30.01.2010 Pilsko

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 05 lutego 2010, 5:41

Marzena pisze:oczywiście Wy nam też???
:hej: :hej: :)
zbig9 pisze:Myślę o tej górce, bo jeszcze nie miałem przyjemności. Tylko nie wiem jaka drogę wybrać na wschód słońca?
na wschód moze ta najkrótsza bo i tak na dojściu marne szanse na widoki a po pięknym wschodzie :D moge proponowc szlaki którymi my szlismy bo jest co ogladac ;)
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
bluejeans

Post autor: bluejeans » 05 lutego 2010, 14:57

Byłam kiedyś na Pilsku i to górka, którą jakoś najmniej miło wspominam. Ale od czasu liceum (bo wtedy właśnie tam podreptaliśmy całą sporą dość grupką) moja perspektywa na wiele tematów uległa zmianie, być może dzisiaj miałabym więcej sympatii do Pilska :)
Pamiętam, że wyszliśmy rankiem z Ujsoł, droga była długa, a na jej sporym odcinku wleźliśmy w bagno i przez niemal godzinę brnęliśmy w błocie sporo powyżej kostek.. to był chyba najgorszy kawałek trasy. A na szczycie był straszny wygwizdów ;) Wróciliśmy jakoś na 20.00 styrani po pachy ;)

Chociaż na Waszych fotkach wygląda tak niewinnie i zachęcająco.. ;)
robson
Turysta
Turysta
Posty: 795
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 23:07

pilsko

Post autor: robson » 06 lutego 2010, 11:24

jedzenie na hali miziowej jest rewelacyjne a sam szlak na pilsko jeszcze bardziej
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 06 lutego 2010, 11:56

Dopiero mogłam przejrzeć fotki - fajną mieliście wycieczkę! Pilsko jeszcze przede mną. Liczę na lepsze widoki ze szczytu :)
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 06 lutego 2010, 19:38

bluejeans pisze: moja perspektywa na wiele tematów uległa zmianie, być może dzisiaj miałabym więcej sympatii do Pilska :)
Jasne że tak :!:
Każdy z nas ma tam jakieś wspomnienia, tez mam pare takich górek ktore jak zaliczałem w dzieciństwie wydawały
mi sie katorgą.
Zdobywając je po raz drugi w innym okresie życia okazuje sie zupełnie coś innego :)
Dotarcie do szczytu Pilska z Ujsoł to dość kawał ładnej trasy i nie dziwie sie ze tak to odczułaś.
Zaznaczę tylko ze ta droga na Pilsko o której napisałas jest po prostu piekna. Mamy bowiem co podziwiac ogladajac sie za plecy :gora:
np.pasmo Baraniej Góry oraz w.Rycerzowa, na dalszym planie pasmo W.Raczy W.Bedoszke
patrzac na południe z Hali Redykalnej widzimy Małą Fatrę i skalisty Rozsutec patrząc od niego w lewo pasmo Tatr Zachodnich,
jest naprawde co ogladac wiec zapraszam ponownie na ten szlak przy dobrej pogodzie :)
JolaR pisze: Pilsko jeszcze przede mną. Liczę na lepsze widoki ze szczytu
wiem ze bedziesz miała piekne słońce :slo: tak jak na Babiej :)
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 06 lutego 2010, 23:16

heathcliff pisze:wiem ze bedziesz miała piekne słońce
Dzięki za tę piękną przepowiednię heathcliff  :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 lutego 2010, 5:30

wyprawa rewelacyjnie opisana i sfotogrofowana, bardzo ładne macie tam chojaki, szkoda tylko, że widoków nie mieliście,
pozdrawiam
ODPOWIEDZ