21.03.2010r.- SPOTKANIE KLUBOWE - Świt na Pilsku

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 23 marca 2010, 9:00

To było moje pierwsze zdobywanie szczytu nocą :jupi:
zbig9 świetna relacja naszych poczynań ;)
Wielkie dzieki Wszystkim za wspólną nocną wędrówke po górach :D
mirrors wycisnąłeś z matrycy co tylko było możliwe :spoko:
Pozdrawaim
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 marca 2010, 9:20

kasiek brawo za odwagę. Szkoda, że nie dotarłaś :)
Awatar użytkownika
zagatka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 266
Rejestracja: 26 sierpnia 2009, 10:59

Post autor: zagatka » 23 marca 2010, 9:38

fakt, pogoda może nie wymarzona, a zamiast powitania wiosny raczej pożegnanie zimy ;) ale wycieczka super, zdjęcia super :D gratuluje
Kasiek, nie mogę przejść obojętnie obok tego co napisałaś ;) bo z jakimś takim spokojem mówisz nam tu, ze w jamie nocowałaś, ale powiedz nam o swoich przeżyciach ;) ja jestem wstrząśnięta ;)
Bieszczadzkie Anioły, Anioły Bieszczadzkie...
...gdy skrzydłem cię dotkną, już jesteś ich bratem.
Awatar użytkownika
zbig9
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1946
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:36

Post autor: zbig9 » 23 marca 2010, 10:13

kasiek pisze:
zbig9 pisze:Ciekawe, że Kasiek się odezwała się. Co to się w końcu z nią działo?
Bardzo żałuję,że się z Wami wszystkimi nie spotkałam.Zbig9 telefon mi wysiadł i już nie mogłam oddzwonić w niedzielę.W sobotę wieczorem wybrałam się szlakiem z Korbielowa granicy przez Pilsko(śniegu po pas),czołówka mi padłaa śladów żadnych więc musiałam przenocować w jamie i poczekać aż się rozwidni. W niedzielę rano na Miziowej spotkałam Ardaryka i Ilonę - razem zeszliśmy, a częśćiowo zjechaliśmy na dupolotach do Korbielowa.
Ardaryk jeszcze raz dzięki wielkie za podwiezienie.
Brawo Kasiek. Brak słów. :7: Takie przeżycia zasługują na oddzielną relację. Mam nadzieję, że napiszesz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 marca 2010, 10:59

...Z wielką przyjemnością czytam tą relację ... towarzystwo naprawdę wyborowe a determinacja tej 11 osoby ,która tak chciała z Wami być wprost wyjątkowe... moim zdaniem powinniście Kasieka uznać za członka wyprawy.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 marca 2010, 12:15

kasiek pisze:wybrałam się szlakiem z Korbielowa granicy przez Pilsko(śniegu po pas)
kasiek przecież pisaliśmy przed wyprawą, że nie warto się wybierać czerwonym szlakiem...Szkoda, że niepotrzebnie ryzykowałaś :(
Awatar użytkownika
zbig9
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1946
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:36

Post autor: zbig9 » 23 marca 2010, 13:32

Antek pisze:...Z wielką przyjemnością czytam tą relację ... towarzystwo naprawdę wyborowe a determinacja tej 11 osoby ,która tak chciała z Wami być wprost wyjątkowe... moim zdaniem powinniście Kasieka uznać za członka wyprawy.

Uznać za członka to mało. Za takie akcje należałoby się jakieś odznaczenie. Na przykład order im. M.K.M. (Każdy się chyba domyśli co znaczy ten skrót).
Kasiek: po 15 czerwca wybieramy się na nockę na Rysach. Będzie to dla nas zaszczyt, jak dołączysz.
Awatar użytkownika
Ardaryk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 328
Rejestracja: 01 stycznia 2010, 23:00

Post autor: Ardaryk » 23 marca 2010, 15:28

Beti z maskowania zawsze mialem 5, bylo przez to znacznie mniej roboty jak mnie nie widziano hahaha... :twisted:

kasiek zawsze do uslug :) szkoda, ze tyle szukalismy tego dworca w Zywcu... Nastepnym razem nie wezme kobiety za przewodnika haha :lol:
Awatar użytkownika
Elizz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 19 lipca 2009, 13:49

Post autor: Elizz » 23 marca 2010, 18:48

zbig9, bardzo fajna relacja podszyta goryczą ;) będąc w tym samym czasie na szlaku na Babią z dziołchami trochę o Was rozprawiałyśmy ;) pozdrawiam całą ekipę z Pilska :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 marca 2010, 9:31

Aaaaa no i oczywiście zapomniałam o najważniejszej, podstawowej rzeczy!!!!!

Chciałam serdecznie podziękować Ci, zbig9, za pomoc na szlaku!!!! Gdyby nie Ty, to nie dość że bym nie weszła, ale i pewnie nie zeszła z Pilska. Twoja postawa zasługuje na medal :spoko: I w tym co piszę, nie ma nawet cienia przesady.

Dziękuję.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 marca 2010, 10:37

Szarlotka , ale fota!!! Skąd ją wytrzasłaś?
Awatar użytkownika
zbig9
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1946
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:36

Post autor: zbig9 » 24 marca 2010, 10:48

Szarlotka pisze:Aaaaa no i oczywiście zapomniałam o najważniejszej, podstawowej rzeczy!!!!!

Chciałam serdecznie podziękować Ci, zbig9, za pomoc na szlaku!!!! Gdyby nie Ty, to nie dość że bym nie weszła, ale i pewnie nie zeszła z Pilska. Twoja postawa zasługuje na medal :spoko: I w tym co piszę, nie ma nawet cienia przesady.

Dziękuję.
Nie ma sprawy. Jedziemy razem, żeby sobie pomagać. Przypomniałaś mi, że czs dla podziękowania dla wszystkich.
Wielkie Dzięks !!
:7: :7: :7:
I tak tytułem podsumowania:
Koncepcja była jedynie słuszna.
Z wykonaniem nieco gorzej :3: : może, widząc w piątek prognozę pogody, trzeba było przełożyć na inny termin. Ale było duże zainteresowanie i postanowiłem ryzykować.
Świty będę męczył dalej. Latem Rysy, w kwietniu może coś łatwiejszego w Zachodnich. Z góry zapraszam.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 marca 2010, 12:49

zbig9 pisze:może, widząc w piątek prognozę pogody, trzeba było przełożyć na inny termin
zbig9 nic nie stoi na przeszkodzie spróbować za jakiś czas-może końcem kwietnia lub w maju-jak już pogoda będzie bardziej pewna! Ja osobiście nie żałuję, i chociaż odwołałbyś tą wycieczkę to i tak bym tam poszła :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 marca 2010, 0:10

nadi184 pisze:Szarlotka , ale fota!!! Skąd ją wytrzasłaś?
Ja tak na co dzień wyglądam :D:D:D
Awatar użytkownika
Ardaryk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 328
Rejestracja: 01 stycznia 2010, 23:00

Post autor: Ardaryk » 25 marca 2010, 0:13

hihihi, Szarlotka jestes zdecydowanie slodsza... :twisted:
ODPOWIEDZ