnie a OP to już na pewno :P
Pati

Post autor: Pati » 04 sierpnia 2009, 11:24

Pogoda Ci się trafiła znakomicie :) To kiedy druga część OP?
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 04 sierpnia 2009, 11:50

Partycja pisze:To kiedy druga część OP?
na Granatach kiedyś byłem, a OP może w zimie :oczynoela:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Pati

Post autor: Pati » 04 sierpnia 2009, 14:35

janek.n.p.m pisze:OP może w zimie
Kręci, nie? :D
ODPOWIEDZ