rudawy

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 11 stycznia 2010, 12:33

dzięki za odpowiedzi :) Rzeczywiście przydały by nam się chociaż stuptuty na zimę. Sprawdziłam na stronie Decathlona - min. 89zł :( Norbert124 w góry Wałbrzyskie i Kamienne wybierzemy się kiedyś na pewno, tylko nie wiem, czy zimą przebrniemy tam wszędzie gdzie byśmy chcieli.
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 11 stycznia 2010, 19:09

janek.n.p.m pisze:Co tak mało zdjęć
za to sa piekne :) gratuluje udanej wycieczki :spoko:
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 stycznia 2010, 19:15

malgosiadg pisze:dzięki za odpowiedzi :) Rzeczywiście przydały by nam się chociaż stuptuty na zimę. Sprawdziłam na stronie Decathlona - min. 89zł :( Norbert124 w góry Wałbrzyskie i Kamienne wybierzemy się kiedyś na pewno, tylko nie wiem, czy zimą przebrniemy tam wszędzie gdzie byśmy chcieli.
http://www.allegro.pl/search.php?string ... nge_view=1

nie jest tak źle :)
Oscar

Post autor: Oscar » 12 stycznia 2010, 13:08

Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 stycznia 2010, 5:40

Maga wyprawa świetna, mamy teraz piękną zime co widać, kawałek tych Rudaw przeszłaś nie ma co, właśnie muszę się wybrać na zamek Bolczów zimą bo nigdy jeszcze nie byłem, jesienią, latem, wiosną ale nie zimą, pewnie jest więcej widać bo drzewa nie zasłaniają, przy dobrej widoczności z górnych części zamku widać pięknie Śnieżkę, zresztą prawie całe Karkonosze, urokliwym miejscem jest też Dolina Janówki, kiedyś nie doceniałem tak Rudaw, a takie małe górki, ale jak zacząłem po nich dreptać to muszę przyznać, że są tam naprawdę piękne miejsca, z których roztaczają się cudowne widoki na Karkonosze i nie tylko, gratuluję Maga, że wycieczka Ci się udała, jabyś się kiedyś jeszcze wybierała daj znać, z miłą chęcią pojedziemy.
Tak z innej beczki to mam pytanie dotyczące miejsca w Rudawach o nazwie Pieklisko, dawny kamieniołom, leży na trasie szlaku niebieskiego z przełęczy Karpnickiej na Lwią Górę, łatwew dojście jest drogą, pewnie dawniej wykorzystywaną do wywózki kamieni, ze szlaku niebieskiego, droga odbija jakieś trzysta, czterysta metrów przed Lwią Górą w prawo, jest mało uczęszczna a więc też mało widoczna, kamieniołom znajduję się dokładnie w miejscu, gdzie szlak niebieski skręca ostro w lewo (tuż przed samą Lwią górą) z prawej strony są małe skałki ukryte wśród, kilka kroków i jest się już nad urwiskiem, są tam dwa małe stawki, a obok w młodym zagajniku można znaleść wyraźne ślady fundamentów budynków, jakie kiedyś tam stały, jeśli ktoś coś więcej wie na ten temat to byłbym wdzięczny za jakieś informację,
pozdrawiam
Awatar użytkownika
maga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 914
Rejestracja: 29 września 2007, 20:20

Post autor: maga » 17 stycznia 2010, 16:44

Manfred zgaduję że zabudowa potrzebna do wydobycia. wiem o które dziury w ziemi chodzi, ale tak bliżej to niestety.

jak to jest z zakazem wstępu do lasu podczas wyrębu? przecież ani się nie rozpłynę ani nie obejdę?
z bliska nic nie wygląda tak, jakim się wydawało z daleka
ODPOWIEDZ