Rezerwat Węże koło Działoszyna (woj. łódzkie)

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 21 października 2009, 23:06

Niestety nie, a szkoda bo lubię węże. Ale żadnego nie spotkałem :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 października 2009, 4:43

Wycieczka przednia, duże te jaskinie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 grudnia 2009, 23:55

Cieszy mnie i pozytywnie zadziwia, że podpinacie tu, moi drodzy, i nie jesteście wykpiwani, miejsca i wycieczki NIECO na wyrost pasujące do określenia "góry". I nawet, okazuje się, moje województwo sroce spod ogona nie wypadło :-). Ja również polecam tzw. Jurę Wieluńską. Częściowo zwiedziłam ją w 2008 roku i zamierzam to kontynuować.
A skoro już jesteśmy w łódzkiem, to może ktoś pokusi się o stworzenie wątku poświęconego Górze Kamieńskiej? A może ja? Muszę tylko dobrze poszukać, czy już takowego wątku tu nie ma....
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 grudnia 2009, 11:48

No patrz Tom, a ja myslalam, ze jaskinie kończą sie na Jurze K - Czestochowskiej, wykluczajac te nad Baltykiem, hahahahaha.
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 30 grudnia 2009, 11:54

Ten rezerwat od dawna chodził mi po głowie i dopiero w tym roku udało mi się do niego dotrzeć, choć powiem szczerze, że nie było to łatwe, z powodu braku oznakowań. Ale jeszcze tam chętnie wrócę, bo nie wszystko zobaczyłem, a i pogoda była kiepska jak na łażenie po jaskiniach. No ale co się odwlecze... Mireczko oczywiście zapraszam jak coś :)
ODPOWIEDZ